Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble

Polecane posty

Gość Lenna_Naa
Zupełnie nie chodzi o to, żeby było jak najtaniej. Tym bardziej, że meble to jednak inwestycja na dłużej. Tak jak ktoś wyżej napisał, warto zajrzeć na stronę www.meblomoda.pl :) Bardzo duży wybór - zarówno mebli klasycznych, designerskich, nowoczesnych czy w stylu vintage :) Zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble to indywidualna sprawa. Ja mam od wieków meble z salonu Agata Meble, które są ponadczasowe, więc ważna sprawa, żeby kierować się swoim smakiem i gustem a nie modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annettkaa
A ja właśnie zakupiłam stół od scandinavianwood http://scandinavianwood.eu/pl/ z litego drewna na stalowych nogach i zgadzam się z tym w 100%, że jest to inwestycja na lata dlatego czasami lepiej jest więcej zapłacić niż za te meble z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja trzeba zawsze brać pod uwagę użytkowość mebli i stabilność , żeby nie myśleć codziennie, ze się zniszczą, tylko fajnie kupić coś pożądnego i nie martwić się o nic. Agata Meble ma dobre meble zgodzę się z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim w salonach Agata Meble masz duży wybór producentów, więc możesz przebierać w czym Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom poszukującym dobrej jakości meble mogę polecić sprawdzenie oferty http://galeria.heban.pl którzy sprzedają wysokiej jakości meble renomowanych producentów polskich i europejskich. Zdecydowanie warto ich odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że lepiej wydać trochę więcej na meble i nie martwić się że po roku zaczną się niszczyć. Sama zamówiłam meble kuchenne na wymiar i smiało mogę polecić firmę MS-Meble https://www.facebook.com/msMeble Bardzo ładna i wytrzymała kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meble kuchenne zakupiłam u http://meble-wojcik.com/ którzy produkują je na wymiar. Jeśli chodzi o jakość i wygląd to też nie mam powodów do narzekań. Zresztą już dłuższy czas temu rodzina mojego brata u nich kupowała meble i do tej pory prezentują się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://studioinvita.pl/ można znaleźć stylowe meble włoskie. Jak ktoś lubi styl nowoczesny to na pewno powinien tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryna
Wczoraj kupiłam w Agacie na Krakowskiej jasną meblościankę Wójcika z 10% rabatem. Pasuje do moich brązowych ścian, już dawno na nią polowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaloo
Słyszałem o tej promocji. Niestety do AM mam ponad 100 km. Powiedz te meble są w rzeczywistości tak samo ładne jak na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryna
Zawsze możesz kupić w ich sklepie internetowym. Meble wyglądają tak samo jak na zdjęciach ale najczęściej na żywo prezentują się jeszcze ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja również jestem zwolennikiem kupowania w sprawdzonych salonach meblowych typu Agata Meble, tak jak ktos już wyżej napisał. To akurat jest przykład, że można sobie wyrobić markę solidnością a nie reklamami w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka23
Wiele mebli jest pięknych, ale można również kupić tanie i ładne. Zaglądnij na stronę sklepu internetowego meble-bogart.pl a przekonasz się że nie wszystko co ładnie wygląda musi być drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Agata Meble są akurat dostępne meble wielu producentów o różnej jakości więc warto poszukać opinii mebli którego producenta kupować a którego omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do AM jakieś 120 km ale chyba i tak będę musiał się tam przejechać : ] : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotofot
Tak jak pisał ktoś wyżej zawsze możesz zamówić meble online. Ja już nie raz kupowałam tak meble w AM i nigdy się nie rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble wysokiej jakości możesz znaleźć na www.met-pol.pl . Mam od nich u siebie i służą mi już przez wiele lat bez żadnych zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Mateoooo
moja narzeczona lubi nowoczesność....kiedy wprowadzila się do mnie a mam mieszkanie po babci urządzone raczej w tylu lat 90. Planujemy wspólną przyszłośc i nie chcę żebyśmy tak mieskali. Naszym pierwszysm krokiem było zrobienie kuchnie. Znalezliśmy fajnego fachowca z firmy zakki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet kuchnię kupiłam w agacie, i każdy myśli, że to na zamówienie od stolarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×