Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka Miodowicz

Co na trądzik

Polecane posty

Gość gość
Również jestem tego samego zdania co inni. Strata czasu i pieniędzy to już pomijam, ale to co te leki mogą zrobić człowiekowi to okropne! Przekonałam się na własnej skórze i nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Izotec oraz Aknenormin jest niby taki rewelacyjny... Lekarze polecają a tak naprawdę te leki mogą nam więcej szkód narobić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, że warto postawić na zioła, które potrafią zdziałać cuda. Np. korzeń łopianu super działa na skórę. Zamawiałam ostatnio korzenie z http://ziolazkurpi.com i rzeczywiście produkty mają świeże, ładnie pachnące, jednym słowem porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję Davercin :) Pomaga i w tym momencie już praktycznie pozbyłam się trądziku. Jednak jest to lek an receptę więc musisz skontaktować się z dermatologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yymać
U mojego dziecka fajnie podziałał żel antybakteryjny Anti Acne od Floslek. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kosmetyki zawodzą, może pomoże dobry salon kosmetyczny, częstochowa ma np http://www.bellazone.pl/ - jestem pewna że będą umieli tam doradzić, które zabiegi będą odpowiednim wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na trądzik polecam produkty Acnex, plusem jest to, że są tanie. Zawsze można wypróbować 1 produkt - krem czy żel. Ja po stosowaniu samego żelu, po którym zauważyłam różnicę, zdecydowałam się na bodajże 3 produkty tej serii i jestem zadowolona ze stanu mojej skóry ;) produkty te można chyba dostać w różnych aptekach, ja akurat kupowałam z apteki jak marzenie. Warto spróbować! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić naturalny krem ozonem - do zapachu trzeba się przyzwyczaić ale jego działanie jest rewelacyjnie, u mnie po miesiącu nie było śladu po pryszczach - możesz więcej się dowiedzieć na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumianek jest najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Ma on też wiele innych zastosowań. Tutaj http://greenwitch.pl/rumianek2/ można dowiedzieć się więcej. Warto zapoznać się z artykułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kremami ostrożnie - mogą poparzyć wrażliwą cerę, nic przyjemnego- wiem coś o tym. Odpowiednia dieta, ograniczenie używek i odpowiednie oczyszczanie twarzy to podstawa. Jakiś czas temu przestałam myć buzię rękami, dużo lepiej sprawdzają się szczoteczki do twarzy. Braun Face - polecam. Można dobrać nakładkę do rodzaju cery, również wrażliwej. Zaskórniki też znikają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co od razu zastrzyki. Proszę spróbować zabiegów kosmetycznych. Jeśli pielęgnacja domowa nie przynosi żadnych rezultatów warto zaufać zabiegów kosmetycznym. Ja osobiście polecam peelingi Azelac lub Lactipeel. Oba są na cerę trądzikową. Azelac jest świetny na wszystkie rodzaje trądziku. Ma silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Lactipeel jest na bazie kwasu mlekowego pozyskiwanego z naturalnego procesu fermentacji mleka. Jest również polecany przy trądziku. Najlepiej udać się do salonu kosmetycznego dobrać zabieg. Te zabiegi które opisałam wyżej wykonują w Wyspie Piękna we Wrocławiu przy Al. Armii Krajowej 4B/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście bardzo lubie naturalną pielęgnację i u mnie zawsze sprawdzała się najlepiej. Jeśli chodzi o trądzik to tutaj najważniejsze jest oczyszczenie porów. Najlepiej osiągnąc można to dzięki parówkom na twarz z użyciem jakiegoś olejku. U mnie dobrze sprawdził się olejek z drzewa herbacianego. Ma też super działanie antybakteryjne. Wystarczy, że dodasz 3 krople do wrzącej wody i potrzymasz twarz nad miską przez 25 minut. Dobrze jesli olejek jest pochodzenia naturalnego. Ja na przykład zaopatruję się na stronie Damai. Mają wszystkie najważniejsze certyfikaty więc można mieć pewność, że płaci się za jakość. Daj znać jak tam efekty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaxo
