Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikaK19

Jakaś fajna restauracja w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli Warszawa, to bardzo polecam pizzerię Złota 65. Wspaniały smak i jakość pizzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nie słuchać tripadvisora tylko lokalnych opinii. ewentualnie opinie na facebooku też są w miare okej. mnie znajoma z warszawy polecila Restauracje Klimczok, bo już długo utrzymuje się na rynku, i ludzie na prawde lubia tam chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaEve20
Byliście może na Krakowskim Przedmieściu w restauracji PanKejk? Jak ie, jak najbardziej polecam. Mają świetne naleśniki i placki ziemniaczane i boską kawę. Są długie godziny otwarcia, więc spokojnie można wyskoczyć po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz Sushi to polecam przejechać się na Białołękę. Tam mieści się Kanpai http://www.kanpai.com.pl/ , którzy serwują najlepsze sushi jakie jadłem! Świeże, pyszne , często zamawiam do pracy lub do domu, na obiad. To obowiązkowy element mojej diety, przynajmniej raz w tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Jeśli lubicie sushi to polecam w Warszawie Sushi Saska Kępa!! Super lokal!Sushi przepyszne.Zawsze świeże i mega apetycznie podane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila653

Jak najbardziej! Polecam Hagiel Bistro gdzie często jadam, bardzo smacznie i nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoseffffi

Jedną z ciekawych miejscówek które niedawno odkryłam jest PanKejk. Są w miejscu dawnego KFC koło pomnika Kopernika. Super naleśnikarnia. Mają pankejki na różne sposoby oraz oczywiście inne dania więc każdy coś dla siebie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomka88

Jasne, mój mąż lubi na przykład z Pan Kejka placki ziemniaczane. Bez dwóch zdań podawane w takiej klasycznej formie, jak również w innych formach, więc nie jest nudno. Jedzenie naprawdę dobre i ceny rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Jak dla mnie takim miejscem jest Restauracja Akademia. Ogólna jakość usług na najwyższym poziomie, elegancko i przede wszystkim pyszne jedzenie i kawa. Już niejednokrotnie byłem tam na kolacji i za każdym razem nie zostałem zawiedziony. Świeżo, pyszne i w dobrych cenach. Sprawdzone miejsce i warte rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja uwielbiam japońską kuchnię dlatego moją ulubioną knajpą w Warszawie jest Sushi Saska Kępa!!! Sushi mają najlepsze w stolicy. Jestem nim zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leiliskowska

PanKejk. Jedzenie różnorodne dla osób w różnym wieku. Chodzę tam często z mężem, albo sama z dziećmi. Polecam właśnie pankejki na różne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellikawi

Akurat niedaleko PanKejk pracuję, więc bywam codziennie prawie. Oprócz tego oferta śniadaniowa jest fajna. Mają też pyszne placki ziemniaczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×