Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenifer90

Karta kredytowa z bonusem

Polecane posty

Gość Marcinek222
I prawidłowo jak gdzieś się czasem próbuje dodzwonić to masakra ten czas oczekiwania czasem i opłaty za połączenie niezbyt fajna obsługa i i tak nie potrafią rozwiązać problemu na szczęście symga ma porządna infolinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie właśnie najbardziej wkurza to jak muszę za połączenie płacić, nie dość ze zazwyczaj nie ma wolnego konsultanta tylko trzeba czekać długo aż ktoś odbierze, a operator nabija sobie za to kasę. jakby wszystkie infolinie pracowały tak jak infolinia sygma banku to byłoby naprawę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
To też wkurzające i racja ale cóż chociaż kolejny plus dla banku i jedno zmartwienie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę chodzi o jakość usług danego banku no i podejście do klienta, czy każdy bank musi traktować klienta jak maszynkę na której można zarabiać pieniądzem jak się okazuje można inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Nigdy tak do tego nie podchodziłem ale w sumie racja to prawda niektóre banki do tego tak podchodzą w symgie się czuje ,że bank jednak stawia na zadowolenie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy bank powinien się tym kierować żeby to w ostateczności klient był zadowolony z usługi, ale nie każdy bank ma taki priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ale to łatwo już na pierwszy rzut oka widać wystarczy zadzwonić na infolinię albo się przejść do placówki czy nawet zerknąć na oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Konc
zanim zdecydowałam się na kartę w sygma bank wypełniłam specjalny formularz na ich stronie- konsultant skontaktował się ze mną o wskazanej przeze mnie godzinie i rozwiał wszelkie wątpliwości.jeśli chodzi o samą kartę to uważam, że program lojalnościowy i rabaty są świetnym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie już nie raz korzystałaś z kart kredytowych, więc masz porównanie czy w ogóle inne banki dawały takie możliwości jak sygma bank, moim zdaniem ich oferta jest niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No faktycznie wątpię by którykolwiek bank miał taką można powiedzieć że to jest ich znak rozpoznawczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne bank nie ma konkurencyjnej oferty do tej którą oferują sygma bank ze swoja kartą kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Coś jednak muszą mieć albo ta karta musi mieć w sobie że jest nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adell14
Często płacę kartą kredytową właśnie przez co korzystam z wielu rabatów i bonusów jakie daje mi sygma. Nie znam innego banku, który proponuje tego typu opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinek222 tak jak adell14 napisała, chodzi głównie o rabaty, promocje i program lojalnościowy jaki posiada sygm bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Widać karta to jest jednak chyba najbardziej doceniana wśród klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma tak naprawdę najwięcej profitów spośród obecnie dostępnych na rynku kart, wiec nic dziwnego że się wyróżnia na ich tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No to wiadomo gdzie brać kartę kredytową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omijając sygma bank, można naprawdę sporo stracić, ja jeszcze nigdy nie posiadałam karty kredytowej dzięki której korzystam z programu lojalnościowego, kupuję z rabatami, to w sumie jedyna na rynku taka oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntaak
to jest takie połączenie przyjemnego z pożytecznym: wiadomo my kobiety często robimy zakupy-dzięki temu, że płacimy kartą sygma bank możemy uzyskać bardzo fajne rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ja się zainteresowałem tymi nagrodami za punkty jest ich dużo od najmniejszych do największych ale naprawdę jest w czym wybierać nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można narzekać bo to chyba jedyny bank, który w ogóle daje coś za darmo, bo właściwie tylko z tytułu korzystania z ich karty można zgarniać ich nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Nie wiem ,mi tam po prostu pasuje i bym nic nie zmieniał dobrze jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntaak
mnie to bardzo odpowiada. na ich stronie można przejrzeć cały katalog nagród wraz z ilością pkt jakie są potrzebne by je zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda wszystko jest jasne i przejrzyste, a takie zasady powinny obowiązywać każdy bank, bez żadnych dodatkowych zawiłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Na internecie mają wszystkie informacje ,dodatkowo ostatnio zmienili wygląd strony co moim zdaniem wyszło na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No i jest teraz jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet przy tej starej nie miałam problemów ze znalezieniem informacji, więc stara strona też nie była zła, najwidoczniej nowsza będzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Moim zdaniem taka bardziej przyjemna dla oka a to też wpływa na to jak się czyta no i wprawia w dobry nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra strona internetowa to podstawa, rzeczywiście im bardziej przejrzysta tym lepiej dla korzystającego ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×