Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swatch24h

ZEGAREK którą firmę wybrac

Polecane posty

Gość MarekL
Generalnie to w sklepie https://e-zegarek.pl/ są zegarki fajnych marek w dobrych cenach i co najlepsze często promocję ostatnio kupiłem sobie zegarek marki Avi-8 i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna772
Ja teraz mam Jordan Kerr i nie mogę się przyczepić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pishan
swojego Miugo na żaden inny bym nie wymieniła, myślę nad kolejnym a ta promocja CIty Jungle z 25% rabatem do 19.04 z teraz dodatkowo zachęca :/ i limitowana paczka gadżetów dla gadżeciarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euoko
Vostok Europe ma bardzo dobre zegarki, takie eleganckie bardziej, ja ubieram często do garnitury czy koszuli, mam jeden zegarek od tej marki ;) W https://e-zegarek.pl/ są bardzo ładne modele, warto się przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ululua
Na https://e-zegarek.pl/ masz dobre zegarki znanych marek. Osobiście polecam Ci Koras jak dla mnie zegarek bardzo dobrej jakości. Mam akurat na ręce, już od dobrych kilku lat nic się z nim nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ile masz lat I na co cie stac.... ja mam bulova precisionist 96b175 Cena Rynkowa 4 210,00 zł od 4 lat a jestem 33 latkiem I bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E-zegarek.pl kojarzę bardzo dobrze sama zamawiałam zegarek dla siebie w tym sklepie. Dokładnie to zdecydowałam się na Korsa, bardzo profesjonalna obsługa sklep rzetelny, dostawa na czas polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tissot zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podoba się takie vintage jak np. miugo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej pytaj na normalnym forum bo jak widać ,teraz same reklamy,wstawiają linki do swoich sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bali
ja kupuje teraz chrzesnicy zegarek miugo :) sama mam i sliczny klasyczny zegarek moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerodante
Też lubię takie właśnie :) ostatnio jednak mi się bardzo spodobały z marki AVI-8 , kupiłem za niecałe 800zł w https://e-zegarek.pl/ i na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klima23
W tej cenie najlepiej coś z Cluse. Bardzo dobra firma i cenowo wychodzi tak do 400 zł. Szukaj na https://e-zegarek.pl/ , często robią tam promocje na zegarki, jak trafisz na promocje na jakiś model od tego producenta to wgl dostaniesz go za psie pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa198
Korsy z tego co się orientuje są naprawdę dobre. Sama mam jeden i mój maż również także polecamy. Zegarku kupowaliśmy na e-zegarek.pl także sklep wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinabxsw
Nie kojarzę sklepu e-zegarek muszę zajrzeć. Szukam czegoś eleganckiego dla taty na 50 urodziny. Jakie sklepy możecie mi jeszcze polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karvusia
Dla kobiety to tak jak pisano wyżej Cluse posiada bardzo ładne. Delikatne, a zarazem bardzo eleganckie. Ze sklepu e-zegarek.pl dla taty co by ci można było polecić hmmm.... 50 lat to już ładny wiek dlatego musisz postawić na coś eleganckiego. Poszukaj jakieś zegarki z bransoletą, a nie paskiem skórzanym bo moim zdaniem prezentują się o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fg-market.com

Jest wiele dobrych firm do wyboru które sprzedają zegarki, zapraszam na moją stronę jak się wam coś spodoba to doradzę czy dany zegarek jest wart swojej ceny.

adres mojej strony to www.fg-market.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rio

Jak masz problem z dobraniem czegoś w takim budżecie, to czemu nie pójdziesz stacjonarnie np. do Time Trend? Przecież tam na pewno Ci doradzą. Kilka razy byłam w tym salonie, dwa razy kupowałam i zawsze mogłam liczyć na profesjonalne i rzetelne doradztwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip

polecam Lorusa! Mam zegarek już 2 lata ze sklepu Time Trend i wylgąda nadal jak nowy , jeszcze mi się nie znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrym zegarkiem jest Lacoste, odwiedziłem Time Trend, od razu zegarek wpadł mi w oko. Polecam zakupy , obsługa miła i pomocna 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Av_56

Kupuję głównie w Time Trend i raczej nie skupiam się na konkretnych markach (a wybór maja ogromny), tylko na cenie oraz tym, czy będzie mi w nim wygodnie, czy pasuje do mojego stylu, jak się w nim czuję. Kupiłam tam masę zegarków i nigdy nie sugerowałam się brandem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dla mnie firma nie jest wyznacznikiem jakości. Poszłam kiedyś do Time Trend, bo chciałam kupić sobie zegarek z Guessa, a wyszłam z pięknym zegarkiem innej marki 😊 I jakościowo też jest super więc po prostu idź tam i popatrz co Ci się podoba, w czym się dobrze czujesz itp       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Ja Time Trend znam od lat i mogę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pućka

jeśli miałabym coś polecać to Garett. Tylko że oni nie mają takich tradycyjnych zegarków, tylko smartwatche. Choć sporo z nich wygląda własnie jak takie klasyczne zegarki 🙂 niemniej jednak - dla mnie sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.n.a

Zależy po co Ci zegarek – jak taki na co dzień to nie ma co się wykosztować, ale też większość rzadko poza pracą czy jakimś wyjściem zakłada zegarek. Ja wyłapałam w promocji fajny zegarek Atlantic w salonie Time Trend w końcówce zeszłego roku i jestem zadowolona. Noszę go tak jak przewidywałam do pracy i na jakieś wyjścia do teatru czy do kina, ale jestem baaardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.n.a

Zależy po co Ci zegarek – jak taki na co dzień to nie ma co się wykosztować, ale też większość rzadko poza pracą czy jakimś wyjściem zakłada zegarek. Ja wyłapałam w promocji fajny zegarek Atlantic w salonie Time Trend w końcówce zeszłego roku i jestem zadowolona. Noszę go tak jak przewidywałam do pracy i na jakieś wyjścia do teatru czy do kina, ale jestem baaardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×