Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 16 lat i jestem w ciąży co robić

Polecane posty

Gość gość
Patologia zawsze bedzie patologia, chocbys sie zesrala to będziesz z nizin społecznych. Nawet nie masz kasy na skrobanke, jak ja zaciazylam w wieku 17 lat to skrobanke oplacilam z mojej tygodniowki od rodziców , jedna para butów mniej.a ty ludzis sie ze twój wiesniak niby dumny bedzie :D Cieszki dzieciakowi tez pewnie śmierdzące z lumpa będziesz dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
zabezpieczałam się, a ty jakbyś była dobrze wyedukowana to byś wiedziała, że nawet przy tabletkach są wpadki.Odsyłam do książek dobranoc, zegnam zawistne kobiety stare panny i inne wredne istoty reszcie dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścc
akurat ja jestem dorosła mam dziecko i męża ale to była wspólna decyzja a nie wpadka i to jeszcze w takim wieku...mój syn juz jest odchowany a nie w pieluchach. Ogarnij sie on jest dumny ...on nie wie co to znaczy mieć dziecko ale sie dowie jak zamiast z kumplami to będzie musiał z wózkiem łazi, jak zamiast na piwko wyskoczyć będzie pól nocy dziecko bujał bo będzie ryczało w niebo glosy ... wspomnisz nasze słowa, że będziesz sama z twoich wypowiedzi widać, że sama za bardzo nie masz pojęcia jak to jest mieć dziecko to nie reklamy zupek czy pampersów, że dzieciak tylko tańczy albo się uśmiecha... ogarnij się ja życzę ci dobrze ale znam realia co 2 dziewucha w tym wieku wychowuje sama dziecko(sory rodzice jej chowają bo taka sie nei nadaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie usuwaj, dasz rade. Gdbys miala 18 lat nikt by Cie tu nie linczowal a jestes tylko o 2 mlodsza wiec to niewielka roznica. Jesli masz rodzine napewno Cie ktos wesprze, dziecko by Ci nie wybaczylo ze chcialas sie go pozbyc z powodu glupich steretypow. Pozatym takie doświadczenie nauczy Cie byc silna osoba w zyciu i zmagac sie z najciezszymi sytuacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka też jakoś nieżyciowo zmyśla po1 umówiła się na usg ale kolana chyba a kto z nią pójdzie nie ma 18 lat babci nie powiedziała ktoś musi z nią iść tj rodzic lub opiekun prawny. Jeśli nie to lekarz i tak musi to zgłosić do opieki boś nieletnia.2 chłopak się cieszy...ale uprawiał sex z nieletnią i lepiej dla niego byś wpisała ojciec nieznany,ale wtedy ktoś musi zapisać dziecko na siebie np twoi rodzice lub babcia.. Nie znam się,ale kolegi córka też zaszła w ciążę wcześnie i właśnie kolega(dziadek) musiał zapisać dziecko na siebie i masę problemów było żeby ojca dziecka do pierdla nie wsadzili bo sex z nieletnią miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścc
do klientki, ktora mówi, że patologia to zawsze patologia. Otóż nie prawda bo ja też miałam ojca alkoholika i jakoś teraz żyje mi się świetnie super praca, mąz i szczęśliwe dziecko. Nie ma znaczenia skąd się wywodzisz z jakiej rodziny tylko co sobą reprezentujesz a ty jak za jedną tygodniówkę wyskrobałaś sobie dzieciaka to rzeczywiście nie byłaś patologią jak zachodziłaś w ciąże w takim wieku???z takiego dobrego domu a rodzice nie dali ci sie edukować i nie wiedziałaś jak zachodzi się w ciąże? to ty jesteś bardziej z patologi bo rodzice maja cie w d***e dając ci tylko kasę w ogóle sie tobą nie interesując W takim wieku to trzeba kartki w podręcznikach przewraca a nie za seks sie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścc
jaki seks z nieletnia co za bzdury opowiadasz ona ma 16 lat a nie 14. Za seks z nieletnią uważa się stosunek seksualny poniżej 15 roku życia. Ogarnij się i zastanów jak coś piszesz. a jeżeli nie wiesz to nie gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej masz patologiczne geny, nie twoja sprawa w jakim wieku zaczelam uprawiac seks, grunt,ze blam w stanie poniesc konsekwencje woadki,czyli oplacic skrobanke,bez martwienia moich rodzicow. dpwiedzialam w jaki sposob zachodzi sie w ciaze, prowadzilam dosc imprezowy tryb zycia,ale w dalszym ciagu to ja jestem na gorze, ludzie mi zazdroszcza,bo studiuje w londynie, wszystko oplacaja mi rodzice, qnie musze pracowac,ani mieszkac z jakimis obcymi ludzmi. maz i dziecko to nie jest szczyt moich ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścc
