Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój żonaty facet powiedział że Świąt Bożego Narodzenia nie spędzimy razem

Polecane posty

Gość gość

Właśnie rozmawiałam z ukochanym żonkosiem i powiedział, że tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia nie spędzimy razem :( Jestem załamana, bo już od jakiegoś czasu czuję, że on mnie zaczyna olewać. Co to tym myślicie? czy widujecie się z waszymi kochankami w święta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak widujemy się .przebieram się za Elfa św Mikołaja i daję mu d**y za choinką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej go, bo chyba zadko przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o poważne wypowiedzi :/ Dodam tylko, że nie zabiegam aby całe święta był ze mną ale np. przyjechał ze dwa razy. BTW żonaty facet mojej znajomej to z kolei zarezerwował pensjonat w Szwajcarii i jedzie tam z nią na święta a żonie powiedział, ze wyjeżdża w interesach. A mojego to nawet chwilę przyjazdu by nie było stać? Smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci smutno to się powieś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację rzadko. Ostatnio przyjeżdża tylko 2 razy w tygodniu. Wcześniej widywaliśmy się codziennie. Ale trudno jest kogoś tak nagle olać skoro się go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Tobie kochana. Nie rozumiem jak on może Cię tak krzywdzić? Trzymaj się cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No k***a straszne, nie pomyślałaś że to dlatego że jest żonaty? Trzeba się było brać za wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogon dziada, ich trzeba na samym poczatku pogonic. Bo jak zazna relaksu i odprezenia, jak uslyszy kocham cie, to nic juz nie zrobi.To tylko daje mu sily zeby znosic swoja zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo powiedzieć pogoń dziada! a co ze świętami ? Sama mam zostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz rodziny, znajomych? Widać nie możesz na niego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się decydujesz na k****enie z żonatym to na rodzinne święta nie licz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość No k***a straszne, nie pomyślałaś że to dlatego że jest żonaty? Trzeba się było brać za wolnego... xxxx Sama bierz się desperatko za wolnego! Jak facet jest wolny znaczy, że felerny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie , ze sama .Przeciez z tego powodu nie umrzesz .On i tak nie chce byc z Toba , wiec jaki masz wybor ? Zaden w tej kwestii.Przynajmniej wyjdziesz honorowo z tego "gowna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zawalcz o niego! Skoro jakaś kobieta go chciała znaczy, że warto być z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz zaczelas sie za nim uganiac to po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze zmieni zdanie i jeszcze wiele może się zmienić. Poza tym chyba nie uważasz, ze będzie miał przyjemność spedzac cale swieta ze zrzedzaca zonka i dracymi się bachorami. zobaczysz ze jeszcze będzie blagal na kolanach żeby wyrwac się z tego barłogu na chwile w swieta żeby odpocząć. uszy do góry! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kolejna zdziwiona, że żonaty spędzi święta z rodziną a nie zn nią, jak mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj gościnnie
"mój żonaty facet" - w tym określeniu już jest zaprzeczenie :classic_cool: i oczywiście to okropne że nie chce spędzić z Tobą Świąt Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zmieni zdanie i ciebie też . Na inną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne ze spedza swieta z rodzina.ja tez tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenfaciomily
A masz kochankę przedmówco? Czy tylko w marzeniach? Ja też spędzam swięta z rodziną, ale w pierwsze święto jadę zawsze do kochanki żeby nie była samotna, a jak mam możliwość to w drugie święto też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet to świnia, że nie chce spędzać świąt z autorką. Biedna autorka :( Jak ona musi strasznie cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takijedenfaciomily A masz kochankę przedmówco? Czy tylko w marzeniach? Ja też spędzam swięta z rodziną, ale w pierwsze święto jadę zawsze do kochanki żeby nie była samotna, a jak mam możliwość to w drugie święto też. xxx Jesteś wspaniałym mężczyzną! Oby więcej takich :) Miałbyś może ochotę się spotkać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takijeden kochasz kochanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedenfaciomily
Tak, kocham kochankę. Żonę też ale inaczej. Co do spotkań to proszę wybaczyć, ale mam już ich nadmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taki" jest wspanialym mezczyzna z jakim to pojemnym sercem .Nie jedna kochanka tam sie moze zmiescic, juz nastepne Panie sa gotowe w tym serduszku zamieszkac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama bierz się desperatko za wolnego! Jak facet jest wolny znaczy, że felerny! xxxxxxxxxx No i pewnie się wzięła dlatego teraz ma meża za którym się ugania niejedna taka desperatka jak ty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×