A ja wierzę, że czasem lepiej oddać się w ręce specjalisty. Ja trafiłam do gabinetu Epi-centrum w Wawie i tam mi polecono zabiegi fototerapii. Teraz chodzę tam tez na peelingi, co pomaga utrzymać skórę w ładnym stanie :) Tylko trzeba dobrą placówkę wybrać, można wesprzeć się bazą ganinetów: http://misjame.pl/znajdz-gabinet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracilam duzo kasy na kosmetyki i zabiegi, ktore nic nie pomogly, a wrecz przeciwnie :/ pare tygodni temu wybralam sie na oksybrazje - to taki zabieg tlenowy - i dopiero po nim zauwazylam poprawe skory. Meczylam sie z tradzikiem przez 10 lat, a jeden zabieg i poprawa o jakies 80%. Teraz mam zamiar chodzic bardziej regularnie. Dalej NIE stosuje kremow, to tylko naciaganie na kase. Oksybrazja (tlen podczas zabiegu) zabija bakterie (beztlenowe) odpowiedzialne za tradzik. Z mojej strony polecam, zmienilo mi to podejscie to pielegnacji skory i wygladam wreszcie jak czlowiek. Skora po zabiegu to jak pupka niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
My używamy kosmetyków z Garra Rufy moja twarz głaciutka bez korostek a mój narzeczony wreszcie oczyścił się z krost na plecach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy kosmetyków z Garra Rufy moja twarz głaciutka bez korostek a mój narzeczony wreszcie oczyścił się z krost na plecach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki obecnie zamawiam w salonie kosmetycznym w swoim miescie ale jak u nich zabraknie to przez allegro wystarczy wpisac w wyszukiwarce Allegro - Garra Rufa I wyskoczą wszystkie kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeżeli dobrze dba o swoją skórę, to dermatolog powinien dobrać leczenie tak, aby pozbyć się trądziku. A jeśli jest bardzo nieśmiała z tego powodu, to pozwól się jej malować. Niech nałoży sobie do szkoły jakiś kryjący podkład, żeby poczuła się lepiej. Bardzo fajny jest skin balance z http://pierrerene.com bo kryje niedoskonałości cery i jest długotrwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkamaja89
a może porostu by się wybrała do kosmetyczki ? Najlepiej zapytać i zobaczy się co zaproponują .. Moja córka poszła do Olimpia Day SPA http://www.sparybnik.pl/artykul/tradzik-91.html po kilku zabiegach miała skórę naprawdę gładka i jak to nastolatka przeszcześliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okropny trzdzik grudkowy, niby na zewnątrz skóry wszystko normalnie ale przy dotyku były wyczuwalne okropne grudy, których nie mogłam się pozbyć żadnymi metodami - bez sensu bralam antybiotyki i wszelakie maści z apteki. Pomogły mi dopiero peelingi medyczne pca skin, poprawę zauważylam już po drugim zabiegu, a po 4 jest rewelacyjnie. Te peelingi są w roznych odmianach i za każdym razem indywidualnie dobierane. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu i kosmetolog Izabele, której jestem klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj serum z zielona herbatą z bielend, dobry produkt jak masz lekki tradzik bo go lekko redukuje, ale i tak mysle ze bez dermatologa sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandachi
Skutecznym sposobem na trądzik są nie tylko leki, antybiotyki i maści, ale również zabiegi medyczne i kosmetyczne. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj http://drlidiarajzer.pl/tradzik/ . Trądzik to duży problem, który może zrujnować nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesthetic clinic Dr Legrand
W leczeniu trądziku najważniejsze jest przeprowadzenie dokładnego i dopasowanie właściwej terapii. Istotne jest również wprowadzenie odpowiedniej pielęgnacji domowej oraz zmian w diecie, ponieważ niektóre produkty mogą nasilac stany zapalne. Pacjent powinien mieć świadomość, że terapia bardzo często jest długotrwała i należy uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×