Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżna Anna

Samce beta mają przerąbane w życiu

Polecane posty

Gość księżna Anna

Kobiety interesują się nimi tylko po to żeby znaleźć materiał na ojczyma dla swojego dziecka. Samce beta muszą namawiać kobiety na seks i eksperymenty w łóżku, nie mają dostatecznego poważania. Samce alfa są kawalerami do końca życia albo mają po kilka żon i dzieci z różnymi partnerkami, kilka kobiet na raz, samce beta są z jedną i chodzą na d****i i wychowują nieraz nie swoje dzieci, a ich własne żony są dla nich utrapieniem. Prawiczkom pozostają tylko d****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jesteś samicą alfa czy beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Ja jestem worem na spermę dla prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
u samic nie istnieje taki podział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jestem samiec gamma, bo nie pasuje do Twoich kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Samce alfa nic nie robią poza tym że są a mają od kobiet wszystko co chcą, samce beta się starają i rzadko kiedy udaje im się coś przez to osiągnąć. Nie łudźcie się mężczyźni 80% z was to samce beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Nie łudźcie się że na kafe pojawia się samiec alfa a jeśli już to jest to chyba raz na rok, przypadkiem i długo tu nie gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jestem tu przypadkiem. wykorzystaj tę okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kobiety tez maja przerabane bo zakochujemy sie w samcach alfa a oni nigdy nie beda wierni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Charakterystyki ciąg dalszy. Samiec alfa jest atrakcyjny dla kobiet bo jest pewny siebie, nie boi się nikogo. Jest silny, dominujący. Faceci w pewnym stopniu podobni do niego są jego kumplami, a reszta się go boi choć podziwia. Beta by nie zostać prawiczkiem do końca życia musi się starać - czyli mieć pieniądze by kupić kobietę którą miał albo będzie miał samiec alfa i by te pieniądze poszły na rozwój dziecka samca alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sameiec alfa akurat naczytałeś sie na necie że masz być samcem alfa patrzyć sie kobieta w gały i być pewnym sie bie ;p pitolisz głupoty jak porabany . ty zapładniasz samice ale krzywdzisz inych to raz dwa zadna kobieta niewytrzymuje stoba na dlużej trzy nic nie osiagniesz w życiu bo bedziesz o sexie myślał a nie o nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem samcem alfa, który będzie wierny samicy wiedzącej czego chce, pewnej siebie, stosunkowo twardej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
" ty zapładniasz samice ale krzywdzisz inych to raz dwa zadna kobieta niewytrzymuje stoba na dlużej" Tak zapładnia je i rani te matki swoich dzieci, dlatego kobiety lubią drani którzy je ranią. :o Bo to samce alfa, dobre geny dla ich dzieci. Kobiety czasami próbują związku z samcem alfa - pije, bije i zdradza ale one myślą że się zmieni. Otóż nie bo to samiec alfa robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżna a Ty z jakim samcem próbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wiesz czego chcesz pewnie nie bo ja też niewiem wiec niewal glupot na forum bo sam g***o wiesz i w głowie ci sex jak nastolatkowi . według mnie samiec alfa to może być facet z kasa majacy władze wygladajacy jak luydzie acvhowujacy sie jak przystało na normalnego człowieka nie klnie wieśniacko nie poniża inych . tych kryteriów prawie napewno niespełniasz wiec nie jesteś samiec alfa i tyle pozamiatane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spełniam, potrafię się zachować, nie używam wulgaryzmów, potrafię gotować i ROZMAWIAĆ. kobieta tylko musi wiedzieć czego chce, mieć cel być pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Ja jestem dziewicą i choć samce alfa mnie podniecają to nie godzę się na tę grę bo to jest ohydne porąbane do kwadratu i jakoś tak nieludzkie a czysto biologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Ludzie nie oszukujcie się, 80% mężczyzn i 100% kobiet ma przerąbane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec alfa reprezentuje soba klase a to co ty opisujesz to jest samiec dla łatwych panien i głupich i męzatek bo normalny facet myśli w życiu troche że nie należy spac ze wszystkim co sie widzi nawet jak tego kobieta chce bo sa zasady normy mężatki dokonały wyboru a ty niszczysz ludziom życie dla swojej uciwechy jesteś ham , wykorzystujesz inych dla własnycjh zysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie śpię z każdą, to mnie różni od innych pseudo samców alfa. jeśli wiesz czego chcesz byłbym Ci wierny, pod warunkiem, że byśmy się dogadywali i realizowali własne cele. W rzeczywistości też tak agresywnie dyskutujesz z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samce alfa są kawalerami do końca życia albo mają po kilka żon i dzieci z różnymi partnerkami, kilka kobiet na raz - niespełniasz kryteriów bo kasy niemasz a jak masz to z ciebie kobiwety ja wyciagna wiec niemożesz b yc alfą masz jakaś władze ? pewnuie też nie . zato masz duże ego czyli jesteś ,, krowa ktora dużo ryczy mało mleka daje ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Mężczyzno anonimowy no cóż wierz w co chcesz ale prawdy nie zmienisz, przykro m. Samiec alfa musi nieustannie dominować okazywać że inni są gorsi od niego dlatego bezczelne chamy, awanturnicy to samce alfa. Śmierć, pobicia, wypadki to zagrożenia dla nich ale ich życie jest ekscytujące, są szczęśliwi, radośni, depresja ich nigdy nie dopadnie, są za prości czyli nie rozwinięci emocjonalnie dzięki temu nie mają chorób psychicznych (są zdrowi psychicznie) a poza tym przy ich stylu życia mogliby paść na zawał od wrażeń. Dlatego ciągle poszukują tych wrażeń bo są w tym aspekcie tępi, mało im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta byj sobie ta alfa . mi tam narazie zależy na rozmowie i normalnych kobietach noi sexie ale ja niedorosłem jeszcze wiec kij stym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samico anonimowa, chyba nie wiesz czego chcesz i zarzucasz mi pewne teorie, które nie są prawdą. ciekaw jestem czy Ty należysz do najwierniejszych i oddanych partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
To nie jest istotne po prostu piszę jak jest. Jesteście wszyscy samcami beta. Samce alfa przenosi geny potrzebne do przetrwania, siła, zdrowie, energia. To samce beta są inteligentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjmujesz, że tylko Twoje teorie są prawdziwe. To jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki mają dzieci z alfa i beta bo oba są potrzebne, a samce alfa dziećmi się nie interesują dlatego wy beta jak nie było testów dna to chowaliście nie swoje dzieci. Zaś teraz kobiety które poddają się aborcji po prostu zabijają dzieci beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siła zdrowie energia niedokońca sa mądrzy i silni ludzie a zreszta poco sie przejmować czy jestem alfa czy beta , życie samo robi jak ma być i tyle jedni sa wierni bogu ini sexowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierny inaczej prubuje być wierny . temat jest skrajnie głupi niektóre kobiety maja rozum i żyja z tym co jekocha ine szukaja alfabetu a tak im sie nieuda jeszcze przygłupocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×