Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kaszel

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny , panuje dziwny wirus , dzieciaki tylko kaszlą , nic więcej , kaszel rano jest mokry , w południe suchy a na noc duszący , występują duszności , skurcze krtani itp , co podajecie waszym maluchom? tylko nie piszcie o syropie z cebuli , proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę wyleczyć 7 m-go dziecka z kaszlu ponad 2 tyg., na początek lekarz przepisał Fenspogal (syrop na receptę), teraz bierze Calcium i ma zlecone inhalacje 2 razy dziennie + codziennie witamina C w kropelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabiałam to ponad 3 tygodnie...Nam pomaga syrop na recepte - Pulneo i bez recepty Dexa Pico (na noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest deflegmin w kroplach i stodal ... ale za cholerę nie chcą działać , albo ten wirus taki upierdliwy , na dworze nic się nie dzieje , zero kaszlu , kaszel jest raczej napadowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy lekarze zalecają oklepywanie w pozycji drenażowej jeśli dziecko ma trudność w pozbyciu się tego co zalega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oklepuję małą , jak zacznie kaszleć mało nie zwymiotuje , do tego te dźwięki jakie wydaje z siebie przy kaszlu , nie wiem czy moja tak ma czy co , bo zapytana :co ty za dźwięki wydajesz? roześmiała się, skubana ma 19 miesięcy a potrafi negocjować , deflegmin wypije tylko z moją kawą ... , stodal tylko jak pozwolę się napić kawy ... kawiora jedna , za kawę zrobi wszystko :D w sumie z dobrego źródła wiem , że mocna kawa podana dziecku , w małej ilości pozytywnie wpływa przy ataku duszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest smarowana pulmexem , do tego mokra pielucha z inhalolem na kaloryferze , który i tak jest zimny (16 st pokoju) teraz śpi spokojnie , zacznie kaszleć około 2-3 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kaszle nieregularnie łącznie kilka razy w ciągu dnia i nocy ale słyszę, że powoli zaczyna radzić sobie z odkrztuszaniem zalegającej wydzieliny także mam nadzieję, że jeszcze tydzień i będzie po kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszel się skończył , a teraz przyszedł katar i gorączka 39-40 st którą można zbić do 38 , i co robić , antybiotyk już włączony , ale co z gorączką? kompresy, kąpiele , wietrzenie , już wszystko było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikk

W zależności do tego czego szukasz różny sprzęt będzie odpowiedni, jedni stawiają na inhalatory typowo dla dorosłych inni na uniwersalne urządzenia, na rynku znaleźć można różne propozycje więc warto je porównać. Z jednej strony inhalator dla dziecka od Sanity będzie dobrą opcją przy dzieciach, z drugiej strony jeśli inhalator ma być dla dorosłych to raczej sprzęt się już nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja trafiłam ostatnio w sieci na specjalny inhalator dla dziecka od Sanity, przede wszystkim zachęcona opiniami innych użytkowników, mam nadzieje, że w praktyce będzie się rzeczywiście tak dobrze sprawdzał. Wiem, że ludzie sobie go chwalą ze względu właśnie na to, że delikatnie działa przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Wypróbuj Pelafen. Fajnie działa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×