Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc44444444444

Auto w leasing czy warto

Polecane posty

Gość gosc44444444444

Tak jak w temacie, warto? i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompon44
Ja mam auto w leasingu i nie żałuje. Teraz jest tyle firm i tyle ofert że mamy w czym wybierać. Ja zdecydowałem się na www.impuls-leasing.pl ponieważ mieli dla mnie najkorzystniejsza ofertę. Ale to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Nie ma swojego auta w ogóle:) mi jakoś nie jest aż tak potrzebne...Jesli mam potrzebę wyjechania gdzieś dalej to wypożyczam w Panku, dzięki temu mogę liczyć też na różnorodność fajnych aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, jak pisze kolega wyżej. Najpierw trzeba zrobić rozeznanie i porównać oferty. Tu masz na przykład kredyt samochodowy: www.vwbank.pl/kredyt-samochodowy-dla-firm.html . Tak naprawdę każda firma jest inna i inne rozwiązania najlepiej się sprawdzają w jej przypadku. Poczytaj, pokombinuj i dopiero wybierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek44
Cześć. Mam średniej wielkości firmę i szukałem aut na leasing, to powiem, że ofert jest bardzo dużo, ale w tym natłoku trudno znaleźć coś ciekawego. Mnie pomogli brokerzy leasingowi z Cafe Finance w wyborze oferty. Przeanalizowali za mnie warunki umowy, miałem poczucie, że jestem w pewnych rękach i faktycznie z leasingu się dobrze korzysta, nie wyskakują mi nagle jakieś niespodziewane dopłaty do umowy, tak jak mają moi znajomi w swoich zapisach porobione. Na stronie www.cafefinance.pl/finansowanie/leasing są szczegóły oferty. Dla firmy pracują fachowcy, którzy nawet publikują artykuły na infor.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karencki
Oczywiście, że warto. To łatwiejsza metoda dla firmy, ale też trzeba to spłacać. Leasingu masz dwa główne typy. Generalnie dla firmy jest to bardziej opłacalne ze względu na inne zasady wpisywania w koszty. A takie oferty ma większość znanych banków - http://www.rl.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakowalewska
Leasing nie jest złym wyjściem, ale ostatnio pojawiła się jeszcze lepsza opcja- można otrzymać auto w kredycie z dotacją 600 zł co miesiąc. Ja tak właśnie pozyskałam w ubiegłym roku samochód. Regularnie dostaję dofinansowanie od firmy J&J Group, która współpracuje z dużym korporacjami, potrzebującymi skutecznej formy reklamy wizualnej. Jest nią reklama mobilna na autach. Mój samochód został oklejony i za to właśnie otrzymuję te pieniądze- które automatycznie spłacają raty. Wybór samochodów jest też ciekawy : http://www.jjgroup.com.pl/index.php/pl/katalog-aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Myślę ze najlepiej będzie jak wejdziesz na https://www.platformafinansowa.pl/ i wypełnisz wniosek online. Oddzwoni do ciebie konsultant któryprzedstawi c szczegółową ofertę i pomoze rozłozyć miesięczne raty do twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grulli
z tego co wiem platforma finansowa ma dobra oferte leasingowa sporo osob poleca ja sie zastanawiam teraz nad leasingiem konsumenckim wlasnie od nich tylko analizuje jeszcze na spokojnie wszystkie inne oferty bo sytuacja jest powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra12w
Platforma Finansowa podobno na dzień dzisiejszy ma bardzo dobre warunki leasingowe. Sama się zastanawiam nad drukarką do firmy czy nie lepiej by było wziąć ją w leasing jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się nad wzięciem samochodu w leasing to powinniście o tym pomyśleć jak najszybciej. Ministerstwo zapowiedziało zmiany podatkowe w leasingu, teraz ulgi podatkowe nie będą takie korzystne. Więcej o tym możecie przeczytać na stronie salonu samochodowego http://edmark.com.pl/zmiany-podatkowe-w-leasingu-operacyjnym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Ja korzystam z leasingu i to była dobra decyzja. Co do firmy to zdecydowałem się na Europejski Fundusz Leasingowy http://leasing-torun.pl/ i jestem w pełni zadowolony z warunków, Firma uczciwa, warunki jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagga
Warto. Nie każdego stać na zakup za gotówkę, a kredyt zazwyczaj jest mniej opłacalny niż leasing. Jeśli chodzi o źródło, to najlepiej postawić na znane instytucje finansowe z długim stażem na rynku - np. EFL czy PKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno trzeba byłoby najpierw przeliczyć co jest najbardziej opłacalne, ale słyszałam wiele głosów o tym, że leasing pod wieloma względami jest bardzo opłacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielWrocławiak
Warto, o ile dobrze się wybierze - zarówno sam samochód jak i leasingodawcę. Prowadzę niedużą firmę i flotę (może szumne określenie, trzy autka) mamy w leasingu w efl, dwie osobówki, jeden dostawczak - sprawdziło nam się to bez zarzutu i wyszło korzystniej niż kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunka
Zawsze trzeba przeliczyć konkretnie, co bardziej opłacalne. Ja mam leasing w efl-u i bardziej się to opłaciło niż kredyt, a porównywałam zarówno z gotówkowym jak i typowo samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama też miałam z tym problem dlatego skorzystałam z pomocy firmy www.auto-finance.pl która się na tym zna i pomogli mi w przygotowaniu dokumentacji i dobraniu odpowiednich środków finansowania samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian43
Ja ostatnio wziąłem leasing na sprzęt biurowy ze strony Leaselink.pl Nie wiem czy dają na samochody ale jak ktoś by chciał u nich skorzystać z leasingu to stanowczo odradzam. Trochę oszukują i w umowie jest masa ukrytych kosztów co przekłada się na wysoki koszt leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana58
Warto, bo to się po prostu zazwyczaj opłaca bardziej niż kredyt - zarówno gotówkowy jak i typowo samochodowy. Trzeba wszystko sobie skalkulować, ale leasing to moim zdaniem najlepsza opcja, jeśli nie chce się wydawać dużo pieniędzy na raz. Ja korzystałam z leasingu w EFL i polecam, bo wszystko przebiegało sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_ty
Dnia 29.05.2018 o 00:40, Gość sandra12w napisał:

