Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straszne zmęczenie

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam problem. Od jakiegoś czasu jestem non stop zmęczona do tego stopnia, że uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie. Mam 19 lat, zaczęłam w tym roku studia. Zwykle nie mam aż tak dużo zajęć, ale pod wieczór jestem taka padnięta, że nie ma mowy, żebym się jeszcze czegoś pouczyła, wyszła z domu czy nawet obejrzała film. Po prostu w połowie dnia oczy zaczynają mi się kleić i ledwo mam siłę wrócić do domu po zajęciach. Staram się wysypiać, śpię jakieś 7-8 godzin dziennie. Co mi radzicie? Zaczynam już myśleć o rzuceniu studiów, bo po prostu już nie wyrabiam, zaczęłam opuszczać zajęcia, bo nie mam siły na niczym się skupić, zresztą nie tylko na nauce, ale też na przyjemnościach. Żyję jak zombie, czekam tylko na wieczór, żeby już się położyć do łóżka. Jak mam cokolwiek załatwić, to chce mi się płakać. Jeszcze na początku roku akademickiego miałam na wszystko siłę. Dlaczego tak jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna80
nic nie wymyślimy musisz isc do lekarza zrobić badania a jeśli będzie wszystko ok poszukać psychogennych przyczyn ..depresji destymii czy zespołu chrn/ zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebadaj się w kierunku niedoczynności tarczycy (hormony we krwi, skierowanie dostaniesz od endokrynologa, a może da Ci rodzinny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebym jeszcze miała czas na wizytę u lekarza... :( Poszłabym, ale nie mam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
koniecznie zbadaj poziom TSH na tarczycę właśnie .... ja tak miałam i mam nieodczynność muszę spać, przepraszam dpbranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, w takim razie faktycznie będę musiała iść do lekarza, ale pewnie nie uda mi się w najbliższym czasie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja czuje sie podobnie , dodatkowo wylaza mi wlosy garsciami bylam u lekarza robilam badania okazalo sie ze mam awitaminoze dostalam witaminy i rozne odzywki do wlosów na recepte bo wrecz olysialam stosuje od paru dni leki jak dalej nie wiem narazie nie ma poprawy mam czekac i zglosic sie za miesiac do kontroli zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź po prostu do lekarza. Porób badania - morfologię, odwiedź neurologa...http://neurologwroclaw.com/ - ja tu ostatnio z córką byłam bo też mi się jej zmęczenie nie podobało i się dowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×