Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasza22hhhhhh

Co myslicie o goralach

Polecane posty

Gość Natasza22hhhhhh

Bylam w Zakopanem i poznalam gorala , takiego prawdziwego mowi prawdziwa gwara goralska , jest bardzooo przystojny :-) chce zebym zostala jego dziewczyna , odpisalam mu ze chce .Czy ktoras z was miala lub ma chlopaka gorala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni maja duze ciupagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza22hhhhhh
No i drugie pytanie co myslicie o zwiazkach na odleglosc bo ja mieszkam od niego 300 km ale powiedzial ze bedzie do mnie przyjezdzal tak czesto jak sie da , teraz za tydzien przyjezdza chociaz widzielismy sie 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza22hhhhhh
Wczoraj bylo pozno wiec dzisiaj ponawiam pytanie , co myslicie o goralach ? Bo ja slyszalam ze maja troche inny charakter , zasady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktują kobiety jak sługi, ktore nie mają nic do gadania, taka prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza22hhhhhh
Nie zauwazylam zeby te goral traktowal mnie jak sluge , jest wrecz przeciwnie... No ale zgodzilam sie byc jego dziewczyna wiec teraz juz za pozno , jak cos bedzie nie tak to uciekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam malzenstwo gorali i kobieta byla jak śmiec traktowana przez meza i tesciową, to bylo w pewnej restauracji w gorach no ale nie wiem czy to norma. Zal mi bylo tej dziewczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępe , zapijaczone skuwwysyny mające się za pępki świata . Jedyną wartością są dla nich "dudki" a "ceprów" za psi ch*j mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza22hhhhhh
wlasnie sobie obiecalam , ze jak cos bedzie nie tak to poprostu odejde... nawet jak wyjde za niego za maz i bedzie wtedy zle mnie taktowal to nawet wtedy odejde bo szanuje siebie Teraz nie potrafie tego zrobic bo niewiem czy potrafie juz bez niego zyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w duuupę ...Tyle co go poznała już wychodzi za niego za mąż ....ale tępota ....Twój górol nawali się i ciupaskę utopi ci w dooopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza22hhhhhh
Napisalam ze ,, nawet jesli wyjde za maz '' Nie napisalam ze wyjde bo tego niewiem . Niektorzy ze zrozumieniem nie potrafia czytac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak jesteś tępa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza22hhhhhh
Tak ? ciekawe po czym to stwierdzasz. Po tym ze jestem z góralem ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej hej witam ja jestem z wlkp a moj prawdziwy goral...na pocz bardzo pokazywal jak mu zalezy..kwiaty itp...ujol mnie swoim poczuciem humoru cieplym charakterem ...pokazal mi swoj wladczy charakterek i talent do spozywania alkoholu ... pomalu wprowadzal w zycie ...to abym biegala kolo niego..gotowanie , pranie itp...bardzo rodzinny....chce abym byla jego zona ...ale ja sie boje ze wpakuje sie ... chyba wole zwiazek bardziej partnerski ...ja sobie tez nie dam w kasze dmuchac albo bedziemy walczyc ...albo on tez pojdzie na kompromis ..napewno sa uczucia i to gorace ;) dlatego chce sie to ciagnac -....... opowiadaj co tam u twego gorala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciupaga fakt ogromna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to tylko z powodu tej ciupagi jestem z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobry juhas to szczescia zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszłam za goradą i choć jest to generalnie porządny facer to ma tak inne myślenie niż cery że porozumienie z nim jest b Trudne. Górale nie potrafią rozmawiać. Wściekła się gdy kobieta jest niezadowolona a już nie daj Boże płacze. A po początkowej euforii roznice mentalne między wami będą powodowały coraz więcej problemów. Ja jestem z moim mężem na Podhalu już ponad 20 lat ale muszę się do wszystkiego dostosować on nie bo jest u siebie i tu wszyscy tak żyją czyli praca najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PROWO X Temat sprzed 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dutki, dutki - życie Ty moje jedyne...hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku ! piszecie o góralach jak o jakichś kurdach ,z drugiego końca świata jak może góral mieć tak inną metalność niż krakowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakowski centuś i Zakopiańsko/Nowo - Tarski góral mają dutkowe punkty wspólne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górale to najgorsze ludzie
Dnia 30.01.2018 o 19:39, Gość gość napisał:

Jestem w szoku ! piszecie o góralach jak o jakichś kurdach ,z drugiego końca świata jak może góral mieć tak inną metalność niż krakowiak

najgorszy naród jaki istnieje. Fauszywe ze szkoda gadac. Do tego piją razem póżniej sie leją hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine

Górale się dobrze pier'dolą. Sprawdzone 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwara srala

górale to ludzie normalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×