Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie najlepiej wziąć leasing

Polecane posty

Gość Devoran
w moim przypadku był to leasing od https://www.platformafinansowa.pl/ i jestem bardzo zadowolony i wydaje mi sie, ze nawet na lepsze mi leasing wyjdzie niz mialbym brac kredyt na sprzet do firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia6m
Ja również platformę finansową polecam Wszystko można pozałatwiać online także dużo prościej i wygodniej, dodatkowo firma oferuj***ardzo korzystne warunki leasingu online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiałka11
Porównaj sobei kilka firm któe Ci ludzie oferują, a ja sama polecam prawdzić leasing kalkulator https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/finansowanie-leasing/leasing-smartplan-nowe/kalkulator/ Toyota Bank ma bardzo korzystne ceny i oferty dla klientów, nie ma kruczków i problemów podczas umowy, a wręcz przeciwnie bo wciąż o Ciebie dbają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe polecam firmy finserv, sa beznadziejni, same problemy, brak kontaktu, brak wspołpracy , wysokie opłaty za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virmus
Faktycznie oferta https://www.platformafinansowa.pl/ jest korzystna nie sądziłem, że leasing jest bardziej oplacalny niz kredyt! Jednak lepiej pozno sie o tym przekonac niz wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia34
Bardzo dobre warunki leasingu ma platforma finansowa. Oferuj***ardzo prosty leasing online., dzięki czemu można wszystko załatwić przez internet bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę z innej beczki, ale jak ktoś z Was zna problem z kiepskim zasięgiem polecam przetestować sieć nju. Polecam najpierw przetestować na startówce z nju za 5 zł tu możecie zamówić starter: https://link.do/1HUcx przyjedzie do domu, dostawa za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiauczącyKot
Leasing samochodowy w Toyota Bank to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku, mają naprawdę dobre oferty finansowania pojazdów. A szczególnie warto sprawdzić ofertę leasing dla małych firm - toyotabank.pl/dla-firmy/oferty-specjalne/leasing-smartplan-nowe/szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata132
Najkorzystniejsze warunki na dzień dzisiejszy ma chyba platforma finansowa oferująca leasing online. Dzięki któremu można w bardzo szybki sposób wziąć leasing przez internet, nie trzeba stać w kolejkach itd co dla niektórych osób jest bardzo uciążliwe takie bieganie po urzędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaM12
Polecam https://www.platformafinansowa.pl/ mój mąż prowadzi małą firmę budowlaną i jakiś czas temu brał urządzenia budowlane w leasing. Z tego co mówił to bardzo dobre warunki oferuje właśnie ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara412
Polecam leasing oferowany przez firmę https://kredytok.pl/leasingok/ na świetnych warunkach, niskie raty leasingowe świetnie nadadzą się dla właścicieli firm czy też osób indywidualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakresie leasingu samochodów podjeliśmy współpracę z warszawską firmą www.auto-finance.pl która się w tym specjalizuje więc może odpowiednio doradzić i dobrać najkorzystniejszą ofertę dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmilen
Też zdecydowałem się wziąć samochód w leasing, konkretnie w Bawaria Motors BMW. Samochód jest właściwie moim głównym narzędziem pracy, więc zależało mi na samochodzie dobrej, sprawdzonej marki, solidnym. Tutaj otrzymałem proste, jasne warunki, wszystko poszło naprawdę sprawnie, za co wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobry jest Europejski Fundusz Leasingowy, to część grupy Credit Agricol. Mają bardzo dobre warunki i są solidni. Dzięki nim sfinansowaliśmy sprzęty do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakaminska
Warto postawić na ofertę dużych instytucji finansowych, np. EFL, Pekao, Getin, Idea. Przeanalizować, porównać, przeliczyć, co najbardziej się opłaca. Ja planowałam nie leasing a kredyt, ale ostatecznie okazało się, że leasing w EFL opłacił się bardziej. Generalnie jestem zadowolona. Korzystałam z leasingu samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaa
Ja brałam w tej samej firmie co mój kolega. On mi własnie polecił tę firmę http://www.fajnyleasing.pl/. Jak dla mnie było to bardzo opłacalne. Moja firma dobrze prosperuje także żadnych problemów nie mam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianKom
Ja uważam, że jedną z wygodniejszych opcji jest na pewno leasing internetowy od https://www.platformafinansowa.pl/ która naprawdę oferuje jedne z najlepszych warunków i co ważne dużo szybciej niż banki i podobne instytucje. My nie mieliśmy żadnego problemu z uzyskaniem sprzętu który był nam potrzebny, a raty nie przewyższają naszych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert432
Jeśli już decydujecie się na leasing internetowy to radzę uważać na firmę ze strony Leaselink.pl Wszystko ma wyglądać kolorowa a później okazuje się że jest dużo ukrytych opłat i przepłaca się tak dużo że lepiej byłoby pójść nawet po najdroższy kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPałubska

Polecam EFL. Działa najdłużej na rynku, sprawdzona, bezproblemowa obsługa i naprawdę sensowne warunki. Mam auto osobowe od nich i jestem zadowolona. Leasing opłacił się bardziej niż kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Toyota Bank? Bardzo fajna opcja, jeśli chcesz wziąć samochód z salonu. Dobre auta, niezłe warunki... warto sprawdzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatarek12

Ja polecam firmę smart leasing, wszystko bezproblemowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper ś17

ja bardzo polecam leasing-experts ( oddział szczecin) , najlepiej dzwonić pod nr. 503 303 374 ( przy podpisywaniu umowy warto zaznaczyć , że ja poleciłem tą firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Toyota Bank, bardzo dobre warunki leasingu i kredytu samochodowego. No i oferują też dodatkowe usługi, jak np ubezpieczenie samochodu, co nie zawsze jest standardem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Osobiście korzystałem z leasingu w firmie Business Cubes, jestem zadowolony ze współpracy, dobrze przygotowana, zindywidualizowana oferta, sporo pojazdów mają do zaoferowania. Więc warto do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja korzystam z Toyota Bank, mają naprawdę bardzo dobre warunki leasingowe. Osobiście uważam, że jest to super opcja finansowania bo można mieć samochód z salonu za bardzo nieduże pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Sprawdźcie efleasing.pl na prawdę solidni i pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon
Dnia 13.02.2018 o 12:45, Gość gość napisał:

NIe polecam firmy finserv, sa beznadziejni, same problemy, brak kontaktu, brak wspołpracy , wysokie opłaty za wszystko

Jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy, to dzwoń tutaj 502354254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×