Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z INNEJ BECZKI POMOZCIE

grzyb na ścianie DOMOWE SPOSOBY

Polecane posty

Gość fanka anka
jest dobry preparat savo, posztuje ok 20 zł ale prikasz i samo schodzi. Nie powinno się myć wodą bo wtedy zarodniki się rozprzestrzeniają. Ten savo śmierdzi, ale psikasz rano spisz w drugim pokoju, a natepnego dnia powinno byc dobrze. Tylko wiadomo trzeba ciągle wietrzyć, a teraz chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem do Was, mam pytanie czy któraś z Was próbowała skorzystać z oferty firmy profesjonalnej np takiej jak ta http://www.iniekt-system.pl/ ? zastanawiam się czy domowe sposoby są w pełni skuteczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tutaj jeszcze możesz - http://destra.com.pl oni zajmują się takimi sprawmi ja odgrzybianie mieszkań i osuszanie. U mnie po ich interwencji nie ma sladu po grzybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Grzyb na ścianie z pewnością nie jest pożądanym widokiem. Dlatego na pojawiającą się pleśń skutecznym rozwiązaniem będzie zastosowanie Preparatu Grzybobójczego VIDARON. Preparat ten głęboko penetruje podłoże, zwalcza i uodparnia przed ponownym wystąpieniem grzybów. Zapewnia on długotrwałą ochronę oraz zawiera wysokiej jakości biocydy. Przeznaczony jest do powszechnego i profesjonalnego usuwania grzybów na drewnie, murach, ścianach, tynkach zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu. Zachęcam też do przeczytania porad w tym temacie na naszej stornie internetowej: vidaron.pl/poradnik/jak-usunac-grzyb-ze-scian Pozdrawiam, Andrzej Opolski Online Ekspert marki VIDARON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym skorzystać z usług specjalistów, zwłaszcza, że masz małe dziecko! Ja osobicie korzystałam z usług ddduslugi i nie żałuję. Teraz przynajmniej wiem, że moje dzieci się nie trują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wystarczą ace tylko się ulotnij z domu na jeden dzień i otwórz okna mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam sprawdzony środek na grzyby o nazwie SAVO, próbowałem już wielokrotnie i działa na prawdę dobrze. Opłaca się zbić tynk umyć porządnie ścianę szorstką szczotką i wodą z płynem albo do naczyń albo czymś mocniejszym typu właśnie Domestos, porządnie wysuszyć. Potynkować na nowo, są grunty podtynkowe głębokopenetrujące zawierające środki zapobiegające rozrastaniu się grzyba. Gładź wapienna też jest dobrym sposobem. No i oczywiście farba specjalna. Lepiej się przemęczyć parę dni ale zrobić porządek, przecież grzyb powoduje różne choroby, nawet astmę która szybko potrafi się rozwinąć w ciele dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas była już sytuacja podbramkowa, zrobił się taki grzyb, że myśleliśmy żeby sprzedać mieszkanie i kupić inne. Na szczęście okazało sie, że wystarczy usprawnić wentylację, bo się zapychała czy coś... Ale najpierw zdarłam tego grzyba ze ścian dzięki ekipie airozone, bo zrobili nam ozonowanie tego pokoju. A później trzeba było się zająć już bezpośrednią przyczyną co nie było takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżko musi być odsuniete od sciany. To czesty błąd. Ludzie zapominaja o cyrkulacji powietrza miedzy łóżkiem a ścianą i mebli od ściany. U mnie wystarczylo odsunąć meble na 20 cm od ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Derty Serwis odgrzybianie ekologiczne ścian - gwarancja na piśmie - wycena gratis kontakt 504 928 205 Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu był grzyb i pleśń i na początku staraliśmy się domowymi sposobami go łagodzić, ale to nic nie dawało. Dzieci szczególnie na to źle reagowały, więc mieszkały przez kilka dni u mojej siostry. Dopiero fachowcy z dry-home.pl odgrzybili cały dom i grzyb już się nie pojawił. Ja bym na pewno nie postawiła łóżeczka dziecka w miejscu, gdzie był grzyb, bo to niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda7761
Moje zdanie jest takie, że domowe sposoby na niewiele się zdadzą. Trzeba działać profesjonalnie, aby odgrzybienie było naprawdę skuteczne. Tutaj http://nord-help.com.pl są namiary na świetną firmę, która oferuje tego typu usługi. Warto szybko i skutecznie pozbyć się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zamiast co chwile pozbywac się grzyba najlepszym rozwiazaniem będzie wyeliminowanie głównego kłopotu, jakim jest wilgoć. W koncu bez niej zaden grzyb nie powstanie? http://mador-osuszanie.com wykonali ostatnio kawał dobrej roboty w moim domu, a wilgoć na dobre zniknęła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak pozbędziesz się grzyba ze ściany to i tak będzie to tylko chwilowe rozwiązanie, ale rozumiem, że lepiej takie niż żadne, czytałam, że działa woda z octem, a zarodniki grzyba( które krążą w powietrzu) bardzo ładnie zabija olejek herbaciany. ale i tak będziesz musiała przeprowadzić śledztwo co jest przyczyną powstania pleśni, przede wszystkim sprawdz czy działa ci wentylacja, czy okna nie są zbyt szczelne? w moim przypadku właśnie nie działała wentylacja przez zbyt szczelne okna. sasiad mój miał zamontowaną magnetyczną blokadę okna. kupiłam, sprawdziłam, swietna rzecz na wietrzenie ( rozszczelnienie) zimą i na przeciągi latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_babcinapomocnica
Szczerze, ja jakoś nie wierzę w te domowe sposoby... bo niekiedy są one jeszcze bardziej niebezpieczne. Ostatnio słyszałam o zastosowaniu ACE! Dla mnie to jest totalny absurd! Jak już którejś z Was przyjdzie do głowy podobny pomysł, to oby szybko przeszedł. Lepiej chwycić za telefon i zadzwonić do fachowców http://drymat.pl/oferta/odgrzybianie-usuwanie-plesni/ - i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×