Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna0873003

Podajcie wymiary nóg

Polecane posty

Gość Justyna0873003

Moje: kostka: 22 cm łydka: 36 cm kolano: 34 cm udo nad kolanem: 39 cm udo w najgrubszym miejscu: 49 cm Znacie sposoby na szczuplejsze łydki? Bo z kostkami niestety już nic nie zrobię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0873003
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek94
A ile masz wzrostu? Dziewczyno, co się przejmujesz.... Ja przy 164 cm mam następujące wymiary: Kostka 24 cm Łydka 38,5 cm Kolano 36,5 cm Udo w połowie 55 cm (nad kolanem nie wiem) Udo w najgrubszym miejscu 58,5 cm To dopiero masakra.. no ale ja chcę ogólnie schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he ale masz problem piłką sobie to zetnij dziewczyno albo coś.ludzie opamiętajcie sie....i potem jakis facet pisze tu na forum,że babki to tępaki...jak tylo o pierdołach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po cholerę się mierzyć żeby się dołować, porównywać jestem jaka jestem albo mnie ktoś taka kocha albo nie nie jestem zupą pomidorową i nie kazdy musi mnie lubić więc akceptuję swoje nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 170 cm, ważę 57/58 kg. Chudnąć nie chcę, jestem szczupła. Górę mam w ogóle bardzo szczupłą, tylko te nogi, ja innej osoby. Dużo ćwiczę, więc dodatkowo są umięśnione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pozostałych, cieszę się że siebie akceptujecie, ale wyobraźcie sobie że ja lubię czasem pogadać o pierdołach. Kto nie ma ochoty, nie włazić tu i nie robić syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja bym chciała mieć w udzie 49cm;/ Jestem malutka więc u mnie im mniej tym lepiej. Kostka 21cm Łydka 32,5cm Udo w najgrubszym miejscu 51,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę o mierzeniu kostek - masz tam fałdę tłuszczu, że się nawet tym miejscem przejmujesz? Dla porządku podam swoje wymiary: kostka: 24 cm (jak żyć?!) łydka: 33 cm udo: 46 cm Wszystko to przy 170 cm i 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o fałdy tłuszczu, tylko proporcjonalność nóg. Jak jest szczupła kostka, to wydają się zgrabniejsze. Ja mam całkiem zgrabne nogi, ale niestety, dosyć masywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, mnie ludzie mówią, że mam chude patyki, choć kostka w stosunku do uda najdrobniejsza nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz chuda, bo faktycznie mały wymiar w łydce, ale raczej niezgrabne niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałaś, więc nie możesz ocenić. Akurat bardzo zgrabne, co również często słyszę i wniosek kafeterianki, która tych nóg nawet nie widziała nie jest w stanie podważyć tego oczywistego faktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jasne, mam ładne nogi i jestem zbyt poważną osobą, żeby to na siłę udowadniać jakiejś zakompleksionej panience, która musi się na kimś wyżyć z tak idiotycznego powodu jak 24-centrymentrowy obwód kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga, ja mam 22 cm, więc nie trafiłaś wyluzuj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w najgrubszym miejscu uda chyba okolo 55. albo 54. Moja kumpela ma taaak malutkie nozki, i mówi ze ma 49 w udzie. Nigdzy przenigdy nie chcialabym miec jej wymiarów. ale chce docelowo miec 52/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 49 w najgrubszym miejscu i uwierz mi, że moim nogom daleko do szczuplutkich. Ale to ze względu na łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×