Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Po przejrzeniu tych bzdur autora smiem twierdzic, ze Adam to skretynialy chory czlowiek, ktory chce wciskac ludziom przerazajaca ciemnote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalimed to centrum terapii naturalnych http://www.lalimed.pl/ ja byłam u nich na oczyszczaniu organizmu i nie pamietam kiedy ostatni raz czulam sie tak dobrze:) zamierzam jeszcze isc na analize zywej kropli krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe podejście mają w Vitanea. Trafiłam tutaj na bardzo dobrego diagnostę pana Dmytro Sydorchuka. Po badaniu metodą Volla szybko udało się ustalić co dokładnie jest przyczyną moich problemów ze snem. Teraz śpię jak dziecko, co się przekłada na lepsze samopoczucie na co dzień. Dokładny kontakt jest na www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładną diagnostykę robią w Vitanea przy Podłęskiej w Krakowie. Warto się tutaj umówić na konsultację. Mojej siostrze pomogli, a przez wiele lat miała problem ze snem. Lekarze tylko załamywali ręce. Sam mam do nich teraz iść na takie badanie metodą Volla i jestem ciekaw co mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Wiele problemów rozwiąrze sok z rosliny Buach Merach. Pomoże też w skutecznym leczeniu nawet trudnych chorób, więcej poznasz tu - http://essensanaturaleb.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczni w usuwaniu patogenów są terapeuci z Vitanea - www.vitanea.eu . Najpierw korzystałam z biorezonansu sama, a teraz jeszcze męża namówiłam. Człowiek się czuje po takich zabiegach o kilka lat młodszy i dużo silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×