Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka Miodowicz

Co na trądzik

Polecane posty

Gość gość
Widziałam w programie dr Ambroziaka jak leczył mega potężny trądzik u faceta. Ten gość jest świetny,ale ceny ma z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Sevolium i jestem zadowolona, trochę kosztował, ale warto było, już nie mam problemu z trądzikiem. Elo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskanamama00
Po wieloletniej młodzieńczej walce ze swoim trądzikiem, modliłam się aby moje dzieci nie miały tego problemu.. ale niestety genów często nie oszukasz.. Moja córa ma niestety ten problem.. ale na szczęście w obecnych czasach jest to łatwiejsze do zwalczenia. Jest pod opieką pani doktor plus odpowiednia dieta i zbiegi najlepiej kompleksowe, korzystamy z usług Kliniki Medycyny estetycznej ForeverYoung z Warszawy http://fyoung.pl/tradzik-skora-tlusta-lojotokowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zacznij od pielęgnacji, u mnie było tak,że szukałam odpowiednich kosmetyków i na przykład zmieniłam mydło na emulsję cetaphil em do mycia i oczyszczam tak twarz rano i wieczorem, efekty sa rewelacyjne ;) do tego krem i na prawdę cera z dnia na dzień jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!! WON kuvrvvo ze spamem góownafila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaKoszalin
mam okropny tradzik z takimi twardymi guzkami pod skora, mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaKoszalin
biore leki, ale skora sie wysusza na wierzchu a w skorze sa te wstretne guzki, co to moze byc i jak temu zaradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój trądzik był związany ze złą dietą;/ wykonałam testy na nietolerancje w Vimedzie i staram się do nich stosować plus byłam na zabiegach w komorze hiperbarycznej. Coś ruszyło ale poczekam na większe efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzinka
Każda nastolatka przez to przechodzi, w mniejszym lub większym stopniu. Jeśli córka ma kompleksy z powodu trądziku to kup jej na https://konopieizdrowie.pl/ olej konopny. Świetnie radzi sobie z pryszczami ponieważ ma działanie sebostatyczne i antyzapalne, co udowadniają badania naukowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się zwalczyć trądzik ekstraktem z dąbrówki. Stosowałam coś koło 2 miesięcy i ustąpiło. Wiadomo każda cera inaczej reaguje ale z uwagi na to, że to produkt naturalny to myślę, że warto spróbować. Powodzenia i trzymam kciuki bo wiem jaki to dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaella
Zawsze myślałam, że konieczne są leki. Moim zdaniem najważniejsze to znaleźć przyczynę powstawania trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli problem jest początkujący i nie jest aż taki poważny, to trzeba się przyjrzeć swojej pielęgnacji skóry. Przyłożyć się do regularnego złuszczania naskórka, który nadmiernie przy takich problemach rogowacieje - czyli robi się pogrubiony i suchy, bo przez to sebum- czyli taki naturalna wydzielina nie może się wydostać swobodnie ze skóry - robi się stan zapalny i pryszcz porostu.Opiekować się skóra : dbać o jej ph, bo to mega ważne, Warto przyjrzeć się diecie, może trzeba coś poprawić i kupić sobie jakieś suplementy? Warto iść do dobrego kosmetologa, ale takiego który się specjalizuje w kosmetycznych terapiach skóry a nie upiększaniu. Więcej można przeczytać abcdobrejkosmetyczki.pl Jeśli trądzik jest bardzo silny to pomoże wizyta u lekarza i leki na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to duzy trądzik, to raczej bez lekarza się nie obędzie, mnie na zaskórniki pomaga krem na trądzik z termissy, nie wysusza mi przynajmniej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia177
Na trądzik sprawdzi się maść acne derm z apteki. Zawiera kwas azelainowy, który zadziała na trądzik i go zlikwiduje, poza tym również dzięki temu kwasowi działa wybielająco na przebarwienia. Ja stosowałam i jestem naprawdę zadowolona z efektów ponieważ w końcu nie muszę nosić aż tak dużo makijażu - zwyczajnie nie mam czego nim przykrywać :) Ta maść kosztuje 15zł, za takie pieniądze to aż szkoda nie spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwjjjja
Zdecydowanie Serum do twarzy Zielona Herbata Bielendy. Przy systematycznym stosowaniu efekty są naprawę zauważalne dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na trądzik stosuję atrederm 0.025 plus jakieś naturalne wspomagacze głównie nawilżające, ale ten lek jest dla bardzo cierpliwych i radzę go nie nadużywać bo tak samo jak może pomóc tak samo może pogorszyć jak sie z nim przesadza i za dużo i za często używa. https://cutt.ly/ywXd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjajaa

Poczytajcie o naturalnych sposobach na trądzik https://przebudzonaja.blogspot.com/2019/02/jak-pozbyam-sie-ogropnego-tradziku.html Ja nie polecam chemii osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1990

Mi na trądzik pomgly zabiegi w gabinecie u kosmetologa w Poznaniu. Mialam kuracje medyczne pca skin - to peelingi amerykanskie bardzo skuteczne, ze widzialam juz duza poprawe po 1 zabiegu. Zmieniłam tez całkowicie kosmetyki w domu: żel do mycia, tonik i krem, zaczelam regularnie uzywac peeling enzymatyczny. Bardzo Wam polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 lat i długo walczylam z trądzikiem, próbowałam wielu rzeczy aż w końcu znalazłam kosmetyki, po których trądzik to przeszłość 🙂 Przede wszystkim znalazłam idealny żel oczyszczający, który jest podstawą mojej pielęgnacji. Jest to żel kolagenowy firmy souvre, nie zawiera parabenow ani żadnej chemii. Następnie stosuje kolagen naturalny również firmy souvre, który świetnie nawilża cerę, pomaga także w usunięciu przebarwień i sprawia że blizny po trądziku szybciej się goją 🙂 oprócz tego stosuje makijaż mineralny 🙂 jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kosmetykach firmy souvre zapraszam na maila malgosia5577@gmail.com 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala81

Leczenie trądziku www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia

Generalnie czasem czym bardziej dbasz tym gorzej masz, ja tak miałam u siebie. Trochę przesadzałam z nawykami dotyczącymi trądziku i diety i okazywało się, że wysypuje mnie od stresu. Zmieniłam też niedawno krem do twarzy na nawilżająco-detoksykujący od Bielendy z serii Black sugar Detox i też zauważyłam dużą poprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka

no od stresu może wysypywać ale u mnie to w sumie nie wiadomo od czego, bo ani za dużo stersu nie mam. alergii chyba też żadnych nie, a podejrzewałam, że to może być coś takiego a już dawno (!) nie jestem nastolatką żeby takie problemy mieć. myslicie że z trądzikiem dorosłych można sobie poradzić w ogóle czy to już po prostu taki 'urok'? jak możecie coś polecić to będę się cieszyć byle by skład był jakiś w miarę żeby nie pogorszyć sytuacji jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×