Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gzzzik polny

złe doświadczenia z firmami kurierskimi co zrobic

Polecane posty

Gość gzzzik polny

mam coraz gorsze doświadczenia z firmami kurierskimi, róznymi, nie z konkretną. Kiedyś dzwonilii przynajmneij wiedziałam, ze czeka na mnei paczka. Teraz po prostu idą pod wskazany adres i zostawiają awizo albo przewaznie smsa - ze pzresyłka jbedize do odbioru bo w domu nikogo nie ma (eureka! o 10 tej NIGDY ludzi pracujących nie ma w domu). Dzisiaj - kurier zostawił paczke... w innym domu... k... jego mac! dowiedziałam sie tego przypadkiem (ze sklepu w którym zamawiałam)poniwaz nie zadzwonił a pani z domu obok (nie znam jej , ona mnei tez nie!) powiedziała ze chetnie wezmie paczke. Zagotowałam sie...op... kuriera, op... firmę w któej zamawiałam ... szczyt wszytskiego! przesyłka zapacona, w ubcych ludzi... po prostu XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugrokultura
Co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzik polny
akurat Siódemka, ale GLS, DHL itp. tez mają wpadki, czesto coś zamawiam, a panowie pzrewaznie żeby sobie ułatwić na siłę chcą zostawić u ,sasiadów' których ja nir znam, u kogokolwiek zeby tylko pozbyć się paczki, w kiosku itd. żenada! Czesto sa to rzeczy albo bardzo duze (ciekawe jaki sąsiad, który mnie nie zna a mieszka w domu obok bedzie przechowywał u siebie lodówke, kanape itp! sorry. Albo lustro, duze...na moje prosby zeby nie zostawiał takiej paczki nigdzie, bo chce obejrzec czy nei jest uszkodzona...prawie sie kurier obraził. Nosz k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam firmę Wysyłam Taniej. Jest bardzo rzetelna i dba o to, żeby przesyłki były dostarczane zgodnie z terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lona78
dobrze że ja nie mam takich przygód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×