Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaprzyszłamama

Jaki wózek lepszy 3w1 czy 2w1

Polecane posty

Gość gość
No pisze Ci jak byk na górze- miała go Anna Mucha co grała Magdę http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,11080946,Mucha_kupila_corce_wozek_modny_w_Hollywood.html o to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a macie może teutonię mistral s , co o tym wózku sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję kupic wózek quinny 3 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardziej za opcja 2w1, fotelik jednak wolalam kupic osobno, co do wozka to moim zdaniem takie rozwiazanie jest najbardziej praktyczne, my mamy model Essence z Expandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gondolę kupiłam osobno i niedawno kupowałam spacerówkę. Wybrałam easygo nitro. Fajna parasolka, wygodna i łatwo się składa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie na temat wózka Quinny Moodd 2w1 + fotelik maxi cosi? Jestem bardzo bliska zamówieniu tego wózka i chciałabym poznać Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to żaden nie jest lepszy d tego celebryckiego Orbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Teutonię Mistral, jest dość droga, ale można też kupić używaną za bardzo przystępna cenę. Swoją też planuję sprzedać, jak już nie będzie potrzebna. Jestem chyba za tym, żeby kupić najpierw gondolę i fotelik...spacerówkę faktycznie można dokupić trochę później...chyba, że ktoś ma miejsce, zeby to wszystko gdzieś trzymać. Pamiętajcie, że fotelik przydaje się nie tylko do samochodu, ale można go też wczepić jako siedzisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam zdania, że lepszy wózek 2w1 i osobno fotelik, bo myślałam, że dają zawsze jakieś badziewne foteliki. Udało mi się jednak znaleźć komplet 3w1 zawierający fotelik z najwyższą notą w testach ADAC. Dodatkowo dzięki opcji 3w1 fotelik wyszedł mnie prawie darmo, więc kilka stów zostało w kieszeni. Jak się dobrze poszuka, można znaleźć porządny zestaw. Mój zestaw kosztował w sumie ok. 2tys., więc nie tak mało. Jeśli jednak miałabym kupić używane, to kupiłabym 2w1 i dokupiła fotelik nowy, aby mieć pewność, że jest "niebity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie wózek 3w1. Jest po prostu w dłuższej perspektywie bardziej opłacalny i chyba każdy woli mieć więcej możliwości niż mniej. Sama mam taki Prampola www.prampol.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Ten mój jest jeszcze przy tym bardzo funkcjonalny i wytrzymały bo niedawno zaczęłam w nim wozić drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy 3w1 bo jednak zdarzają się sytuacje gdzie przydaje się więcej zastosowań, a już nie ma co kupować osobno dodatkowej gondolki tylko wszystko razem od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się często jeździ z dzieckiem to najlepiej 3 w 1. Taki wózek jest wtedy bardzo praktyczny. Koleżanka miała podobny jak ten http://www.klaudunia.pl/pl/p/WOZEK-BAOBAO-FULL-WYPAS-GONDOLA-SPACEROWY-SILVER/3528 i była bardzo zadowolona. Ja męczyłam się z fotelikiem osobno i dużym wózkiem w bagażniku , a do tego mały często budził się podczas przekładania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2w1 i jest super :) Przy pierwszym dziecku miałam 3w1 ale ten mi bardziej pasuje. Kupiłam teraz wózek Solution Zuma Kids i jest bardzo dobrze solidnie wykonany, jest bardzo funkcjonalny a w dodatku wygląda stylowo, kolorystyka jest ładna i ogólnie wykończenia. Dzieci strasznie szybko wyrastają z gondolek więc to niesamowity komfort móc szybko przekształcić wózek w spacerówke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózek 3 w 1 , praktycznie jak nowy za 1/3 ceny w sklepie . Otrzymałam dowód zakupu od sprzedajacej i gwarancje na najblizszy rok . Po niecałym roku sprzedałam za ta sama cene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojego wózka baby merc jestem zadowolona bo ma na tyle funkcji, że mogę go dostosować do praktycznie każdych warunków, a ceny dużo niższe jak u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję 3 w 1 Anex Sport. Raz że masz wszystko w tym samym kolorze dwa że nie musisz szukać specjalnych przejściówek aby zamontować fotel bo są już w komplecie a trzy : fotelki z firmy Anex jest bardzo fajny i bezpieczny ze względu na to że można go zamontować za pomocą bazy IsoFix co jak wiemy jest bardzo bezpieczne rozwiązanie a zarazem łatwe w montażu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mam Anex Sport 2w1 i fotelik Kiddy (fitelik dostaliśmy w prezencie ) . Ale jak bym miała sama kupiwac to napewno wybrała bym 3w1. Przyzwoita cena a jakość fotela dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek wybierz sobie 2w1 ja mam Anexa Sporta i jest super. A fotelik z testami ADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co wybierzesz . Anex 3w1 ma fajny fotelik i dobrze chroni głowę dziecka ale na przykład Tako czy Adamex foteliki masakra:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwale sobie komplet 3w1 z Anex Sport. Fotelik atestowany do 13kg z możliwością wpiecia go na baze isofix. A wózek super. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepi80
3w1 pod warunkiem, że producent po prostu spełnia oczekiwania i oferuje coś solidnego. Jeśli jest okej to zdecydowanie to lepsze rozwiązanie. Sama użytkuję Tutek Timer wózek jest w pełni nowoczesny i dobrze wykonany, wszystko do siebie dopasowane bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wózdek 2w1 czy 3w1 to co to za różnica . Przecież to ten sam tylko powiększony zestaw o fotelik samochodowy. Polecam Anexa bardzo dobry i solidny wózek posiadający bezpieczny fotelik Avionaut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicKam
Polecam wózek 3w1. Moja siostra taki zakupiła i bardzo sobie chwali. Jeśli dziecko szybko zacznie rosnąć masz już spacerówkę i nie musisz się martwić o kolejny wydatek. Polecam wózki http://www.tutek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia78
Ja mam wózek z tutka i bardzo sobie go chwale. Jest bardzo lekki i zwrotny, świetnie sprawdza się o tej porze roku również na śniegu. Ja wybrałam model http://www.tutek.pl/collection.php?name=timer. Wózek jest po prostu przepiękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowalismy sie na model Anex Sport 3w1 i dokupilismy do Anexowego fotela baze IsoFix. Super zestaw w super cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne mają te wózki z Tutka. Moja znajoma ma ten wózek i sobie go chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mam komplet 3w1 z firmy Anex. Model wózka Cross. Fotelik idealnie dopasowany do ramy wózka i oczywiście do koloru całego poszycia. Fotelik z tej firmy jest po atestach i jest bezpieczny. Dodatkowo można dokupić baze IsoFix co ułatwia wpinanie fotela do samochodu i oczywiście zwiększa bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×