Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje

Polecane posty

Gość gość

Wiatam Od 2 wrzesnia jestem na diecie,duzo cwiecze codziennie rower stacjonarny ok 40min i co drugi dzien biegam tez tak ok 40-50min.Schudlam do tej pory 6 kg i waga stoi juz od dwoch tyg (waze 71 wzrost 164).Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze tak jest,ze najpierw waga idzie w dol, potem długie nic i później wlacza się spalanie..i tak ciagle.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien rodzaj cwiczen, twoj organizm sie do nich kompletnie przyzwyczail, no i juz nie ma potrzeby zeby spalac tluszcz.... sproboj interwaly, silownie, basen, nie wiem, jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cwiczeniach korzystasz z cukrów?:) 40 minut po cwiczeniach spalasz zasoby cukru z organizmu rozwalajac metabolizm ;) dostarcz troche cukrów po wysiłku a tak nauczysz swój metabolizm by spalał tłuszcz a nie korzystał z zasobu cukrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie korzystam z cukrow po cwiczeniach...nie wiedzialam ze tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po treningu najlepiej zjeść jakiś owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Polecam Ci bardzo włączyć treningi interwałowe, np. biegaj krócej ale zwykły trucht przeplataj sprintem. Spróbuj też ćwiczeń z obciążeniami, budowanie mięśni jest ważne żeby zwiększyć metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekała z interwałami:) stosuj raczej aerobiczne ćwiczenia czyli do poziomu zakwasów ;) anaerobiczne to ćwiczenia na podtlenie czyli budujace miesnie. Aby pobudzic metabolizm czyli spalać tłuszcz musisz najpierw stosowac tylko ćwiczenia aerobiczne[spalanie tłuszczu następuje przy udziale dużej ilosci tlenu]...lekki truch gimanstyka z rozciaganiem...na te drugie przyjdzie czas jak tkankę tłuszczową spalisz i nabierzesz kondycji. Po kazdym wysiłku dostarcz troche cukrów do organizmu dzieki temu Twoje ciało zapamieta ze po wysiłku pobiera z krwi cukier, który jest niezbedny do pracy np układu nerwowego[brak zmęczenia i poddenerwowania]. Nie uczysz go w ten sposób odkładac węglowodanów w organizmie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"AEROBIC – (oznacza) „z tlenem”, odnosi się do umiarkowanych ćwiczeń powtarzanych przez jakiś czas. Tzw. system aerobiczny , układ odp***ościowy, obejmuje serce, płuca, naczynia krwionośne i mięśnie aerobiczne. Stosując odpowiednią dietę i ćwiczenia uaktywniasz ten system i spalasz głównie tłuszcz jako podstawowe źródło energii. ANAEROBIC – ‘bez tlenu’, odnosi się do ćwiczeń wywołujących krótkie wybuchy siły. Ten rodzaj ćwiczeń powoduje spalanie przede wszystkim glikogenu, powodując gromadzenie się tłuszczu." Ja to stosuje i nie używam żadnych drakonskich diet...sylwetka sie trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro udziela się tu znawca tematu, to i ja zapytam - jak reaguje organizm jeśli po treningu nic nie jem? Ćwiczę zawsze wieczorem i nie jestem już głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez dołączam sie do pytania gdyz tez cwicze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz wytrenować swój metabolizm? to jedz:) oczywiscie racjonalnie czyli produkty niskotłuszczowe a po intensywnym wysiłku czyli ok 30 minut po zjedz coś co dostarczy ci porcji cukrów, które uzupełnią braki ;) Nie mówie tu o mobzeraniu się na głodzie...jem nie wtedy kiedy czuje ssanie a wtedy kiedy jest na to pora tak przyzwyczajam organizm do poboru energii na bieżaco a nie z zapasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będziesz się głodzić, organizm to zapamięta i przy najbliższej „okazji” nadrobi to - a nawet z nawiązką - odkładając dodatkowe „porcje” tłuszczu. Jak by na to nie spojrzeć, aby spalić tłuszcz trzeba ćwiczyć aerobowo oraz stosować odpowiednią dietę. Jeżeli mówimy o diecie, to mam na myśli pożywne, niskotłuszczowe pokarmy w odpowiedniej ilości. Wcale nie trzeba się głodzić, trzeba tylko wiedzieć ile zjeść i co zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×