Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sama temu winna

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że po przeczytaniu tego pewnie posypią się epitety w moją stronę. Wczoraj zostałam zgwałcona po imprezie. Zachowałam się bezmyślnie, bo poszłam z obcym typem po imprezie w klubie do jego mieszkania. Na początku tyko piliśmy wino i rozmawialiśmy. Potem jak już zachciało mi się spać i położyłam się (w ubraniu) na kanapie to się zaczęło. Nie mogę w to uwierzyć. Boli mnie brzuch i krwawię, ale nigdzie z tym nie byłam. Jakbym nie była lekko pijana to nigdy bym z nim nie poszła. Mówiłam mu żeby przestał, ale nie słuchał mnie wcale. Jak sie broniłam to on jeszcze bardziej chciał sexu. Musiałam się wygadać, bo nie mam komu o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci, ale i tak mysle, że powinnaś iść na policję. ja też wiele razy spałam pijana z facetami, dobierali się do mnie, ale na szczęście żaden mnie nie zg wałcił, nie wykorzystał tego że byłam pijana. Nie martw się, idź na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że tak malo wpisow... jak jakieś bzdury to zaraz 100 postow, a tutaj dziewczyna zostala zg wa lcona i jaka znieczulica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×