Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płyn z pęcherzyka wylany

Polecane posty

Gość gość

czy jak ginekolog dzisiaj w dwudziestym dniu cyklu stwierdziła że płyn wylany to czy jest sens jeszcze dzisiaj się starać czy to nie ma sensu czy już za późno jak myślicie kiedy była owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz chyba po wszystkim ,chyba ze masz bardzo długie cykle to może jeszcze próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sumie to ciężko powiedzieć jakie mam cykle bo przez 3 miesiące miałam 26 potem w zeszłym miesiącu 28 a teraz od tego miesiąca przestałam karmić piersią dokładnie w dniu okresu więc sama nie wiem co to będzie, boję się że faza lutealna będzie za krótka, wczoraj miałam skok temperatury kiedy można mniej więcej określić kiedy była owulacja przed wczoraj, przed skokiem temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz po prostu kochac sie wtedy kiedy masz ochote? piszesz ze niedawno skonczylas karmienie wiec wnioskuje ze dziecko duze nie jest. spokojnie, na luzie bez spinanai o kolejna ciaze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po ptakach.Owulacja była i nic nie zdziałasz.Skoro masz cykle około 26-28 dniowe to owulacja może wystąpić od 11 dnia cyklu do około 16. Ale jak ktoś pisał nie kochaj się z tą myślą że masz zajść w ciążę. dniach płodnych tak co 2 dnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córeczka ma 18 miesięcy staramy się od lipca ale że karmiłam to nie potrafiłam zajść chcę dwuletnią różnicę wieku i teraz jak w końcu nie karmie chciałabym zajść w tym miesiącu, marzy mi się jak cała rodzina będzie siedziała przy stole wigilijnym powiedzieć wszystkim że ja również mam prezent że jestem w ciąży, nikt nie wie ale my już od lipca się staramy i co miesiąc to rozczarowanie, w sumie jak tak patrzeć na to to się bardzo cieszę bo bałabym się karmić w ciąży a sama bym dziecka nie odstawiła z żalu na szczęście sama odrzuciła cycka więc końcu mogę zajsc nie bojąc się że przy kazdym karmieniu mogę miec skurcze i poronić ... już tak bardzo pragnę dziecka że szok, ale wiem że będzie wtedy kiedy Bóg zechce, ufam mu całkowicie, mam nadzieję że zechce w tym miesiącu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my staramy się codziennie od szóstego dnia cyklu mąż już nie ma siły dlatego tak pytam wczoraj oczywiście było dlatego tak pytam czy poprawić jeszcze dzisiaj haha, może ostatni raz dzisiaj i koniec, wiem że powinno się co 2 dni ale czytałam wiele wpisów że codziennie dziewczyny wspolzyły i też zaszły, nawet ostatnio taki artykuł czytałam że jak codziennie to poprawia to r****iwość plemników, już sama nie wiem co myśleć ginekolog też mi powiedziała że co 2 dni więc jak teraz dostane okres to w przyszłym miesiącu co dwa dni będziemy się starali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×