Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katie647

Dziewczyny kiedy poczułyście pierwsze ruchy dzidziusia

Polecane posty

Gość Katie647

Witam wszystkie ciężarne i już po porodzie :) kiedy poczułyście pierwsze ruchy Waszego maleństwo ? Jestem między 15, a 16 tygodniem ciąży i się zastanawiam kiedy to poczuje, jak to wygląda, musi być cudowne uczucie :) podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 17 18tyg, teraz jestem w 27 i kopie prawie cały czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Czyli mogę się już niedługo spodziewać ? Już się nie mogę doczekać :) jestem bardzo ciekawa i podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15-16 tydzien ;) ale takie mocniejsze to okolo 20tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
A skąd mam wiedzieć, że to maleństwo, a nie coś się w żołądku dzieje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 22 tc, ale wcale nie było to przyjemne... flaki mi się przewróciły-to był pierwszy ruchy, potem pukanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Przecież takie maleństwo nie mozę mocno kopać, żeby to miał być nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek kopał tylko w nocy jak spałam. Raz się obudzilam i poczułam. To było w 21 tygodniu. Do końca ciąży był bardzo aktywny tylko w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj uwierz ze moze kopac nawet dosc intensywnie ;) przekonasz sie sama , a bedziesz wiedziala ze to malenstwo a nie "cos w brzuchu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Przecież ja nie określiłam maleństwa czymś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Dziewczyny już żadna z Was nie ma nic do powiedzenia, kiedy to poczułyście itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19tc poczułam "motylki w brzuchu" będąc w sklepie z sukienkami. Nie znałam płci do porodu więc koleżanki śmiały się, że to na 100% dziewczynka, skoro dała o sobie znać w takim miejscu. Okazało się jednak, że te kopniaki znaczyły "matka wyłaź mi z tego sklepu bo mnie sukienki nie kręcą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
hehe już się nie mogę doczekać kiedy to poczuje:) a może już poczułam, a nie wiem.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już w 12 poczułaś... przewracanie flaków jest przyjemne, rozumiem fetysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite uczucie;) z początku może sie wydawać, że to co innego ale później jest sie już pewnym, że to maleństwo- ruchy są zdecydowane i bardziej energiczne;) aż brzuch i ubranie zmienia kształt;) zawsze sie dziwnie czuje jak mnie tak kopie np. w autobusie a ja mam bardziej obcisłą bluzke;p ale uczucie nie do opisania;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Czy ktoś tu napisał o 12 tygodniu ?? Bo ja jakoś nie widze...gościu masz chyba problemy ze wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Jejku jak ja już bym chiała poczuć tak zdecydowanie, że to to :) aż mi się uśmiech pojawia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 12tc to raczej niemożliwe... byłam na usg w 11 owszem widziałam jak macha rączkami nóżkami, gdzie jest główka itp ale o poczuciu ruchów i o określeniu płci nie było mowy;) i jeśli chodzi o mnie to te ruchy są przyjemne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Ale nikt tu nic takiego nie napisał, że w 12 tygodniu coś poczuł...to ten gość sobie coś uroił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Odświeżam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam późno, bo w 26 tygodniu. Wcześniej próbowałam wszystkiego, leżenia na różnych stronach ciała ;) czekolady no dosłownie wszystkiego. A w 26 jak kopnęła to od razu czuć było, że jest zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie647
Ja bym już strasznie chciała poczuć :) mam nadzieje, że to za niedługo nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poczułam w 18 tygodniu (bardzo dobrze pamiętam, bo siedziałam wtedy na wykładach na uczelni i to były już takie solidne kopniaki, które było czuć pod ręką) ale lekarze wcześniej mówili mi, że jak to moja pierwsza ciąża to mogę poczuć ruchy dopiero między 20 a 22 tygodniem. Mam znajoma, która już w 14 tygodniu poczuła pierwsze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×