Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspolny prezent na urodziny dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Skladka z restza rodziny np. dziadkami czy chrzestnymi. na kupna jakiegos lepszego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie , że lepiej jeden konkretny niż kilka d**ereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna praktykujemy coś takiego w mojej rodzinie. Dziecko dostanie to, o czym marzy, goście nie zrujnują się finansowo a ja nie zostanę przytłoczona nadmiarem lichych gratów. Sytuacja idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka ma na wiosne urodziny i chcilibysmy jej kupic rower. bedzie miala 5 lat. a taki fajny rowerek kosztuje ood 400zł w zwyz. i tak pomyslelismy z mezem zeby pogadac z babcia i dziadkiem i chrzestnymi aby zrobic zrzute i kupic razem ten rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymbardziej ze u nas w miesice nie ma za bardzo wyboru. a oni mieszkaja blizej wiekszego miasta i mogli by kupic. tak sobie to wymyslilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ustaliliśmy zasadę "jeden większy" pod choinkę. Choć wiem, że moja Martula cieszy się jak jest "duzio" prezentów... i pewnie nie dam rady nie kupić jeszcze kilku "d**ereli". Dzieciaki inaczej patrzą na prezenty niż my dorośli ;) Ale na Mikołaja fajną rzecz jej zamówiłam - narysowała aniołka i będzie miała uszytą zabawkę na tej podstawie. Babka szyje - odwzorowując rysunki. Kiedyś widziałam program o tym w tvn. Jak chcecie namiary to zapraszam na priv magda.malecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden składkowy większy prezent dla dziecka to dobry pomysł. Można mu kupić coś porządnego. Dodatkowo nie obejdzie się bez kilku drobiazgów - wszak największa przyjemność w odpakowywaniu prezentów. Młoda dostanie od nas rowerek i kask a na mikołajki kupiłam takie książeczki http://bambinoluk.pl/ żeby małej uprzyjemnić czas oczekiwania na Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawna tak robimy w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia79
W sumie to fajny pomysł, wtedy można kupić coś lepszego. Ja jednak wolę się nie składać a kupić coś od siebie. Ostatnio kupiłam chrześniakowi tutaj http://www.zgrami.pl/ fantastyczną grę planszową. jakoś specjalnie się nie wykosztowałam a młody był bardzo zadowolony , że dostał coś od cioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Jackowska

Mojej małej marzył się domek dla lalek szukałam szukałam aż trafiłam piotrpulchny.pl świetny ,a córcia nie może się oderwać więc ja mam chwilę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×