Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

większość kobiet na ero to nie szanujące się pasztety

Polecane posty

Gość gość

Jak chwilę popisza z jakimś kolesiem to idą se z palca zjechać że ktoś wogóle z nimi gada bo w realu , żaden facet nawet ci debile co zakładają głupie tematy nie mial by ochoty rozmawiać , a już napewno podrywac takich czerstwych dziewczyn , zwykle to chamstwo ze wsi nawet fejsow nie macie zdziry , i pewnie zaraz mi pokazecie co to nie wy , ale nie oszukujmy się przez neta każdy może być mocny w gębie i mieć talent do pisania opowiadań szczególnie jak jest anonimowy wtedy ma gadane 3 razy bardziej , ale w rzeczywiści jesteście zamknietymi w sobie spasionymi kobietami które odnajdują szczęście na forach bo tu jak ktoś dla brechtu pisze że by w******l to czują się dowartosciowane . Tylko powiedzcie jak można mówić że by się wydupcylo nie wiedząc jak ktoś wygląda ?????? Eee większości by się odechcialo z wami gadać po oblukaniu pierwszej fotki więc lepiej nikomu się nie ujawniajcie bo na tym się urwie wasz flirt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczoznawca
święta prawda... AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki też by mogły trochę scisnac . Nie mówcie że przer*****i byście każdą kobietę która by chciała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ździry bez fejsów? - to już chyba szczyt prostytucji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj może przesadzilem o tym fejsie chodziło mi że nie mają facebooka , bo są tu też starsze jest ich ok 20% te jeszcze nie są do końca nie szanujacymi się pasztetami i często pochodzą z miast . A co do tych od 19do 30 szkoda słów takich z*****ych ryjow ze świecą szukać , albo grube albo z twarzą konia , na dodatek ze wsi , co ich do końca nie dyskryminuje ale że są wiesniarami no ale duży minus że od dziecka żyły jak w sredniowieczu i muszą jeździć do miast żeby buty oryginalne kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ja ze trzy lata temu pisalem z kilkoma i kilka fot dostalem prawie wszystkie byly z nadwaga a ponad polowa brzydkich:O Jedna to taka lufa ze szok wow poprostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby któraś "Wieśniara" chciała, to mam konto na Allegro i mogę oryginalne buty zamówić bez żadnej prowizji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha_
dziewuchy potwierdzic prosze i opisac sie troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorze taki adonis jestes i mega przystojniak dobrze ubrany z duzego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha_
wszystkie macie nadwage ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chciały się wkrecic w towarzycho takie są , uwierz mi że brzydkie lub grube mają o wiele bardziej przej****e , często nie mogą się odnaleźć i szukają znajomości na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha_
bo ja lubie anorektyczki... są tu takie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mowie jedna to taka lufa że szok ładna buźka,zgrabna, ubrana stylowo Szarpał by jak reksio szynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z miasta radomia ogólnie nie lubimy tu przyjezdnych a już napewno nie ze wsi widać to golym okiem jak do szkół średnich przyjeżdżają to się nie zadaja z radomiakami to jedno . A zawsze się za przystojnego uważałem i nigdy niemialem kompleksów z powodu wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważać się za przystojnego a być przystojnym to dwie różne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam jeszcze że wszyscy radomiacy to sami apollo, z wieśniaczkami się nie zadajemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam kobiecą psychikę i wiem jaka to frajda muc sobie wybierać chłopaków, bo te brzydkie raczej biorą to co jest nie mają co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wątpię żeby była to jakąś lufa , pewnie to nie była jej fotke , albo nawet nie była kobietą tylko jakiś facet se jaja z ciebie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem jest kobietą na 100% rozmawialismy przez komórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany co za stek glupot i brzydze się ludźmi ,którzy widza tylko czubek własnego nosa , brzuchatych facetow uważających się za coś. lepszego i .........nic sobą nie prezentujecje ,ciekawi mnie gdybyscie pogrzebali w swoim drzewie geanalogicznym większość zapewne Waszych mam ,babć pochodzi ze wsi - z glodu byscie pozdychali gdyby nie Ci wiesniacy ,nooo sory może który z Was przemądrzaly hoduje ziemniaki prócz ziola w doniczkach na balkonach ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się - prawda jest taka, że najwięcej wieśniaków jest w Warszawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioło to oni hodują ale na inny użytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię oprucz mejla nie miałem innych kontaktów z ludźmi z tym forum . I powiem tak że mężczyzni na ero jak piszą pod tematem że zrobią to z każda to muszą mieć coś z psychiką , bo co za sztuka zamowidz prostytutke taka jak się podoba albo umówić się z koleżanka.. szkoda słów , a te głupie brzydule to czytają i myślą później że każdy facet by je przeleciał ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że oprócz maila nie miałeś kontaktu z żadną kobietą z tego forum, skoro nawet z ortografią nie potrafisz się dobrze zaznajomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym każdej nie ww******l , musi spełniać jakieś tam wymogi, a nie które są takie paskudne że 1000 razy bardziej se zwalić niż przespać się z takim twarzowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktore takie paskudne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ryfka czyli dark:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nawet nie zalicza sie do sredniej pasztew stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×