Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mandil

Jaki powinien być chłopak

Polecane posty

Gość Mandil

Kazdy chlopak pragnie zeby jego partnerka nie miala przednim za duzo przygód seksualnych (chodzi o rzeczy jakie robila z innymi partnerami jak i o liczbe wczesniejszych partnerów - najlepiej dziewica :) A wy dziewczyny jak myslicie lepiej jak wasz chłopak byl wczesniej kasanowa co mial w luzku kilka panienek czy wolicie jak to z wami poznaje prawdziwy smak seksu. Chodzi o to czy jezeli przed wami chlopak mial np tylko jedna dziewczyne to czy nie pomyslicie sb o nim ze jest poprostu slabiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im facet miał więcej kobiet tym lepiej widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandil
powaznie wolicie zeby facet wczesniej oblecial kilka? ja mam dziewczyne i szczerze seksy wychodza nam super jak bym byl bóg wie jak doswiadczony. mialem kilka dziewczyn w luzku, ale jej mówie ze spalem tylko z jedna do tej pory (poprzednia dziewczyna) i ze ogólnie nie bylem zainteresowany dziewczynami. I tak nie wiem czy to rzeczywiscie dobrze wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manadil
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety pragną r****czy zapamiętaj to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyzej, duzurny koniobijco sie nie wypowiadaj wracaj ssac ojcu cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole niedoświadczonego. Jedna na koncie tez mnie nie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fujjjjjjjjjjj doswiadczony??? bóg wie jake syfy ze sobąniesie to doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Poza tym chcialabym być dla faceta kimś wyjątkowym a nie dostać popluczyny po innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ty wyzej, duzurny koniobijco sie nie wypowiadaj wracaj ssac ojcu cycka xxx Właśnie takie wypowiedzi potwierdzają, że kobiety chcą r****czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu znowu te bajeczki
mój mężczyzna miał przede mną jedną dziewczynę, z którą w dodatku bardzo rzadko uprawiał seks, i absolutnie mi to nie przeszkadza - w zasadzie cieszę się, że była tylko jedna, chociaż gdyby były to 2, 3, 4 nie miałoby to dla mnie większego znaczenia. seks mamy taki, że ziemia drży :D jest przerewelacyjnie. a mój eks... zaliczył z 10 lasek (o czym raczył mnie poinformować dopiero po zakończeniu związku :o) a seks z nim był słaby. i ciągle czuję obrzydzenie na myśl o tym, że spałam z kimś tak puszczalskim :o no cóż, jego prawdziwa natura wylazła na wierzch dopiero przy rozstaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jak "Łona jest Aniołem " ładnie opiewać ,dobrze roochać ,nie wadzić nikomu , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×