Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama zaklopitana

gdzie mierzyc temperature dziecku

Polecane posty

Gość gość
Korzystamy w domu od tego roku z bezdotykowego nonContact Geratherm, radzi sobie. Rzeczywiście badanie zajmuje sekundę, może dwie jeśli by już tak być do końca dokładnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona że kupiliśmy termometr z podczerwienią, to jest dokładnie Non Contact, upraszcza całe badanie i przyśpiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam nonContact od paru dni i fajnie się spisóje :)) Ekspersowo działa, to jest może sekunda, może dwie i mam na ekraniku wynik ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny termometr udalo mi się znalexc ostatnio bez rtęci ale szklany nazywa się to Classic, wygodnie dość szybko mierzy i nie ma ryzyka że coś wyleje na człowieka toksycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mierzenia temperatury ciala ale tez rzeczy np. jak chce sobie sprawdzic czy woda w wanience nie jest za goraca to kupilam sobie termometr bezdotykowy Baby Temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam rzadnych problemow z BabyTemp. Mocna solidna podczerwien reaguje od razu bez zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z Non contact tak samo jak tu już parę osób pisało. Prosty szybki z podczerwienią więc można sobie nim równie dobrze sprawdzić też temp płynów powietrza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre porównanie termometrów jest zrobione na stronie http://rankingtermometrow.pl/. Kilkadziesiąt różnych i tych elektronicznych i tych analogowych, każdy z informacją o działaniu itp. Mi osobiśćie takie porównanie bardzo pomogło w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy modelu NonContact to żona gdzieś wynalazła w necie i zamówiła, mierzy okej, dokładnie i faktycznie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych termometrów IR które mieliśmy BabyTemp jest zdecydowanie najlepszy. Najszybszy i najbardziej precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam MultiTemp niedawno i po pierwszych kilku użyciach jestem naprawdę zadowolona. Wynik jest szybki i jednocześnie dokładny. Sam kształt termometra i wyświetlacz na duży plus, wszystko ładnie widać, nie trzeba się specjalnie wpatrywać w ekranik żeby cokolwiek wypatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często używacie termometru NonContact? zastanawiam się nad kupnem natomiast boje się czy szybko przestanie działać jak te inne na podczerwień albo że nie będzie podawał dokładnej temperatury a u maluszka to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto uzywacie multitemp? jak ze sprawnoscia i wytzrymaloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoll

Jest teraz bardzo duży wybór termometrów bezdotykowych i my z żoną to chyba sprawdziliśmy przed zakupem wszystkie możliwe opcje. Stanęło na polskim  BabyTemp i wszystko działa okej tutaj. Dokładne wyniki, badanie jest proste w zrobieniu, w 100 % higieniczne i bezpieczne – szczególnie mówię tutaj o badaniu maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Zamawiałam BabyTemp intenretowo w zeszłym miesiącu i wszystko jest w porządku. Łatwe w zrobieniu badanie, nie ma tu wcale żadnej filozofii jak to czasami niektórzy piszą w necie apropos ogólnie termometrów z podczerwienią. Po prostu trzeba wycelować z odległości w skroń i podczerwień załatwia sprawę. Nie trzeba termometru nigdzie wkładać, wsuwać, podkładać itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Trochę z żonkom mieliśmy zgryz jaki termometr kupić i stanelo na nonContact. Mysle ze dobry wybor z naszej strony, jak na razie dziala blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz
Dnia 27.12.2018 o 13:27, Gość marta napisał:

Zamawiałam BabyTemp intenretowo w zeszłym miesiącu i wszystko jest w porządku. Łatwe w zrobieniu badanie, nie ma tu wcale żadnej filozofii jak to czasami niektórzy piszą w necie apropos ogólnie termometrów z podczerwienią. Po prostu trzeba wycelować z odległości w skroń i podczerwień załatwia sprawę. Nie trzeba termometru nigdzie wkładać, wsuwać, podkładać itp. :P

BabyTemp też ma ten plus że producent daje dłuższą gwarancję niż można się zazwyczaj spotkać przy takich urządzeniach. Tu są trzy lata, a raczej jak szukaliśmy podobnego termometru z IR do domu to gwarancje dawały inne marki na rok, w porywach na 24 miesiące. A to już jednak o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 25.01.2019 o 12:37, Gość Dawid napisał:

Trochę z żonkom mieliśmy zgryz jaki termometr kupić i stanelo na nonContact. Mysle ze dobry wybor z naszej strony, jak na razie dziala blyskawicznie.

Jak są dzieci to naprawdę będę polecał taki termometr jak Non Contact. Badanko trwa chwilę, nie ma żadnego kontaktu urządzenia z ciałem malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Jak bym miał jeszcze raz kupować termometr to znowu bym wziął bezdotykowy Baby Temp. Bardzo szybki i bardzo wygodny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart

Oferta firmy Sanity – również mogę polecić ich propozycje – fajny sprzęt w rozsądnej cenie, między innymi mam już po raz kolejny ich bezdotykowy termometr tym razem Fast Temp i ponownie jestem z urządzenia w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Jak ktoś szuka sprzętu do mierzenia temperatury dziecku to warto wybrać MultiTemp od firmy Sanity. Sprawdzać się będzie także w użytku dla całej rodziny. Bardzo wygodny termometr, który szybko dokonuje pomiarów, w praktyce świetnie się sprawdza. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

My korzystamy z termometru fasttemp od sanity i ogólnie jesteśmy z niego zadowoleni więc jak ktoś takiej propozycji szuka to wydaje mi się, że warto sobie zerknąć do tych różnych propozycji i zobaczyć co firma ma w sprzedaży, by dla siebie coś dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Z tego co widziałem ostatnio w aptece to sporo różnych termometrów bezdotykowych sprzedają. Podobnie praktycznie każdy market także ma coś takiego w sprzedaży więc raczej coś na spokojnie można wybrać z tego. Już nie zależnie czy nonContact czy inny jakiś to sprawdź jakie ma opinie i czy ogólnie jest na dobrym poziomie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Jeśli ktoś stawia na klasykę to wydaje mi się, że co do szklanych termometrów dobrą propozycją będzie Geratherm Classic. Bardzo wygodny w obsłudze, klasycznie wykonany termometr, myślę, że będziecie z niego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×