Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet ciągle czuje coś do swojej ex

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, jestem tego pewna. To ona z nim zerwała, parę lat temu. Gdyby tego nie zrobiła, to na pewno dalej byliby razem. Często mój facet wspomina swoją ex, zamęcza mnie opowieściami jak to on ją kochał, jaki był zakochany itd,. wiem, że czesto przegląda jej profile na fb, nk. A ja dosłownie nie mogę tego słuchac, unikam jak ognia tematu. Na domiar złego dostałam na jej punkcie jakiejs obsesji, bo ciągle siez nią porównuje, zastanawiam co w niej takiego jest/było, to ładna dziewczyna nie da sie ukryć i to pogłebia tylko moją zazdrość. Jak myslicie, da radęciągnąć taki zwiazek czy lepiej dać sobie spokój, kiedy nie jestem pewna, czy on ciągle jej nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpuść sobie im dłużej tym bardziej będziesz cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlugo jest z Toba? Ciebie kocha? Jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas sie cieszyc,ze to ONA a nie ON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy razem 4 miesiace dopiero, krótko. Z nią też za długo nie był, troche ponad rok, a ona zerwała z nim trzy lata temu. I ciągle mam wrażenie że jego uczucia nie wygasły, a moze nawet ciagle ją kocha. Jedno jest pewne, gdyby ona nie zerwała, to ciagle byliby razem. Nie wiem, czy mnie kocha, na pewno coś czuje, ale to chyba raczej jeszcze za krótko na miłość, 4 miesiace dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi, zawsze będziesz ta drugą. jeżeli nie chcesz cierpieć to zerwij z nim kontakt, na pewno poznasz kogoś kto pokocha cię tak jak na to zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój, póki jeszcze to nic bardzo poważnego. normalny facet, nawet jak coś czuje do ex, TO O NIEJ NIE OPOWIADA trafiłaś na jakiegoś frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno cos do niej czuje, skoro chce mi sie tak o niej gadac..przeglada profil pewnie z sentymentu, dlaczego nie powiesz mu otwarcie zeby sie zamknal bo nie masz ochoty rozmawiac na temat bylej, jezeli nie przestanie, t ty wyjedz z jakims wymyslonym chlopakiem, i nawijaj makaron na uszy jaka to bylas zakochana, ostatnio przegladalas jego profil z ciekawosci, od tak pomyslalas o nim ze z nim spedzilas tak cudowne chwile swojego zycia, i ze staralas sie nie wspominiac ale odkad zobaczylas go na ulicy ponownie to ci serce mocniej zabilo, ale to przeciez przeszlosc:P ja bym mu tak gadala za kazdym razem jakby mi zaczal pieprzyc o bylej az do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo dobry kolega tak nawijal o eks. Nie moglam go sluchac i zniknelam. Odszukal mnie po latach haha. Wydaje mi sie, ze teraz ja jestem taka jego "miloscia". przbeilam ja swoja ucieczka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś właśnie próbowałam coś zagadać o swoim exie, kiedy on zaczynał śpiewkę o swojej i tak kilkakrotnie, ale to nic nie dało, nie reagował na to, nie podjął tego tematu ani nic, tak jakby nic nie słyszał. No a mi wk ońcu znudziło się wspominanie exa, bo to dla mnie zamkniety rozdział i nie mam w zwyczaju go otwierać, w ogóle to nie lubię o nim gadać irobiłam to z przymusu. Więc to nie zadziałało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ten Wasz zwiazek sie narodzil? Dlugo sie znacie? opisz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go bo to strata twojego i jego czasu, nigdy mu juz pewnie nie zaufasz tak jak powinnas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się w pracy. Ja zaczęłam pracować w pewnym miejscu, on tam już wcześniej pracował i tak wyszło. Najpierw spotykaliśmy się z miesiąć i potem związek. Czyli w sumie 5 miesiecy łącznie się znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×