Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hannulka

Kompendium kupowania prezentów dla kobiet

Polecane posty

Gość Hannulka

Zbliżają się święta a wiadomo, że facetowi pomysł na prezent najlepiej podsunąć (ale i tak Panowie, zachowujcie paragony :D) Postanowiłam stworzyć wątek, w którym umieszczamy fajne sklepy, w których aż roi się od pomysłowych drobiazgów (jak i większych rzeczy) dla nas kobietek! Niech to będzie gotowiec do wklejenia naszym facetom, żeby nie musieli za dużo główkować w tej sferze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnu30
www.yes.pl !! :D Na przystawkę, główne danie lub deser :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagaBu
Panowie! Tutaj http://www.egalanteria.com.pl/ macie pomysły od drobniejszych do większych. Pamiętajcie, że o damę serca dbać należy (ja już zadbałam by mój ten link znał) ale Hana świetny pomysł na topic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PietruszkaZielona
Mogli by także czasem zajrzeć na Perfumeria.pl :D Popieram idee! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Wojko
A może jakiś zabieg kosmetyczny, masaż etc. Jaki budżet przewidujesz? W większości salonów można kupić karty podarunkowe o różnych nominałach. Sama dostałam taki prezent od syna i bardzo byłam zadowolna. Jeżeli jesteś z Łodzi polecam Centrum Medyczne Przy Teatrze i zabiegi np medycyny est u dr Rajkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sera187
A polecacie coś sklep z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszyłam jak dostałam lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Niezapomniane przeżycie, polecam każdemu, kto lubi trochę szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×