Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikaK19

Jakaś fajna restauracja w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Ja bardzo lubię ryby w każdej postaci i mam sprawdzoną miejscówkę, gdzie pyszne serwują smażalnia Okoń na Wilanowskiej. Najesz się do syta bez bólu brzucha, świeże surówki, a ryby smakują jak od rybaka z Mazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się przejść na dobre jedzenie mokotów do restauracji Papu przy Al. Niepodległości. Dokładny adres znajdziesz tutaj https://restauracjapapu.pl/ . Jadłam tam zupę cytrynową z krewetkami i cielęcinę. Zupa cytrynowa niebo w gębie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jesteś fanem potraw japońskich to zalecam odwiedzić restaurację http://www.kanpai.com.pl/ . Ten sushi bar , mieszczący się na białołęce sprawił, że kuchnia japońska stałą się moją ulubioną. Zamawiam od nich potrawy zarówno na lunch do pracy, ale również uczęszczam tam z moją ukochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaZoska
Bistro Wiejska. Jedzenie z wyższej półki w dobrych cenach. Ja uwielbiam tamtejsze makarony (szczególnie ten z krewetkami). Mąż natomiast chwali tamtejsze mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMacioszek
Nowa restauracja chińska na Pańskiej 85. Podają niesamowite jedzenie - bardzo bogata karta, mnóstwo składników których w życiu nie jadłam. Do tego sposób serwowania i charakter lokalu wpływają do dobre samopoczucie podczas jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam słabość do kucharzy z Warszawskiego Sznytu, prawdziwi magicy. Ostatnio steka to nam sam szef kuchni podawał co mnie trochę skołowało, ale ogólnie – to miłe, sympatyczne, nie ma takiej atmosfery nadęcia jak w innych restauracjach tej klasy. Lokal jest na Senatorskiej, na górze elegancka restauracja, na dole stek house.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smażalnia Okoń Aleja Wilanowska z genialną zupą rybną i dorszem w cieście piwnym. Jak mam ochotę na dobrą świeżą rybkę to tam jeżdżę z narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Warszawski Sznyt - nie ma konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mięsożercą także ja raczej szukam miejsc gdzie można zjeść jakieś mięcho fajnie przyrządzone. Taką miejscówką jest na pewno Warszawski Sznyt, u nich steki mają teksturę trafioną w punkt, właśnie tak powinien wyglądać stek prosto z grilla, a nie to co podają w sieciowych steak housach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia34
Dzięki za propozycje, szukam jakiegoś nowego miejsca :) Od siebie mogę zdecydowanie polecić Ed Red przy Placu Mirowskim, zarówno mięsożeca się naje jak i vege. Mój facet tylko mięso, a ja vege i to nasza bezpieczna knajpa, zawsze coś wybierzemy oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golka33
Warszawa? Jak tylko ją odwiedzam to ląduje u http://naskrajnej.pl/ . Mają pyszną kuchnie polską, świetne jedzenie, uwierzcie na słowo, jest boskie! w dodatku piękne miejsce, obok las i malowniczy ogród. Jeśli taka kuchnia was interesuje to musicie skoczyć tam na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czego szukasz. Jeśli chodzi o kuchnie polską, to jak nie chce mi się w weekend gotować obiadu to zamawiam pierogi, albi schabowego z resturacji http://lasuch.waw.pl/. I jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaŚ94
Złota 65 to fajne miejsce jeśli chodzi o jedzenie w Wawce. Ja mieszkam na Bemowie, więc mam blisko, a zjeśc tam można naprawdę bardzo dobra pizzę i co najważniejsze tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sowa i Przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekPe8
Ja w sumie znam bardzo dużo ciekawych miejsc w Warszawie bo lubię jeść poza domem, ale wiele z nich pojawiło się już w tym wątku, ale mogę polecić Ci świetne nowe miejsce na mapie Warszawy - restaurację hiszpańską LaIberica. Jeśli lubisz poznawać nowe smaki i cenisz restauracje, które wykorzystują świeże, oryginalne produkty to na pewno to miejsce przypadnie Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś w vivandier.pl na Łowickiej? Mają tam pyszne polskie jedzenie i w ogóle przytulne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1805
Z czystym sumieniem mogę polecić Restaurację Akademia. Jest to miejsce, do którego z pewnością powrócę nie raz z mężem na romantyczną kolację, czy z przyjaciółkami na ploty. Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny7833
A koniecznie musi to być Warszawa? Bo jeśli w grę wchodzą również okolice, to warto zerknąć na ofertę restauracji http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach. Oferują kuchnię polską, która jest chwalona przez wiele osób. Można zerknąć sobie na menu, na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMosol
Pańska 85 :) Po prostu. Mają tam orientalne smaki, bardzo dobrze przygotowane. Zwłaszcza świetnie robią kaczkę po pekińsku, myślę, że to danie w ich wykonaniu za niedługo stanie się znacznie słynniejsze :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Restauracja w Warszawie
Najlepsza Restauracja w Warszawie Akademia! Mówią o nas, że Akademia to najlepsza restauracja w Warszawie. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, ozdabiając klasykę w nowoczesność. Tworzymy trend na rodzinne weekendy z kuchnią regionalną i mielonego łączymy z kieliszkiem świetnego czerwonego wina. Chwalimy się smakiem najlepszej jakości produktów i codziennych specjalności szefa kuchni – Justyny Ławrynowicz. Akademia to miejsce idealne na spotkania w rodzinnym gronie jak i romantyczne kolacje w intymnej atmosferze. Zapraszamy! https://restauracjaakademia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Bębenek
Zaprosiłem żonę na obiad do Restauracji Akademia i przyznam, że takiego sznycla cielęcego to jeszcze nie jadłem. Wszystko rozpływa się w ustach. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda Król
Jak dla mnie najlepsza jest Bubbles, ma swój klimat. Jak najbardziej mogę powiedzieć, że jest to kultowy bar. Awokado z salsą pistacjową jest obłędne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekturka2
W Warszawie najlepszą restauracją w jakiej jadłam jest Akademia. Świetnie sprawdza się na romantyczne kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie zamawiam z Tokyo Sushi. Ich menu wisi u mnie na lodówce ;P Przede wszystkim tanio w porównaniu do konkurencji, a jakościowo biją na głowę nawet prestiżowe lokale z kuchnią japońską. Warto się przekonać samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emopla
Nie znam lokalu, gdzie mają smaczniejszą kuchnię niż w Bubbles. Jestem regularnym gościem, najczęściej chodzimy całą paczką do Bubbles i spędzamy tam długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszotka765
Jeśli jest wam po drodze do Ursusa to polecam restaurację o tej samej nazwie Ursus (niedaleko Factory). Mają obiady w niskiej cenie, organizują też przyjęcia w weekendy – rodzinne spotkania, wesela czy komunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutulutka
Ja najczęściej szukam czegoś przez Pizza Portal, zwykle można znaleźć naprawdę pyszne jedzenie z różnych knajp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimczok ? Raz tam byłem, będąc przejazdem w Warszawie, akurat była w pobliżu mojego airbnb, wydaje mi się okej, nie sprawdzilem co prawda wielu knajp w Wawie, zeby stwierdzic ze maja najlepsze jedzenie, ale było bardzo smacznie, dość domowo i bardzo sympatyczna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×