Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskawkowe ciacho

potrzebuje rady 105 kg POMOCY foto

Polecane posty

Gość asia4680
Nie wyglądasz na 98 kg. Twoja sylwetka jest proporcjonalna i masz wcięcie w talii mimo nadwagi - jak schudniesz, będziesz superlaską z piękną kobiecą figurą. A co do siłowni, to nie przejmuj się, najważniejsze że przełamałaś lody. Za dwa tygodnie będziesz się czuła na siłowni jak w domu. :) A "krzywe spojrzenia" nierzadko są wytworem wyobraźni patrzącego. Gdybym zobaczyła na siłowni osobę z nadwagą czy nawet otyłą, to bym patrzyła na nią z podziwem, bo można się domyślać, ile taka osoba musi mieć silnej woli i samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny spaślak. co my mamy ci pomoc w odchudzaniu? nie żryj tyla i schudniesz silka nic ci nie da !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, 3mam za Ciebie kciuku. Czy moglabys napisac w jakim miescie jest taka rozbudowana oferta?Pliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie nic nie odzywa , pewnie zasiadla na kanapie z paka czipsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, ze ważysz ponad 100 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Witam doszlam do wagi podobnej 103 kg ale juz mam 97.7 kg bo chodzilam dwa miesiace na kijki dziennie 5 km ale od ponad tygodnia jestem szczesliwa posiadaczka orbitreka wyciskam poty dwa razy dziennie po godzinie rano i wieczorem usmiech.gif i otoz nadszedl maly kryzys otoz jem moze z 1300 kcal dziennie jem regularnie co 3 godziny nie podjadam wogole !! mam bardzo dobry sprzet pulsometr pokazuje mi ze dziennie splalam na orbim rano jakies 600 kcal i wieczorem jakies 650 i otoz waga stoi w miejscu usmiech.gif jestem zalamana dzisiaj juz patrzylam na niego i sie zastanawialam czy wejsc czy warto ale............ weszlam cwiczylam tak jak mialam ale jestem zalamana takie poty ze mnie leca a waga jak zaczarowana usmiech.gif a uwierzcie mi mam co zrzucic ojjjj mam smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz szczegolowo co o jakich porach zjadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
rano woda z cytryna i godzina orbitreka o 8.30 sniadanie dwie kromki chleba zytnio razowego z wedlina pomidor ogorek szczypiorek albo chleb z pomidorem i ogorkiem i serek wiejski o 11.30 dwie kromki chleba tego samego z serkiem bialym z pomidorem i ogorkiem albo jajko!! o 14.30 obiad to co corka z mezem ale w malych ilosciach i bardzo malo jemy smazonego bo maz sportowcem wiec mamy ryz makaron ziemniaki a w wiekszosci zupy!! i pije tylko inke albo ricore bez cukru bo nie slodze juz ponad rok i do tego zero slodyczy chipsow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chcesz chudnac szybciej to niestety nie bedzie to bardzo przyjemne,wyrzuc z zup ziemniaki, smietane lub jogurt jesli zageszczasz i wszystkie warzywa z wysoka zawartoscia weglowodanow, serek wiejski zastap polowa kostki twarogu chudego,wyrzuc chleb, niewazne ze razowy, skoro tak dieta nie przynosi efektu to znaczy ze nie warto jej kontynuowac, jezel jestes w stanie, zjedz dziennie 400-500 g fileta z kurczaka,podziel na porcje w ciagu dnia jak Ci wygodnie,gotowanego lub pieczonego, te pol kostki twarogu chudego, do obiadu pol torebki ryzu brazowego lub kaszy jeczmiennej lub gryczanej, glod zaspokajaj niskokalorycznymi warzywami jak kalafior brokuly kapusta, kawe mozesz pic smialo sypana,zielona herbatka tez bedzie dobra. wiem zo to nie jest zdrowa piekna dietka z kolorowych gazet ale wazne ze dziala a chyba o zrzucenie kg chodzi, trenuj jak do tej pory, mozesz trening cardio zmienic na hiit ze dwa razy w tygodniu, pewnie zaraz pojawia sie komentarze ze tak sie nie robi bo to i tamto wiec zrobisz jak zechcesz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli wytrzymasz tak chociaz dwa tygodnie i waga nadal bedzie stala w miejscu to , zbadaj hormony tarczycy, niedoczynnosc prowadzi do nadwagi , moze tabletki anty Ci nie leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
wlasnie chodzi o to ze w zeszlym roku schudlam 18 kg bez problemu :) jadlam praktycznie tak samo i godzina kijkow dziennie jakies 5km :) z tego przez rok wrocilo mi 9 kg z czego 6 juz zrzucilam i nagle zaczelam na orbitreku i waga stoii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×