Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Mialo byc " Genialnego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie poziomowi adasiowego topiku bo "jaki pan taki kram". Adas. TYLKO TY reprezentujesz niedoscigniony poziom. Nie ma trudnosci w rozpoznaniu ciebie. "Po (owocach) poziomie go poznacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten czub nie daje teraz spokoju ludziom na czerniaku. Nikogo jednak nie zdolal "przekonac" (czytaj: oszukac) ten prostak z Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za herezje ten Adam z Podkarpacia pisze. Wola o pomste do nieba. To powinno byc karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Medycyna naturalna zapraszam", Hm, hm, A zapraszaj sobie takich samych glabow jak ty. Nikt normalny tu z takim syfem nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczna medycyna naturalna, którą warto stosować proponowana jest w http://www.activummed.com/, sama od roku leczę się na na różne schorzenia i widzę ogromną poprawę w funkcjonowaniu własnego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z Podkarpacia
Ludzie! Mowilem ze sie z tego wszystkiego wycofie dlatego zero reakcji na ta nagonke ale nie ustajecie w wysilkach. Dalem tu szereg porad dla ludzi oswieconych,nikt nie musi korzystac/czerpac, to jest filantropia. To tylko ulamek wiedzy. Duzo mysli ze to zart ale z naturu sie nie zartuje. Wszystko co wydalamy i trawimy, a wrecz wyrzucamy to lekarstwo na nasze zdrowie. Lepiej sromem przejechac po smietniku pod sklepem rybnym niz brac globulki od ginekologa, lepiej zeskrobac odchody golebia i zrobic napar niz ssac tabletki na gardlo. Nie smieszy was chemia i ze was robia w trabe a natura waz smieszy a to wszystko prawda! Zwierzeta nie daly sie omamic i jedza odchody, lecza sie slina i praduktami po procesie gnilnym.otworzcie oczy. Nic zlego nie robie. Jezus tez glosil sie zbawicielem i szerzyl tylko dpbro a zostal skatowany. Wyciagnijcie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zbawicielu" z Podkarpacia!!!! Lecz sie sam tymi "cudownymi" metodami, mozesz zrec psie i wlasne odchody, pic siki, wkladac sobie tu i tam ogon smierdzacej ryby a bedziesz niesmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam. Juz dosyc osmieszyles sie zakladajac ten watek. Racz zauwazyc to i nie pograzaj sie ty beznadziejny nieuku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z Podkarpacia
Sami się ośmieszacie. Wierzycie w koncerny i to wa nie śmieszy. Jedni nazwą mnie samochwałą, uzurpacją, a ja znam swoją wartość i nie dzis się urodziłem i wiedzę zgłębiałem przez lata. Każde ziółko, każdy minerał..w naturze nie ma praawa nic sie zmarnować. Bluźnicie przeciwko naturze zwracając się ku chemii i stad was kara spotyka w postaci choroby rakowej. Mozecie mnie szykanować i obrażać, ale to wy i wasze rodziny w desperacji traficie do mnie zakwaszeni i chorzy i oczekiwali cudów na zawołanie. DAaje wam rady darmo, kożystajcie, nie odrzucajcie... ale wy mnie jak Jezusa,może taki mam krzyz..nikt nie wierzy, nikt nie ufa a na koniec zmartwychstane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla tych co wierzą, pajęczyna i ślina najlepsza na rany nikt sie z tego nie śmieje, więc czemu smiejecie sie z moich porad, ktore wcale nie są gorsze/.lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu z Podkarpacia! Zalozyles ten watek i masz prawo na nim pisac wszystkie bzdury, dyskutowac z samym soba lub z wyimagiowana Bronisia czy Rzodkiewka. A byc moze znajdziesz dyskutanta na twoim poziomie. