Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam które chodzą do Kościoła

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie jest u was msza dla dzieci ? Jeśli tak to o której godzinie i czy wasze dzieci chętnie biorą udziel w takiej mszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest w dwóch kościołach, bo tylko w takich byłam, jedna jak dla mnie to pseudo msza dla dzieci, bo niczym się nie różni od pozostałych w drugim kościele byłam raz, trafiliśmy przypadkiem i z tego co widziałam siedząc na chórze chyba wszystkie dzieci brały w niej udział, msza była o 10. Moje dziecko póki co jest za małe, ale jak będzie starsze to chyba powędrujemy do tamtego kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 5 latka co tydzien chodzi z tata do kosciola. o 11.30 jest msza dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
U nas jest o 11.30 . Śpiewają dużo piosenek i naprawdę dzieci chętnie biora udział w takiej mszy . Pamiętam ze jako dziecko i nastolatka chodziliśmy co tydzień cala grupa z osiedla do Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas msza dla dzieci jest w 1 niedziele miesiaca w kosciele w innym miescie na 8.45. jezdzimy na ta msze z 2 dzieci, starszy juz ladnie bierze udzial, mlodszy jeszcze niespecjalnie ale tez sie zaczyna interesowac :) maja 5 i 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość takaona
U nas msza dla dzieci jest o 8. Moje dziecko niezbyt chętnie (delikatnie mówiąc) chodziło do kościoła. Odkąd poszedł do szkoły i ma religie a ksiądz pyta czy byli w kościele to już nie musze go za bardzo namawiać. Chociaż, że chodzi chętnie nie mogę napisać. Msza się różni od pozostałych tym , że jest specjalne kazanie dla dzieci oraz zamiast pieśni , piosenki z pokazywaniem i siostra gra na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×