Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pozbyć sie zapachu papierosów z mieszkania

Polecane posty

Gość gość

2 miesiące temu wprowadziłam się do taty do mieszkania (wcześniej mieszkałam z mamą w innym mieście, a teraz zaczełam studia i mieszkam z tatą). Mamy 3 pokoje i z tego względu, że jeden pokój stoi pusty (jeden mój, jeden taty) to tata go wynajmuje takiemu kolesiowi. Bardzo zależy mi na utrzymaniu czystości i ładu w tym mieszkaniu, ponieważ jest to mieszkanie do którego mam sentyment- mieszkałam w nim z rodzicami i siostrą przez 13 lat i gdy skończę studia i bede miała stałą prace to mieszkanie będzie CAŁE dla mnie. Jest tylko jeden problem: ten lokator ciągle pali w tym pokoju. Ja tez czasem pale, ale to tylko okazyjnie- jednak nie w domu.Jak sie wchodzi do niego do pokoju to widać tylko dym i nic więcej, on ma ciągle otwarte okno, ale wszystko i tak czuc. I ten zapach nie jest juz tylko w jego pokoju, ale nawet w kuchni czy na korytarzu. On po całym domu chodzi z tymi papierosami. ostatnio nawet przypalił dywanik w WC. Tata mówi mu, że ma nie palić w całym domu (pozwala mu tylko u siebie w pokoju) ale mój tata jest w pracy do 17, więc nie widzi co sie tam dzieje, a mnie ten zapach juz po prostu obrzydza. I tak wyrzuce niedługo tego lokatora (tata mówi, że moge sie rządzić bo przeciez to jest tez moje mieszkanie i jak ja coś powiem to tak ma byc :)) ale dopóki nie znalazłam pracy to musze sie z nim meczyć bo nie przelewa sie nam za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabroń mu palenia, bo w tej chwili Twoje pytanie jest po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już się wyniesie, to będziesz musiała pomalować ściany, bo tam ten zapach też przenika, niestety. Wiem, bo moja Mama przestała palić kilka lat temu, a cały czas śmierdzi w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i tak te mieszkanie musze wyremontować łącznie z podłogami, ścianami, oknami itd. bo mój tata strasznie je zapuścił przez 6 lat jak ja tam nie mieszkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

W mieszkaniu, w którym często palono, dym papierosów przenika nawet do ścian. Malowanie może nie wystarczyć. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się ozonowanie. Ja korzystałam z firmy Airozone. Kupiłam mieszkanie, w którym okropnie czuć było papierosy i ozonowanie pomogło. Plusem jest też to, że ta metoda oczyszczania powietrza niszczy też roztocza i alergeny, także można upiec kilka pieczeni na jednym ogniu decydując się na to rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×