Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piterkawka

Torty Urodzinowe jak się robi

Polecane posty

Gość gość
To są torty z masą cukrową na wierzchu (można też ewentualnie zrobić ją z pianek). Mój brat często takie kupował dla dzieci na urodziny, ale nie za bardzo nam smakuje właśnie ta masa cukrowa (prawie każdy jej nie jadł i zostawała na talerzu), więc teraz sami robimy zwykłe torty bez tej masy. Aha i kiedyś czytałam, ale nie wiem ile w tym prawdy, że pod taką masą może być tylko krem budyniowy, bo jak się da bitą śmietanę to coś tam nie wychodzi... ale podkreślam, że nie wiem bo nigdy nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że torty takie fajnie wyglądają, skoro smakują strasznie. Ta masa lukrowa, która je pokrywa jest nie do zjedzenia. Ja jak poprzedniczka, robię/zamawiam torty z normalną masą, ewentualnie z bitą śmietaną, owocami, orzechami, czekoladą. I to jest pyszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lukier jest przesłodzony, ciężko to zjeść, lepiej przyozdobić tort ubitą śmietana, bądź polewą czekoladową, lukier to sam cukier, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i są piękne ale jak dla mnie tort ma smakować a nie tylko wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklama.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Polecam cukiernię Truskawka w Warszawie - http://truskawa.net/ , gdzie można zamówić pyszne torty urodzinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×