Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sushi w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Gdzie można zjeść smaczne sushi? Nigdy nie jadłem ale chciałbym się przekonać jak to smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafranka
W Besuto: http://www.besuto.pl/ jest całkiem smacznie ;) Często chodzimy tam ze znajomymi. I muszę przyznać, że właśnie tam sushi smakuje mi najbardziej. Nie lubię surowej ryby ale można tam zamówić maki z grillowanym łososiem które lubię ;) I ogólnie wiele innych potraw ponieważ menu jest bardzo rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Sushi Atelier - znajdziesz ich na www.bestlunch.pl Zaskakują pomysłami na sushi i podają w ciekawych aranżacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli chodzi o sushi to w Warszawie polecam wybrać się do Sushi Wesoła! Za każdym razem rozpływa się w ustach. Niesamowicie smaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gobinna

Ja często Suhi zamawiam w Sushi World i również jest to lokal z Warszawy w którym można zjeść pysznie i do tego niedrogo. Warto sprawdzić menu i zamówić sobie coś do spróbowania, a jestem przekonany że do nich wrócicie. Świetne jest to, ze nie ograniczają się wyłącznie do klasycznych zestawień, ale też mają swoje autorskie połączenia które genialnie smakują i łamią klasyczne stereotypy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×