Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aninamina

jakie ziola

Polecane posty

witam, co kupic babci na urodziny?zastanawiala sie nad ziolami do picia bittner bądź biovital. Czy ktoś kiedyś kupił któreś z tych produktów? Chodzi mi o opinie, a może polecacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa rózne moze sprawdz na co babcia choruje lub jakie dolegliwosci ma jakie leki bierze by nie kolidowało to z ziołowymi bo mozesz biedy babci naklepać :)i skonsultuj to z jakas dobra farmaceutka najlepiej zaufana , bo w wiekszosci to powiedza ze mozna a okaze sie pozniej ze nie bo towar chca wypchnac w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo. Babcia ma cukrzycę, i często bolą ją nogi,puchną i nie dają chodzić. Skonsultuje to z farmeceutką w aptece bo racja, przecież nie chce Babci zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biovital jest dobry na układ krążenia ale przy lekach na serce jak babcia zazywa nie wiem jak to bedzie wspólgrało ze soba .sa też zioła na nerwy z duża zawartoscia Lecytyny , na rynku jest sporo tego ale jak pisałam wczesniej najpierw babcia niech ci powie na co choruje jakie leki bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gieneke bez łunki sprzedaje zioło za stodołą dobre bo kopie ma całą stodołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak jej puchna to albo ma układ krazenia zły , albo woda jej sie zatrzymuje w organizmie i wtedy potas i magnez jest pomoze no z Biovital jest chyba słodki wiec tez trzeba uwazac z takim preparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jej jakis dobry tran kup to napewno nie zaszkodzi chyba ze ma alergie na ryby itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tran jest neutralny :) i kazdy moze go brać oprócz alergików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×