Platforma Finansowa podobno na dzień dzisiejszy ma bardzo dobre warunki leasingowe. Sama się zastanawiam nad drukarką do firmy czy nie lepiej by było wziąć ją w leasing jak myślicie?

Platforma Finansowa ??? mówisz o iRaty , iLeasing - warunki tragedia, dużą prowizję doliczają bo są pośrednikiem. Transakcje realizują mega długo bo biegają po wszystkich firmach leasingowych z danymi i Twoją transakcją. Udają on-line i firmę leasingową. Dobrze policz ofertę i uzbrój się w cierpliwość bo będzie długgggggooooo trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keciok

Ja bym brał na leasing, sam wybrałem taką opcję. W salonie Klimczak w Częstochowie mi bardzo dobrą ofertę złożyli i mam teraz w firmie 2 mazdy na leasing. Bardzo dobre rozwiązanie, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawikk

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z leasingu w Leasing Experts -leszczecin.pl. Korzystam z 4 samochodów osobowych i jednego dostawczego (wszystko nowe). Dobrze indywidualnie przygotowana oferta, raty mam sezonowe, symboliczna wręcz opłata wstępna, korzystny pakiet ubezpieczeń, proste zasady samego leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

NIEZŁY CYRK...POD KAŻDYM WPISEM NA TYM FORUM POWPISYWANE PENY JAKI TO iLeasing JEST SUPER TANI I WSPANIAŁY I NAJLEPSZY. CIEKAWE...NA PERWNO TO SĄ OPINIE KLIENTÓW 😉 CHYBA WALCZĄ O ŻYCIE SKORO SAMI O SOBIE TAKIE CUDA WYPISUJĄ. GDYBY BYLI TACY DOBZI TO BY SAMI SOBIE LAUREK NIE WYPISYWALI ABY WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD !!!!!

