Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 39t

39t i choroba

Polecane posty

Gość 39t

Hej dziewczyny wlasnie skonczylam 39tydzien i zaczynam 40 ,tylko najgorsze w tym wszystkim ,ze rozbiera mnie choroba.Katar ,glowa mnie boli i cala lamie.Jestem zalamana cale 9m bez choroby a tu juz termin na nosie a wlasciwie rodzic moge w kazdej chwili i mnie rozbiera.Mial ktos takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam i zdychałam jeszcze po porodzie ,jak nigdy w życiu kaszel miałam taki że pod koniec ciąży bałam sie kaszleć że dostanę skurczy a po że mi szwy się rozerwą bo byłam po cc ,i na domiar złego temp na sali nie sprzyjała wyzdrowieniu bo był upał od grzejników rodziłam w grudniu ,to była praktycznie moja pierwsza choroba w życiu i nic nie brałam tylko moja gin jakiś syrop mi przepisała ale możesz po domowemu się leczyć na sok z malin teraz już możesz bo już końcówka ciąży ,mleko z miodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na chorobę w ciąży czyli kjatar kaszel bóle głowy i ogólne rozbicie pomagał syrop z cebuli. Kaszel po dwóch dniach mi przeszedł a dusilo mnie tak ze myslalam ze dziecko wypluje tragedia... Sprobowac możesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskonczonosc einsteina
pech to pojecie wzgledne tak jak ludzka glupota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam w 36 a rodziłam w 37. Kazali mi brać homeopatyczne, ale potem wyszedł mi paciorkowiec i dostalam antybiotyk który bardzo pomógł i w 2 dni postawił mnie na nogi. Ale kaszlałam strasznie nadal. A że miałam cc to uwierz mi, kaszlenie wtedy to jest ostatnia rzecz jaką chcesz robić. Ale nie zrażaj sie. W ciąży apap jest dozwolony, aby nie dowalić temperatury weż zapobiegawczo i coś na gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39t
no ja bede rodzic naturalnie i mnie to przeraza,nie dosc ,ze rodzisz to jeszcze w dodatku chora.Mam nadzieje,ze zdarze wyzdrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz droga autorko.Ja też miałam rodzić naturalnie a tu zonk.W dniu porodu okazało się że nie i cc na cito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo miałam rodzić sn ale niestety poród nawet się nie zaczął i trzeba było robić cc ,czego oczywiście ci nie życzę ,żadnych komplikacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo,ze roznie bywa ,ale raczej to bedzie naturalny.Pierwszy porod mialam naturalny i poszlo sprawnie w 5 godz,wiec raczej duze szanse ,ze teraz tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×