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu! Odnies sie prosze do Twojego wlasnego wpisu ze str. 21. Ty jestes mocno szurniety. cyt. gość 2015.01.04 "Szanowni Państwo!!! Forum to założył bądź założyła osoba - która jest: UZURPATOREM, OSZCZERCĄ, OSZUSTEM - podającego się za rzekomego Adama z Podkarpacia z "kafeterii mam czerniaka". W rzeczywistości w/w oszust: ani mu do pięt nie dorasta swoją wiedzą praktyczną. Jeżeli nakręca was dyskusja z w/w OSZUSTEM, uzurpatorem - dyskutujcie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że na tym forum już dawno nie ma założyciela topiku bo zajmuje się z pewnością jakąś bardziej konstruktywną pracą niż tu obecnym pieniactwem.Nie mniej chciała bym aby ten Pan się odezwał bo mam dla niego bardzo ciekawe informacje.Zatem jeśli przeczyta Pan panie Adamie ten wpis proszę się odezwać.Barbara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Bronisia tez prosi o kontakt. Rzodkiewka rowniez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu! tobie biedaku pozostala jedynie dyskusja z samym soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas aby panie zaczęły leczyć się psychicznie ,wasze zaślepienie zjadliwość i bezgraniczna głupota sprawia że na tym topiku nikt nie może się odezwać.No ale jeśli to jest jedyna wasza radość życia i nie macie nic innego do roboty to tylko współczuć?Miłej zatem zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Adamie prosze sie odezwac,szukam naturalnych metod leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam! Jesli sprawi ci przyjemnosc to mysl sobie, ze wierzymy w te twoje wpisy. zalosny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani, ktora tak pilnie szuka Adama ! nich ja okaze sie naiwniakiem i ulatwie te poszukiwania. Prosze wejsc na Kafeterie czerniaka. Tam Adas wiele razy zostawial swoje namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z Podkarpacia
Niezmiennie jestem i czytam i pomoca sluze/udzielam. Nikomu nie odmawiam i robie to bez interesownie za co jestem zaszczuwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce temu pomoge bo jestem misjonarzem i szczyce sie wieloma pacjentami ktorzy powierzali mi zycie i te zycie odzyskali s pod moich rak. Lepsze i zdrowsze. Co wy zrobiliscie za to?wysmiewacie i zamykacie na wiedze natury i ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam czy to prawda ze urynoterapia jest skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny, nieszczesny czlowieku! Jesli wierzysz, ze ktos da sie nabrac na twoje misje to jestes wielkim naiwniakiem a twoi pacjenci to Bronisia, Gieniusia, Franiusia, Rzodkiewka, Marchewka, Por i Pietruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Adam a pewna jestem że tego nie wiecie bo świadczą o tym wasze siermiężne wpisy,absolutnie wszystkim czym usiłuje się z wami tu dzielić nic nie jest wyłącznie jego,a świat z wielu metod tu wymienianych z powodzeniem korzysta.Jedyny problem to fakt w jaki on sposób to światu i wam nieboraczki usiłuje to przekazać.Mało tego jestem pewna że on mimo wszystko nie zgłębił tej dziedziny w stopniu wystarczającym bo gdyby tak było to w takim środowisku jak fora internetu nie wyszedł by z takimi tematami gdzie z góry z całą pewnością można przewidzieć z czym spotkają się takie nowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z toba Adasiu.Nawijaj dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam leczysz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Adam leczy z chorob ktorych nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna naturalna była zawsze, lekarze ją wypędzili a teraz do niej wracamy. Raptem okazało się że co naturalne to zdrowe. Praktycznie w naturze mamy wszystko aby skutecznie zadbać o zdrowie. Część tego jest do kupienia w sklepach, aptekach. Kiedyś nasze babki miały wiedzę w tym temacie, teraz my musimy mieć pieniądze aby korzystać z tego co w naturze. Bo wiedza jest ale kto opanuje wszystko. Dla tych co chcą iść na skróty polecam sporo ciekawych rzeczy do poznania i nawet stosowania na tej stronie - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com Warto dodać że tu znajdą dodatkowe dochody osoby ze służby zdrowia i też pracujące w [ nie lubianym ] mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Adasiu. Nawijaj dalej i mysl, ze jest jeszcze ktos, kto tobie wierzy nieuku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×