no to widzisz lampucero ja ci nie zazdroszczę bo ja tez jestem w uk i skończyłam dobre studia więc dal mnie jesteś zwykłą szmatka. Jaka jest różnica między tobą a mną Ja potrafiłam wybić się z takiego środowiska, zawsze szanowałam innych ludzi a oni mnie a ty jesteś zwykłą dupodajką która nie bierze odpowiedzialności za to co robi tylko idzie na łatwiznę i to za kasę rodziców a nie swoją hahaha Ty nawet nie masz pojęcia co to odpowiedzialności twoi wypaczeni rodzice cię tego nie nauczyli. Znając życie jak jesteś taką rurą to na pewno ciapaty cie w przyszłości przeleci oni lubią takie imprezowe polki tutaj:)haha wiec gacha znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie idźcie spać ,niby takie wykształcone a kłócą się jak nie wiem kto,po co wam takie wyzywanie.Cóż skoro na sex nasze państwo zezwala od 15r.ż to niech panstwo te dzieci wychowuje i absolutnie zabroni aborcji,jeszcze trochę to zmienią może do 12r.ż i spadnie statystycznie ilość pedofilów.......15lat to kiedyś 8ma klasa podstawówki masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesssusie,racja,w 8 klasie SP to ja na okres czekałam a nie na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisała się na usg i co z tego? pójdzie z baką przecież skoro babka jest jej rodziną jedyną Ludzie co was to boli? jej dupa jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jej dupa jej sprawa niech się nie wylewa na forum co to nas obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
hej, chcecie zobaczyć USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrach Dziewic
chcemy, to niezwykle interesujące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
mam w sobie takie słodkie bobo :* wkleję jutro bo teraz pisze z lapka a muszę zeskanować, mówię wam jaka słodyczka ma już 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka 16 lat
dzięki podszywie, ale nie jestem jednak w ciąży, okazało się, że mam cystę, dlatego okres się spóźniał a test po prostu był wadliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po C h u j zakładasZ topik i nam trujesz d**e żałosna panikaro? I co, Facet pewnie poczuł ulgę Jak się dowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan dramatyzowac,wejdz na womenonwaves i zamow tabletki-300zl. Nic strasznego. Potem pamietaj o tym,zeby sie zabezpieczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczcie się czytać data topiku to 19 październik kefy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nauczcie się czytać data topiku to 19 październik kefy smiech.gif> a ty bądź bardziej spostrzegawcza - dzisaj pojawił się post autorki więc wątek został odświeżony ciołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale napisała, że w ciąży nie jest a test był wadliwy a tu jakaś mądra jej tabletki aborcyjne proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tak w razie czego, jakby wniosków nie wyciągła siksa dupodajka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pewnie stara krowa dziewica, bo nikt nawet kijem nie tknie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk1113
eh... Szkoda, że małolaty które nie chcą dziecka zachodzą od razu, a ja staram się już pare miesięcy i nic. No, ale cóż ŻYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałaś cały temat? ona nie jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam dosyć
Co raz więcej osób nie pełnoletnich sie pi***epszy ja mam tego dosyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się ****** od 15 r.ż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, tez mam 16 lat i tez jestem w ciazy, wiem co czujesz. Tyle ze u nas byla to wpadka na 18-nastce. Ale nie poddamy sie, kazdy w rodzinie juz o tym wie, w styczniu juz bede mogla decydowac o sobie i w wakacje wyjezdzamy do Jego matki do Anglii. On mature zdal, jego ojczym w Anglii zalatwil mu dobra prace. Tez mam 16 lat i tez strasznie sie boje, jednak nie odbiore zycia temu co sama stworzylam, co z tego ze to wpadka, juz jest pod moim sercem. Nie pozwole skrzywdzic mojego malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przygotowuję program tv, do którego chcę zaprosić nastoletnie dziewczyny, które obecnie są w ciąży i oczekują przyjścia maleństwa na świat. Chcemy porozmawiać z przyszłymi młodymi mamami na temat macierzyństwa w młodym wieku. Zainteresowane przyszłe mamy proszę o wiadomość na adres: pp2013@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×