Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badania prenatalne ślask

Polecane posty

Gość gość
Na badaniach prenatalnych u Pana doktora Adriana Łukasika w dabrowie górniczej byłam 10 maja był to moj 20 tydzień ciąży i drugie nadania połówkowe. Lekarz bardzo dokładnie zrobil nam wszystkie pomiary zbadał echo serca i przepływ tętniczy. Dodatkowo mogliśmy z mężem zobaczyc twarz naszego synka. Pad dr robi badania w formie 2d/3d i zapisuje na płycie w formie 4d. My za drugie badania z płytka w 3d zapłaciliśmy 230 zł. Polecam wszystkim przyszłym mamusią bo Pan dr dysponuje dobrym sprzętem i robi przepiękne zdjęcia i zbliżenia maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić to miejsce http://polisclinic.pl/ Ja u nich robiłam badania prenatalne. Mają bardzo dobrych specjalistów. Będziesz czuła się pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiecie jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam A czy któraś z Was była na badaniach u Sodowskiego , a dokładnie u Pani dr Milejskiej Lewandowskiej czy jest dobra ? Ewentualnie gdzie polecacie zrobić i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w kliniće Serafin w Gliwicach, polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viska
W Feminie na ul. Kłodnickiej miałam wykonywane badania usg pierwszego trymestru - dr n. med. A. Łukasik, szybko, sprawnie (niestety krótko), ale wszystko wyszło pięknie. Następnie PAPPA, wyszło podwyższone ryzyko wad chromosomalny, konsultacja z genetykiem i amniopunkcja, później koszmarne 4 tygodnie oczekiwania na wynik, bo nikt nie poinformował o możliwości wykonania testu Fisha. Na szczęście wszystko jest dobrze. Drugie badanie prenatalne USG - dr n. med. A Łukasik - do badania, na które miałam skierowanie dopłaciłam 160zł (USG 4D i płyta), całość badania 7 minut, z tego 4D może 20 sekund. Całość nagrana czarno-biało, nie kolor. Cieszę się, że Pan doktor wszystko szybko widzi i ma certyfikat FMF, ale zmartwiony rodzic po przejściach chciałby liczyć palce dziecka i wszystko robić wolniej - pooglądać dziecko z każdej strony, zwłaszcza, że zostaliśmy przyjęci 1,5h później. Na badania usg III trymestru idę w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolja
Z tego co ja się orientowałam to najlepszą lekarką w okolicy jest Pani Wioletta Rozmus Warcholińska. Ona też wykonuje echo serca płodu jako jedna z niewielu lekarzy w Polsce. Polecam. Usg genetyczne wykonała nam bardzo, bardzo dokładnie, a mam porównanie z pierwszą ciążą, gdy chodziłam do inne lekarza na usg. Dokładnie nam objaśniła całe badanie i wyniki. Powiedziała jaka płeć :) - sprawdziło się. i tak jak mówiła - dziecko urodziło się zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola09
Z czystym sumieniem też mogę polecić panią doktor Rozmus Warcholińskią. ja akurat byłam u niej na badaniu w GYNCENTRUM na żelaznej w Katowicach, ale wem ze w paru miejscach na śląsku przyjmuje bo moja koleżanka co mi ją poleciła chodziła gdzieś indziej. chyba na św. łukasza jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea77
Na badania prenatalne to tylko na żelazną w Katowicach do doktor Wioletty Rozmus - Warcholińskiej. Polecam z całego serca. Dopatrzyła na usg to, czego inny lekarz z Krakowa nie dopatrzył. To chyba najlepszy dowód, że jak iść prywatnie na badania, to tylko do niej. Z drugim dzieckiem chodzę tylko do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×