Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep dzieciecy

sklep dzieciecy co zrobić by interes wypalił

Polecane posty

Gość sklep dzieciecy

Cześć może ktoś mi pomoże mieszkam w niewielkim mieście otoczonym mnóstwem wiosek i tu tez prowadzę sklep dziecięcy ( wszystko dla dzieci- akcesoria, ubranka, zabawki) sklep prowadzę od pół roku, konkurencja tak jak by jest i nie ma ponieważ nie ma takiego sklepu jak mój w którym kupisz wszystko w jednym miejscu dla dziecka, tylko takie sklepiki w tym ubranka w tym zabawki, postarałam sie aby u mnie było najtaniej i duży wybór . i nie wiem juz co dalej robić niby w ciąż słysze jak klienci chwalą sklep że fajne rzeczy ze takiego sklepu brakowała że tanio że wszystko w jednym miejscu, itd.problem jest w tym że cały utarg inwestuje dalej w sklep aby poszerzyc asortyment aby było naprawdę wszystko, tylko że maż mi wciaż mówi że nie dokładam do życia że on na wszystko daje a ja swój zarobek w sklep ładuje, ale ja Kocham ten sklep i bardzo bardzo chciała bym aby funkcjonował a z klientami jest rożnie wcześniej było wiecej teraz gdzieś sie pogorszyło nie wiem czy to ma znaczenie że mamy październik może w październiku gorzej idzie nie wiem co wy o tym myślicie czy mam szanse utrzymać sklep czy dobrze robie inwestując pomóżcie bo juz sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwestowac to mozesz, jak masz juz porzadne obroty....i z zysku mozesz cos i odlozyc i zainwestowac. Jesli z kilentami kiepsko, to inwestujac tylko bedziesz powiekszac "magazyn" i w zyciu potem sie go nie pozbedziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się z poprzedniczką. Lepszy utarg będziesz mieć w listopadzie i grudniu. Teraz ludzie kupują buty zimowe, kurtki i wiązanki na groby. Za miesiąc już będa się rozglądać za zabawkami na gwiazdkęi i pamiętaj, że 6 grudnia jest mikołaj. Padaka będzie w styczniu, bo ludzie kasy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dzieciecy
właśnie o to chodzi że ja nie mam w ogóle magazynu wszystko mam na sklepie, nie robiła bym takiej głupoty żeby magazynować zwłaszcza na poczatku działalności:) moja inwestycja to jest na takiej zasadzie że np mam czapeczki zimowe które dobrze schodzą i klienci pytają o buciki wiec staram sie mieć na początek np 4 pary dla maluszków czyli 6-12 miesiecy 0-6 miesiecy widze że schodza to dokupuje poprostu poszerzam asortyment zaczynałam z akcesoriami ubrankami dla noworodków i zabawkami dla noworodków teraz mam wózki foteliki zabawki do 10 lat ubranka do 3 lat i po kilka sztuk do 10 lat nie magazynuje towaru jak widzę że coś nie idzie dłuższy czas to robie promocje i sie wyzbywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dzieciecy
no właśnie pytają o kurtki, ja kurtek nie mam bo mnie po prostu nie stać to już jest większa inwestycja ponieważ bym musiała mieć większy wybór i rozmiarówke a nie jestem w stanie wszystkiego zrobić ( kupić ) na raz,ja po prostu jak widzę że nie idzie to sie martwię że nie wiem sklep sie nie podoba czy cos a to prawda ludzie pieniędzy nie mają. u nas większość ma wypłaty 10 i wtedy mam duzy ruch a koniec i poczatek miesiąca to tak cienko ale jak patrze po sklepach to chyba wszędzie to samo sie dzieje wiec chyba problem nie tkwi w moim sklepie :) po prostu sie martwie chciała bym aby w przyszłości dało sie z niego utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloteks
Przede wszystkim kup takie towary, które faktycznie ludzie kupują w sieci. Zobacz - http://mamokupmi.pl/ W sumie teraz mamy trend zamawiania z netu wszystkiego, ale z drugiej strony im lepiej wszystko dopasujesz, tym łatwiej o sprzedaż. Inna sprawa - czy jesteś w stanie pracować na tak niskiej marży jak te sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×