Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżna Anna

Samce beta mają przerąbane w życiu

Polecane posty

Gość księżna Anna
Samce beta jest coś ważnego. Kobiety tylko was oszukują bo potrzebują was dla swoich dzieci. Która się przyzna że leci tylko na samców alfa. Że jej godność nie gra roli, bo będzie trwała przy swoim alfa choćby nie wiem co robił póki jej nie porzuci? Że im facet ma większe powodzenie, więcej kobiet tym jej się on bardziej podoba? (o, która to przyzna?) Macie wrażenie, że kobieta was nie docenia? Widzicie że nie pozwala wam w łóżku na wszystko? Jesteś samiec beta i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty w takim razie samica z kompleksami, bo bardzo się unosisz wobec samców. Może je kiedyś wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko fajnie tylko zapominasz o jednym aspekcie ludzie nie są zwierzętami a przynajmniej różnimy się znacznie, dowód robimy wiele złego wbrew naturze, co nie zdarza się zwierzętom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
gość 18:01 no rozumiem co musisz czuć ale trzeba przyjąć do wiadomości to kim się jest gość 18:02 "ludzie nie są zwierzętami" ale to kobiety wybierają kto ma być ojcem, tak, a kobietom bliżej chyba do zwierząt bo się kierują instynktem a nie rozumem. umysłu rozwiniętego nie mają to wy beta jesteście wynalazcami a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wyjście znajde sobie niewidoma dziewczyne i co zrobisz księzno ? przegrałas ha ha bede dlaniej alfa chocbym mugł niebyć :) ale poco to wszystko lepiej mieć zaufana odpowiedzialna zone i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta księżna ma kompleksy. Ale wiele kobiet ma z tym problem dlatego szukają lekarstwa w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
Rada dla samców beta Zależy wam nadal by mieć kobietę/kobiety? Jesteś przystojny ale nieśmiały - musisz zgromadzić pieniądze a jeszcze lepiej dobrze zarabiać. Jesteś brzydki i nieśmiały - prawiczku idź do prostytutki. Jesteś przeciętny ale mówisz o sobie że normalny - nie czekaj na miłość nie buduj na nim swojego szczęścia bo doczekasz się jedynie pozorów miłości, twoja dziewczyna wzdycha do samca alfa i niewykluczone że kiedyś cię z takim zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
"mam wyjście znajde sobie niewidoma dziewczyne i co zrobisz księzno ?" bardzo dobry pomysł znam taki przypadek że dobry gość ma ładną dziewczynę niewidomą, to jest samiec beta bo alfa nie miałby cierpliwości do opieki nad ukochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite125
a co z samcami omega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
geje to też beta podział jest tylko na 2 albo ktoś jest atrakcyjny dla kobiet albo nie powinniście być wdzięczni za to studium nad związkami i rozmnażaniem się, przyjmijcie to jako prawo życia a nie wydumaną teorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
To też tłumaczy czemu kobiety lecą na socjopatów, psychopatów czyli osobniki z którymi nie da się żyć są niebezpieczni. Inni się ich boją to tak jak z samcami alfa którzy powodują strach wśród słabych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
To co piszę jest prawdziwe bo wszystko wyjaśnia i jest niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój-nie mój samiec był idealny i co z tego?nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna Anna
no właśnie był, nieodłączna cecha samców-ideałów czyli nieosiągalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był idealny ale dla mnie bo ogólnie nie ma nic wspolnego z ideałem kompletnie nic' wręcz przeciwnie a takie typowe ideały,to często do mnie startują,ale brak im tego "czegoś" a mnie nie kręci facet jak tego nie ma nie był nieosiągalny tylko niedojrzały,sam nie wiedział czego chciał to nie było na co czekac,teraz podobno wie czego chce-skoro tak to pewnie jest bardzo szczesliwy,a i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko tutaj tylko samce idioci sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Księżna Anna ma rację. To opis a nie ocena kto jest dobry a kto niedobry. bez wątpienia jestem samcem beta. Zazdroszczę samcom alfa tego co i jak mają. (Wbrew pozorom najważniejsze wcale nie jest oddanie się kobiety samcowi alfa, a brak pogardy dlań, okazywany okazjonalnie bądź permanentnie samcom beta). Rzeczywiście to samce beta wychowują nie swoje dzieci (przynajmniej częściowo) i co najważniejsze utrzymują je, w zamian otrzymując różne tzw. resztki z duszy kobiecej - zarówno te pozytywne jak i masę negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samcem Beta i co z tego?. I tak miałem w swoim życiu już kilka kochanek. A zawsze byłem nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to z tego, że jesteś nim i kochanki nie tęsknią za Tobą. A owe kochanki miałeś (tak jak i ja kobiety z którymi udało mi się "być") na zasadzie "Z braku laku,dobry i kit" - oczywiście w rozumieniu kobiecym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te temate utwierdza mje w przekonaniu, że kobiety to tępe k*****y u zwykłę bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda, samiec beta powinien znać swoje miejsce w szeregu, w innym przypadku psychika mu siądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samce beta śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum powinno zostać zlikwidowane. Tutaj siedzą jakieś niezaspokojone kobiety, sfrustrowane, które wylewają swoje żale. Idzcie sobie strzelcie w łeb najlepiej. Są ważniejsze sprawy na świecie, niż takie pierdoły o samcach beta i alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jest tak jak pisze księżna anna czy jak jej tam, sam jestem beta i widzę co się dzieje, samice zarówno alfa jak i beta chcą samca alfa. one nie mają czegoś takiego jak samce beta że nie idę do niej bo nie bedzie mnie chciała, one nie ważne łądne czy brzydkie chcą mieć alfę i to jest przerąbane bo zostaje nam prostytucja albo brzydactwa dużo gorsze niż my sami albo matki z dziećmi albo zdrady itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To okropne i mam nadzieje ze nie zawsze się sprawdza/ Where is the love???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałeś że k***a człowiek a natura to dwie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby samce beta nie mieli szans na dziewczyny to 80% z nich była by do 30 sama, a tak nie jest. Znam mase gości brzydszych ode mnie, chudych, niskich, grubych którzy są w szczęśliwych związkach. U dziewczyn nie maja szans jednie totalne łajzy ze szpetnym ryjem. Jak jesteś w miare z wyglądu, ubierasz sie jak trzeba, masz choć odrobine poczucia humoru i pewności siebie to zawsze cos z czasem wyrwiesz, aczkolwiek nie nastawiaj sie na takie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×