Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZuZua

Potrzebuje opini na temat suplementu diety

Polecane posty

Gość gość
Jak już się wspomagać to tylko czymś naturalnym. Ja polecam młody zielony jęczmień np. w formie tabletek (bo sok jest okropny w smaku) Ja stosuję Green Barely Slim i przy odpowiedniej zbilansowanej diecie i ćwiczeniach fajnie wspomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę go-slim od 4 miesiecy i schudłam 16 kilogramów. Moim zdaniem to jest bardzo dobry FatBurner, tylko do tego trzeba jeszcze zainwestować w sport i dietę. Łącząc te dwie rzeczy po prostu wyjdzie. Poczytajcie sobie na http://go-slim.pl/ o działanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po miesiącu z GoSlimem jest 7 kilogramów na minusie, więc tendecja jest bardzo dobra. Generalnie trzeba bardzo dobrze się ruszać, od razu wtedy zwiększa się jakość działania suplementu. Bez sportu nie ma efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onedreamer21
osobiście nie używałam, ale używałam owoce acai, które u mnie sprawiły cuda!! zrzuciłam 12 kg! oczywiście do tego dieta, nie jakaś stricte, oraz staralam się ćwiczyć.. mimo wszystko dla mnie efekt jest niesamowity i na długo zostanę przy tym .. http://nplink.net/6gDB0pT5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również się odchudzałem z pomocą goslim i jestem ogólnie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mieć praktycznie cennik hurtowy suplementów to polecam www.swiatsupli.pl Oni działają właśnie jako hurtownia i do tego masz asortyment posegregowany kompleksowo na poziomie sklepu online. Świetnie się robi zakupy, bo człowiek się nie musi zastanawiać, jaka odżywka pasuje do konkretnego planu treningowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cel na początku kuracji z Foreverslimem to stracić 16 kg nadwagi.Więc od samego początku wzięłam się ostro do pracy i moje tempo odchudzania od samego początku było na najwyższych obrotach.Po trzech miesiącach byłam lżejsza o 14 kg pozostałe dwa kilogramy zgubiłam juz bez pomocy tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska381
Ja od 2 miesięcy stosuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego zadowolona bo nigdy nie widziałam,by komuś tak waga spadała w tak krótkim czasie. Spadło mi już 16kg a jakoś nie mam drastycznej diety i codziennej siłowni;) jem tylko regularnie i wychodzę z psem wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to jest dużo różnych suplementów w obiegu. Ja stawiam tylko na te naturalne. Colostrum jest na przykład duża dawka w Alpha Human -stario.pl. Na mnie działa to bardzo dobrze, mogę robić większe i lepsze treningi, a tym samym efekty są dużo szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Forevrslim okazał się najlepszym specyfikiem wspomagającym odchudzanie.Podkreślam wspomaga odchudzanie bo podstawą jest dieta i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_1
Jak dla mnie warto wspierać proces odchudzania od środka. Polecam produkty firmy Noble Health. Naturalne składniki. Przystępna cena. Szeroka gama produktów wspomagających utratę wagi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juniaaaaa
Wiesz na każdego działa co innego i nie ma co w tym temacie generalizować. Jak coś działa na Zenka, to dla Krysi już niekoniecznie musi być dobre. Ale zawsze to co naturalne to najlepsze! Poczytaj sobie o IQgreen, bo ma naturalny skład i wspomaga zrzucanie kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to mozesz zajrzec jeszcze tutaj: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ jest tam dosc sporo calkiem dobrze opisanych tabletek na odchudzanie, moze Tobie sie akurat przyda, a konkretnego produktu nie moge niestety polecic, poniewaz sama nie stosowałam jeszcze tabletek na odchudzanie, ale rowniez szukam czego co byłoby warte mojej uwagi i wsparło mnie przy mojej diecie i cwiczeniach, bo nie ukrywam, ze chciałąbym troche przyspieszyc schodzenie po ciazy ze zbednych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×