Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaprzyszłamama

Jaki wózek lepszy 3w1 czy 2w1

Polecane posty

Gość gość
a wiecie że mi wystarczyła spacerówka od amelisa tego 2w1? O 3w1 wcale nie myślałam bo nie potrzebowałam fotelika, no i nie kupowałam żadnej dodatkowej spacerówki bo po co? skoro tamta była solidna, podjechała mi pod każdy krawężnik, łatwo się składała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się jeździ samochodem to lepiej 3 w 1 :) fajne wózki ma sferis ostatnio wiem bo kupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupiliśmy Anexa Sporta 3w1 ponieważ ich fotelik jest do 13 kilo a nie do 10 jak większość polskich fotelików. Ma test Pimotu a więc jest przebadany pod względem wypadków. Dzieco ma w nim odpowiednią pozycję i jest mu wygodnie. Idealnie pasuje do stelaża wózka i można do niego dokupić bazę isofix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy fotelik Anexa ale bez bazy. Jest ok, a najważniejsze ,że dziecku główka nie leci do dołu. bo na przykład przy mierzeniu recaro privia główka opadała. kupiliśmy Anex Sport 3w1, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaPiekota
Zdecydowałam się na wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego oraz zmiany na wersję spacerową, sądzę, że to bardzo dobre rozwiązanie i polecam. Mam model champion-alu Adamex, jest bardzo elegancki, lekki z dużą gondolą, amortyzatorem na ramie wózka. Wózek to spory wydatek, ale warto zainwestować w model dobrej jakości, tutaj dostępny jest też serwis na miejscu w Polsce, więc dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie takie wózki są najbardziej praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaKK
Na pewno im więcej funkcji tym lepiej, ale warto spoglądać również na stabilność wózka, wagę, wykonanie, wyposażenie. Ja mam Expander Macco i sprawuje się super. Spacery są komfortowe. Teraz upał duży, więc gondola + moskitiera są pomocne, zwłaszcza wieczorem jak tną komary. Wózeczek na który warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Macco jest 3w1? Jak tak to jaki ma fotelik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek z tutka mode grander i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludyna
my zdecydowaliśmy się z mężem na wózek 2w1 anex sport i sprawdza się nam każdego dnia w każdych warunkach, jest dobrze amortyzowany z możliwością utwardzenia i pompowanymi kołami, lekko się prowadzi, a fotel mamy besafe izi go, sprzedawca powiedział ważne zadnie: o ile wózek ma się rodzicom podobać o tyle fotel powinien być bezpieczny, więc najlepiej dopasowany do auta i z bazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wózek 2 w 1 ale można do niego doczepić fotelik i robi się 3 w 1. Co do tego, który jest lepszy ciężko powiedzieć. My mamy wózek emmaljunga nxt90 a fotelik adamexa i niestety nie da się go podłączyć do stelaża od naszego wózka - ale szczerze nie widzę w tym większego problemu bo akurat nasz wózeczek jest na tyle mały że wszędzie się mieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek 2w1 Barletta i bardzo sobie go chwalę. Z łatwością można przejść z gondoli na spacerówkę. Wózek jest bardzo lekki więc wnoszenie go po schodach nie sprawia problemu. Jest bardzo ładny i wiem, że mój maluszek jest w nim bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek x-lander x-move i powiem że to jest bardzo porządny solidny wózek który się wszędzie sprawdzi a kupowałam go ze względu na nie najlepsze nawierzchnie w okolicy naszego osiedla, radzi sobie z tym doskonale, podbija nawet pod wysokie krawężniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy na pewno 2w1, nawet nie lepszy tylko bezpieczniejszy :) a jaki wózek taki który się podoba, ja zakochałam się w anex cross, jeździmy już ponad 6 mc i dalej uważam że jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Powiem wam szczerze że wszysko zależy od ceny i tego co ceni się w wózku. My z żoną wybraliśmy 2w1. Znaleźlismy bardzo fajne wózki na tej stroni http://wpokoiku.pl/szukaj/?q=w%C3%B3zek Zarówno firma Dorjan jak i Caretero dysponuja fajnym asortymentem. Warto tam zaglądać i śledzić rabaty jakie oferują sprzedawcy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawlis może by z tą reklama gdzie indziej tzw troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek 2w1 Barletta od Adamexu, który w kilka sekund z gondoli można zamienić na spacerówkę - świetna i wygodna opcja. Wózek jest lekki i przyjemnie się go prowadzi. Wygląda też bardzo dobrze i nowocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wózek to 2w1, mogę polecić anex sport bo nim jeździmy i sprawdza się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy 3w1, ale wózek nowy, więc nosidełko też było nowe. Jesli używany, to chyba lepiej 2w1 i dokupić nosidełko. ♿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3w1 x lander city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupie 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze zrozumcie fotel od polskiego wózka 3w1 to żadne bezpieczeństwo dla waszych dzieci, jedyna rzecz to taka że nie dostanie się mandatu, bark ochrony głowy, brak ochrony bocznej, materiał w fotel jest impregnowany jak ten na wózku. Jak już macie takiee fotele to nie zachęcajcie innych mama bo narażacie życie ich dzieci. mam nadzieje że dotarło choć troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram zakup 2w1, a na nosidełko lepiej wydać więcej. Już tu był kiedyś temat mamy co jej maleńkie dziecko miało wypadek samochodowy i było poważnie ranne, a nosidełko było dość renomowanej firmy (chyba maxi Cosi). Strach pomyśleć co by było jakby było od tego zestawu 3w1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa0012
Wózek 2w1 też jest spoko :) Razem z mężem mamy barlettę Adamex i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wózek świetnie się sprawdził, a spacery to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 2w1, fotel kupiliśmy cybex aton m i bazę a potem na tą samą bazę zamontujemy fotel do 18 kg i nie ma żadnego problemu z zamontowaniem go na stelażu naszego wózka anex cross (super wózek też polecam niezawodny) bo mamy adaptery i raczej na każdy stelaż fotel lepszy zamontujemy, pytac w sklepie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faderka443
Ja stawiam na wózki Adamexu w wersjach 3w1. Gondolka świetnie się sprawdzała, potem jako głęboki wózek spacerowy - super. Może jako sama spacerówka mogłaby być trochę dłuższa, ale nasz synek już po porodzie był b duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam xlander x-cite, jest super, leciutki, nadaje się do nawet do spakowania w małym bagażniku, łatwo się prowadzi, można go prowadzić jedną ręką bez problemu, łatwo nim manewrować nawet w dość ciasnych sklepowych alejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×