Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotkanie

Polecane posty

Gość gość

Cześć Czy zdarzyło wam się spotkać z osoba poznana na czacie lub na innym portalu z zamiarem uprawiania seksu i jakie były wasze wrażenia. Ja nie byłem niestety zadowolony z takiego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie jezeli do niego dojdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja konserwatywna? Całkowicie błędne myślenie:) Drugie spotkanie to taki syndrom, nie słyszałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie byłeś zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz bo nie bywałeś tu gdy był temat "Kochanek/kochanka z internetu":) Generalnie chodzi o to, że większość osób przy takich znajomościach decyduje się na sex właśnie na drugim spotkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juvia kurka tak właśnie u mnie było ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kiedyś udało. Pewnego deszczowego dnia z nudów, pierwszy raz w życiu wszedłem na czat wp do pokoju sex, ale na nic się nie napalałem. Ciężko było o popisanie z jakąś dziewczyną, bo wiadomo, że w takim pokoju jest 100 lasek na 1000 facetów. Po 1,5h udało się nawiązać rozmowę z jedną dziewczyną. Co się okazało? Mieszkała 7 km ode mnie :) Około 2 godzinek miło nam się czatowało, po czym umówiliśmy się na spotkanie na następny dzień. Spotkaliśmy się i było bzykanko :) A laska nie dość, że była chętna to do tego całkiem ładna. Sam byłem zdziwiony, że takie dobre dupeczki na czacie siedzą :) Niestety to była jednorazowa przygoda, nigdy więcej nie udało mi się spotkać z kimś z czatu na sex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno temu byłem romantykiem Należysz do wyjątków stanowiących regułę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lubię o sobie myśleć jako o wyjątku ;-) a czy ten wyjątek coś potwierdza czy stanowi to już nie mi oceniać, ja danych statystycznych nie prowadzę Ale wracając do tematu to myślę że to na którym spotkaniu jest odwrotnie proporcjonalne do odległości i wieku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odległości to i owszem ma to pewne znaczenie. Co do wieku? Że im jesteśmy starsi tym szybciej podejmujemy decyzję czy wprost odwrotnie? Abstrahując od wszystkiego największe znaczenie ma tzw. "chemia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tego nie łączyła z mądrością:) czasami się głupieje mimo woli w takich sytuacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×