Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenifer90

Karta kredytowa z bonusem

Polecane posty

Gość Mikronekkk
Tak widziałem jest ich strasznie dużo i strasznie genialne nie dziwić się ,że program ma takie powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno takie programy lojalnościowe dość mocno zachęcają do korzystania z takiego produktu bo w sumie nic nie wydajemy a tylko możemy zyskać płacąc ich karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Nie tylko zyskujemy ale i dzięki temu nie musimy nosić gotówki i możemy się mniej bać kieszonkowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie jestem przekonana do noszenia gotówki w portfelu, mam tylko karty w portfelu dzięki takiej formie płatności czuję się bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakdorobic_com
Tablet Galaxy Tab 3 to dobry bonus? Jeśli tak to dobrze, bo Citibank rozdaje tablety za wyrobienie karty kredytowej oraz wydanie nią na zakupy 1000 zł. Później można zamknąć lub dalej korzystać. Pozdrawiam, http://jakdorobic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Z całym szacunkiem ,ale jeśli mam wyrażać swoją osobistą opinie to nie brałbym chyba banku ze względu na to ,że coś nam zaoferują na start takiego tylko przejrzał ofertę ,sygma oferuje dzięki samemu korzystaniu nagrody to chyba lepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
lepiej patrzeć na ofertę banku w dłuższej perspektywie, co oznacza, że trzeba patrzeć na to jakie korzyści daje nam bank w przyszłości, a nie tylko na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Dokładnie o tym mówię i podzielam Twoją opinię fakt na start może to być dobre ,ale co potem ? Jeśli ktoś chce brać oferte z uwagi na taki start okej ,ale odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba spojrzeć na to szerzej i zobaczyć jakie możemy mieć profity przy dłuższej współpracy, ja tak patrzyłam przy wyborze karty sygmy wiedziałam że korzystanie z ich programu lojalnościowego przyniesie mi dużo korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No odrazu można sobie wykalkulować nawet nie ma oczym dyskutować ,ale powiem ,że nie każdy potrafi docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy potrafi sobie wykalkulować jakie korzyści będzie miał z tytułu korzystania z danej usługi, a ja wiem że przy dłuższych zakupach z rabatami jestem w stanie naprawdę sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
I wiele też zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptimasymwor1978sxwwc
Zrobić musisz tyle, że jako klient płacisz karą, a za każdą wydaną złotówkę masz 2 punkty i później możesz je zamienić na nagrody. Jasne http://www.daate.eu/d8YR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinmywealthlif1970vujkn
A jaki waszym zdaniem ich największy plus ? Jasne http://sqmin.tk/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baddlinbuli1982qualk
Moim zdaniem największym plusem jest to ,że potrafią zbudować zaufanie z klientem dodatkowo korzystne warunki karty kredytowej i program lojalnościowy. Jasne http://s.zuly.de/2pqM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lihoogreka1983jztla
hihi no oczywiście aggnoskowa, przecież składając wniosek o zakup ratalny weryfikowali mnie jako klientkę Jasne http://dtlv.co/f9jK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to fakt z kartą sygmy można naprawdę sporo zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że sygma bank ma aktualnie najlepsza oferte jesli chodzi o karte kredytowa i obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ubezpieczenia też rządzą ale to już kwestia potrzeb klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mBanku chyba jest jakiś bonus, ale pewnie trzeba by dokładnie sprawdzić ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o podobnej ofercie niż ta którą ma sygma na swoją kartę kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No można powiedzieć ,że sygma sprowadziła innowacje na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z Tobą bo żaden inny konkurencyjny bank nie ma takiej oferty na kartę kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Trochę mnie to zaskakuje że inni nie korzystają z ich pomysłu i nie postępują jak oni ale nic ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest to, ze inni nie powielili tego pomysłu sygmy, a na dodatek ludzie też nie wykorzystują takich dobrych ofert rynkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia009222
Ostatnio zastanawiam się nad założeniem takiej karty kredytowej, ale nie wiem na jaką się zdecydować tzn w jakim banku. Możecie mi doradzić w tej sprawie ? Przeglądałam parę ofert i obiecująco wygląda http://www.pocztowy.pl/indywidualni/karty/kartakredytowa/ Co o tym sądzicie ? Czy to dobry pomysł ? Czekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie na czym Ci najbardziej zależy przy korzystaniu z karty kredytowej, masz jakieś referencje, szczególne potrzeby, może napisz coś więcej o swoich oczekiwaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Przy jakichkolwiek pytaniach najlepiej iść do placówki albo zadzwonić na infolinię ja korzystam z infolinia i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
też miałam okazję korzystać z ich infolinii i otrzymałam bardzo rzeczową i profesjonalną odpowiedź, więc można dzwonić jak ktoś jest zabiegany i nie ma czasu na chodzenie po placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×