Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężatek

Polecane posty

Gość gość
1.35 2.11 3.średnio 15 razy w rok 4.łechtaczkowy ale nie zawsze 5.średnio 100 razy w roku 6.tak ale nie o wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne mężatki nie mają czasu na takie pierdoły. Tu są same niezaspokojone singielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat. 36 lata 2. Ile lat jesteś mężatką. 5 lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. 4-30 razy 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki. Tak, prawie zawsze, ale tylko łechtaczkowy, pochwowego nigdy nie miałam. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. 4-100 razy 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Nie mam pojęcia. Wie, że kiedyś się masturbowałam, ale teraz chyba nie zwraca uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 razy w miesiącu. dobre bardzo dobre ale nie prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 43 lata 2. 15 lat po ślubie 3. 1-2 razy w m-cu 4. jeszcze nigdy, ale mam opory przed śmiałymi pieszczotami (nie dopuszczam do palcówki ani do minety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie te mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki nie mają czasu na takie rzeczy. Nawet w niedziele praca, sprzątanie, gotowanie i wychowanie brzdąców. Tu są same nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onazisto na co ci te bzdury wiedzieć , 40lat,15l.żona,sex 2razy dziennie codziennie, orgazm mam zawsze,mam kilka zabaw ek mąż się i pomaga dzielnie,nie puszczam się mąż ma 18cm!!zmierz ylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onazisto, co to kuźwa jest ??? Pewnie onanisto miało być, literówka toto nie jest bo od Z do N na klawiaturze daleko :D Nie kompromituj się tłuku używaniem słów których nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mężatki jak posprzątałyście po obiedzie to bierzcie udział w tej ankiecie bo jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.35 2.10 3.5-10 4.tak prawie zawsze tylko łechtaczkowy 5.5-10 6.tak najczęściej robię to w pracy a w domu to seks z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat a mama 37 lat. 1.37 2.18 3.dosyć często ich słysze 4.chyba tak bo strasznie jęczy ale nie wiem jaki 5.kilka razy ją przyłapałam i bardzo często ją słysze 6. Tego to nie wiem. Ale wydaje mi się że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie podziały te nasze mężatki matki polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 15 5 łechtaczkowy 5 nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.24 2.1 3.8-10 4.tak łechtaczkowy 5.5-8 6.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.33 2.8 3.3-5 4.prawie zawsze tylko łechtaczkowy 5.10-15 najczęściej w pracy w ubikacji. 6. Tak mało sie widzimy i dlatego często robimy to sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci pomoc mezatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja żona chyba się sama nie zaspakaja. Nic o tym nie wiem. A z wypowiedzi koleżanek wynika że 99% robi sobie dobrze. Kiedy ona miała by się zaspakajać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie te mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat, od 5 z tym samym mezczyzna, w tym dwa lata po slubie. Seks kilka razy w roku, okresy posuchy bywwja nawet i 4-miesieczne. Sama robie sobie dobrze prawie codziennie, on chyba wie, ale nie wie, ze tak czesto. Z nim orgazmow prktycznie brak. Kilka lat tmu mialam seke codziennie i orgazmy wielokritne. Juz mu sie nie podobam, zbrzydlam mu po slubie, sam sie przyznal. Po ciazy cialo nie te i choc dsiecko aniolek, spokojne i spi wiekezosc dnia i nocy, ja go juz nie podniecam, wyznal to przyparty do muru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj sąsiada czy go podniecasz. Jak powie tak to problem rozwiazany. Po rozkosz do sąsiada a po kasę do starego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.3 2.1 3.1 4.prawie zawsze tylko łechtaczkowy 5.10-15 najczęściej w pracy w ubikacji. 6. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×