Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juznieprawiczekkkkk

Wolicie szybko i ostro czy powoli

Polecane posty

Gość Juznieprawiczekkkkk

Drogie panie Jak w temacie - wolicie szybka i ostra jazde bez trzymanki jak na filmach p***o czy powoli i romantycznie jak na romansidlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie zerznie i jestem zaspokojona to wtedy moze sie bawic ze mna i udawac romantyka ale jak mu jeszcze cos tyka bo flaka nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tony007
kobieta powinna być rżnięta ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety twierdzą, że lubią tak i tak, w zależności od sytuacji i nastroju. Ale nawet jak zdarzy się w tej delikatnej scenerii orgazm, to i tak w pamięci na dłużej pozostają ostre przeżycia. Orgazm ok., ale oszaleć można tylko przy ostrym rżnięciu, właśnie rżnięciu a nie kochaniu. Na seks ze swoim facetem nigdy nie narzekałam, ale oszalałam tylko raz – nocny wyskok z hotelu na plażę, jakieś przypadkowe towarzystwo, hasło żeby wskoczyć do wody, kąpiel na golasa, wyjście i skrępowanie bo oni zaczynają się migdalić, bez żenady, przy nas. Chcemy odejść, żeby nie przeszkadzać, ale oni gestem zachęcają, żeby też. Zatrzymaliśmy się, najpierw niewinne całuski a potem też całuski ale już w piersi itd. Jak już poszło to widok drugiej nagiej i kochającej się pary tak na nas podziałał, że było tak ostro i intensywnie jak nigdy dotąd. Faceci perwersyjnie pilnowali, żebyśmy dokładnie pokazywały szczegóły miłosnej anatomii, więc co rusz nogi szeroko rozłożone …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystki lubia ostro nawet cnotki spr&potw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz to juz tylko ostro i na calego az po jadra zeby wiedziala moja myszka ze go w sobie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×