 

 

Dnia 29.05.2018 o 00:40, Gość sandra12w napisał:

Platforma Finansowa podobno na dzień dzisiejszy ma bardzo dobre warunki leasingowe. Sama się zastanawiam nad drukarką do firmy czy nie lepiej by było wziąć ją w leasing jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

NIEZŁY CYRK...POD KAŻDYM WPISEM NA TYM FORUM POWPISYWANE PENY JAKI TO iLeasing JEST SUPER TANI I WSPANIAŁY I NAJLEPSZY. CIEKAWE...NA PERWNO TO SĄ OPINIE KLIENTÓW 😉 CHYBA WALCZĄ O ŻYCIE SKORO SAMI O SOBIE TAKIE CUDA WYPISUJĄ. GDYBY BYLI TACY DOBZI TO BY SAMI SOBIE LAUREK NIE WYPISYWALI ABY WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD !!!!!

 

 

Dnia 29.05.2018 o 00:40, Gość sandra12w napisał:

Platforma Finansowa podobno na dzień dzisiejszy ma bardzo dobre warunki leasingowe. Sama się zastanawiam nad drukarką do firmy czy nie lepiej by było wziąć ją w leasing jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

NIEZŁY CYRK...POD KAŻDYM WPISEM NA TYM FORUM POWPISYWANE PENY JAKI TO iLeasing JEST SUPER TANI I WSPANIAŁY I NAJLEPSZY. CIEKAWE...NA PERWNO TO SĄ OPINIE KLIENTÓW 😉 CHYBA WALCZĄ O ŻYCIE SKORO SAMI O SOBIE TAKIE CUDA WYPISUJĄ. GDYBY BYLI TACY DOBZI TO BY SAMI SOBIE LAUREK NIE WYPISYWALI ABY WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD !!!!!

 

 

Dnia 29.05.2018 o 00:40, Gość sandra12w napisał:

Platforma Finansowa podobno na dzień dzisiejszy ma bardzo dobre warunki leasingowe. Sama się zastanawiam nad drukarką do firmy czy nie lepiej by było wziąć ją w leasing jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl
Dnia 21.05.2018 o 16:43, Gość grulli napisał:

z tego co wiem platforma finansowa ma dobra oferte leasingowa sporo osob poleca ja sie zastanawiam teraz nad leasingiem konsumenckim wlasnie od nich tylko analizuje jeszcze na spokojnie wszystkie inne oferty bo sytuacja jest powazna

NIEZŁY CYRK...POD KAŻDYM WPISEM NA TYM FORUM POWPISYWANE PENY JAKI TO iLeasing JEST SUPER TANI I WSPANIAŁY I NAJLEPSZY. CIEKAWE...NA PERWNO TO SĄ OPINIE KLIENTÓW 😉 CHYBA WALCZĄ O ŻYCIE SKORO SAMI O SOBIE TAKIE CUDA WYPISUJĄ. GDYBY BYLI TACY DOBZI TO BY SAMI SOBIE LAUREK NIE WYPISYWALI ABY WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD !!!!!

 

 

Dnia 29.05.2018 o 00:40, Gość sandra12w napisał:

Platforma Finansowa podobno na dzień dzisiejszy ma bardzo dobre warunki leasingowe. Sama się zastanawiam nad drukarką do firmy czy nie lepiej by było wziąć ją w leasing jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto! Dobry leasing pozwala Ci na naprawdę fajne auto w garażu. Nadmienię, że np Toyota Bank, oprócz dobrych warunków leasingowych, ale także np serwis samochodowy na raty - bardzo dobra opcja, żeby nie zbankrutować w razie awarii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×