Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZuZua

Potrzebuje opini na temat suplementu diety

Polecane posty

Gość ZuZua

Hej, chce niebawem zrzucić parę kilo i z polecenia znajomej zastanawiam się nad kupnem suplementu go-slim, ktoś może stosował? Jakieś opinie? Jej to pomaga podobno, no ale nie chciałabym kupić przysłowiowego kota w worku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem, przyniosło oczekiwane efekty na całe szczęście. Wcześniej stosowałem inne suplementy ale niestety to były pieniądze wyrzucone w błoto. Ten jak najbardziej polecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie suplementy mozna wsadzić w buty, pić na wodę fotomontaż Praca,praca dieta i wysiłek fizyczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojak
Ja akurat stosuję Foreverslim.Tabletki mają bardzo dobre opinie na forach internetowych więcej o ich działaniu można dowiedzieć się na blogu www.zmaganiazodchudzaniem.blogspot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haah niezla reklama hmmmmm :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropidełko
Ja dałam radę schudnąć dzięki Foreverslimowi.W ciągu trzech miesięcy udało mi się schudnąć 13 kg.Wcześniej stosowałam koktajl odchudzający efekty odchudzania zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkka33
Ja wcześniej stosowałam ten go slim, ale potem zrezygnowałam, bo nie uzyskałam tak dobrych efektów, jakie chciałam. Teraz stosuję dokładnie te tabletki - www.skracaj.com/7dfd.html , no i teraz to co innego. Zrzuciłam już 8 kilo, ale do tego mam przygotowane ćwiczenia , no i dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFionkaa
Ja też zastanawiam się nad suplementem diety w stylu foreverslim. Z tym, że na początek muszę skończyć z karmieniem piersią, a później wziąć się porządnie za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewew
Nigdy żadnych suplementów. Tylko zdorwa dieta i *********czej nie widzę zdrowego odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelka w
Jestem na diecie sporo się ruszam do tego stosuję suplement Foreverslim.Stosowanie takiego suplementu daje wiele dobrego,na pewno nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka suplementu diety dla mężczyzny to polecam Promen. Poprawia wyniki nasienia, kondycję i ogólne samopoczucie faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczny program odchudzania na bazie koktajli odżywczych w 4 etapach www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morszczuk5
Foreverslim biorę tylko i wyłącznie dla tego że widziałam efekty jakie dają te tabletki.Dzięki nim schudła moja koleżanka.I gdyby nie to pewnie bym się na nie nie zdecydowała.A jakie efekty u mnie według mnie rewelacyjne bo już pozbyłam sie 8 kg a jeszcze prawie połowa kuracji przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Slimcea. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 70kg na tabletkach Slimcea więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy i tańszy jest wieloskładnikowy Figura Extraslim z naszego Herbapolu za 25 zł - dla tych co wiedzą czego szukać i po przeczytaniu składu produktu wiedzą o co chodzi z nazw składników Ważne : czy jest to ekstrakt i ile jest mg danego składnika w produkcie i jakie są inne składniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy i tańszy jest Figura Extraslim kapsułki z naszego Herbapolu patrząc na skład i go analizując oraz dla tych co wiedzą co szukać z ekstraktów w wieloskładnikowym produkcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 121
Stosowałam go slim i jestem bardzo zadowolona . Przy odpowiedniej diecie schudłam przez miesiąc 8kg . Najtaniej zakupicie ten preparat odchudzający na sklepie http://najlepszesuple.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdyzia
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Agusia121 chyba zrobiłaś literówkę :) piszesz o Get Slim, prawda? Też stosowałam ten program, całą serię: Morning, DayTime i Night. Teraz już udało mi się zrzucić to co mi przeszkadzało, ale Get SLim Night biorę nadal, ma funkcję detoxu, a rano nie ma problemu z przemianą materii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewenlina
Ja też używam teraz GO! SLIM od ponad 3 tygodni. 2 kilo mniej ale co fajniejsze to mam bardzo dużo energii i chęci do aktywności fizycznych. Kupiłam go w promocji na www.go-slim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dla takiej osoby jak ja czyli mało ambitnej tabletki Foreverslim okazały sie na tyle skuteczne że dałam radę mimo wszystko schudnąć 10 kg.Taką miałam nadwagę.I wcale nie napracowałam się aż tak bardzo nawet nie musiałam się pocić ćwicząc czy biegając.Wystarczyła dieta i Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra i moja koleżanka stosują slimcea. Siostra wiem że schudła już 11kg a jest pod koniec kuracji a koleżanka nie powiedziała ile ale widać że też ładny ma wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra i moja koleżanka stosują slimcea. Siostra wiem że schudła już 11kg a jest pod koniec kuracji a koleżanka nie powiedziała ile ale widać że też ładny ma wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa121
Polecam GO SLIM . Schudłam ponad 5kg w miesiąc na tym suplemencie . Polecam dobry i tani Sklep gdzie można zakupić GO SLIM http://najlepszesuple.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazdiii
Kup sobie http://go-slim.pl/ jest naprawdę skuteczny i przy tym niedrogi. To połączenie zupełnie naturalnych składników, co innego niż reklamowana w tv chemia. Do tego, jak sobie dodacie dobrą dietę to efekt będzie gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam Naturalny suplement z młodego jęczmienia Green Barley Slim, dodatkowo wraz z nim otrzymacie zestaw ćwiczeń i dietę co przyniesie wymierne efekty. Ja dzięki nim schudłam 16 kg w 3 miesiące i jestem zupełnie nową osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrumiana
Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi.Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pól roku to jakoś mi się nie fajnie robiło.Koleżanka namówiła mnie na kupno Foreverslimu miałam robić za królika doświadczalnego.Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam Foreverslim i takim sposobem schudłam już 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcbd
Polecał bym produkty konopne mające wpływ na układ pokarmowy i układ endokannabinoidowy. wokolnatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×