Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Shylla

Zaginiony list a brak dowodu nadania

Polecane posty

Gość Shylla

Witam, chciałabym rozwiać wątpliwości co do zaistniałej sytuacji. Wystawiłam ogłoszenie na Tablica.pl sprzedaży butów. Kobieta napisała wiadomość z informacją, że jest zainteresowana ich kupnem. W odpowiedzi na tę wiadomość odpisałam: "Jaka forma płatności Pani odpowiada? Przy przelewie z góry na konto koszt wysylki to 15 zł, zaś jeśli życzy sobie Pani zapłacić przy odbiorze to koszt wysyłki wynosi 25 zł. Proszę o informację z decyzją. " Po tym kupująca poprosiła dane do przelewu - czyli jak dobrze zrozumiałam prosi i wysyłkę przy płatności z góry. Otrzymałam na konto 40 zł za buty, i nadałam je listem priorytetowym przez P.Polską. Kobieta po 12 dniach wysyła mi wiadomości, że nie otrzymała butów i grozi mi policją. Dodam, iż nie mam żadnego potwierdzenia o nadaniu listu priorytetowego, gdyż takie listy nie są rejestrowane. Czy grozi mi coś z tego powodu? Nie mam dowodów, iż nadałam list. Dodam również, że kobieta miała wybór płatności przy odbiorze... w wiadomościach również nie padło w jakiej formie będzie wysyłka i przez jaką firmę. Kobieta nie zadawała żadnych pytań. Oczywiście dowodem na te informacje, które tu zamieściłam, są wiadomości z kupującym. Proszę o odpowiedzi, jeśli ktoś miał taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×