Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucyna95

czy taki zwiazek ma sens

Polecane posty

Gość Lucyna95

Mam 18 lat, zakochałam się w 26 latku ze wzajemnością. Czy związek z taką różnicą wieku i odległością ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu. za duża odległośc i za duża róznica wieku. Ten facet powinien sobie szukac kobiety w wieku 22-26 a nie nastolatki. Skoro woli nastolatki to cos z nim nie tak, leci na mlode cialko, pewnie nie chce się wiązać na powaznie tylko chce po prostu poroochac. A wie, ze kobiety w jego wieku chcą już poważnego związku, rodziny, dzieci, dlatego on takiej nie chce, bo sam jest jeszcze niedojrzaly i chce sie bawic. A ty jesteś mlodziutka nastolatka więc pewnie jemu sie to podoba, że sobie poroocha bez zadnych zobowiązań, bo ty za mloda jeszcze na zakaldanie rodziny, czego on sie pewnie boi. Po prostu daj sobie spokoj z tym facetem, dobrze ci radzę. I tak związek na odleglosc nie ma sensu, wiem z wlasnego doswiadczenia, mialam kilka takich związkow, wszystkie sie rozpadly. Szukaj faceta w swoim miescie, z ktorym bedziesz sie widziec na co dzien, a nie od święta. A ile kasy na bilety albo na benzyne, jaki w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna95
znam już jego rodzinę bo byłam u niego jak zmarła mu mama. Chciałabym iść na studia do jego miasta. jestem w maturalnej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna95
proszę o wasza zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×